Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • lito
    GoW je výsměch hernímu žánru. Finální bossfight, kde je více custscén než gameplaye nemám chuť ani komentovat. Opravdu nechápu, jak taková hra může být vůbec zmíněna. 
    • já naprosto souhlasím, za mě je to břečka pro casualy. sry.

      • Derp_1337

        Pro lidi, co hráli Souls sérii, bude většina mainstream bojovek pouze takovou lehčí břečkou pro casual hráče...

      • navíc tam nejde sk´akat, chápu že camera angle a bla bla bla, ale sakra máme rok 2019, skákání by mělo být samozřejmost, když v minul´ých dílech Kratos skákal 5 metrů do v´ýšky

  • Veskoslav

    Jinak žebříček: 1. GoW, 2. Poe II, 3. KC: Deliverence, 4. Forza 4, 5. AC: Odyssey, 6. BATTLETECH, 7. Warhammer 40,000: Mechanicus, 8. Dead Cells, 9. Banner Saga 3, 10. Dragon Ball FighterZ

  • Docik

    Za mně je teda na prvním místě Kingdom Come a na druhém Red Dead 2. A vy ho tam ani nemáte? Jinak asi teda zkusím ten Detroit, po tom sem pokukoval když na něm dělali a vypadá to, že vy ho řadíte dost vysoko takže asi nepochybím když to zkusím. Díky

  • to teda letos vyhrála pěkná konina 🙂

  • ALHAZRED

    Esli bude redakce pokračovat v tomhle trendu, dosahne akorad odliv čtenařu, nezajem, pak odliv reklamnich sponzoru, jen tak dal, mam vas plny zuby...

    • Houdini

      To ťa fakt nejaký rebríček, ktorý je názorom redakcie dokáže dohnať k takémuto rageu? čoho máš plné zuby? Že ich rebríček nie je totožný s tvojim? No úplne ani s mojim, ale mňa práve zaujíma aj názor iných ľudí. Každý máme svoj rebríček a ot je na tom to pekné. Keby som vedel dopredu, že bude na 100% zhodný s tým mojim, tvojim, metacritic alebo nejakým "všeobecným názorom" tak na to ani neklikám...

      • Veskoslav

        Nejde o žebříček. Ale toto býval jeden z nejkomentovanějších článků v měsíci lednu.


        2018 má v tuhle chvíli 16 příspěvků. Když se dostane na 50, bude to úspěch.

        2017 má 128 příspěvků.

        2016 má 223 příspěvků.


        Stejný typ článků, stejný server. Jenom se postupně měnily pravidla diskuzí. A nebyl tu cenzor, co za slovo Trouba dává 7 dní ban:) Recenze jsou zde pozdě nebo vůbec. Bleskař je věčně na nějakém tripu. A nemyslím tím výlet do hor. Jack se rozlezl jako rakovina úplně všude. Pěstovat si *něco něco* diskutéra je taky něco hodně masochistického. Postupně odpadává původní redakce a je nahrazována osekanou verzí. Ani ty přímé přenosy. Kdysi jsem sledoval každý live, co vysílal Games, protože v 90 % prostě nezklamali. Teď je to více jak rok, co mám zrušené předplatné Levelu, na Games youtube nebo Fight Club jsem se nedíval víc jak rok. Prostě Games jako takové upadá. A nikdo s tím nechce nic dělat. A diskuze jsou defacto jenom špička ledovce. Už tu chybí jenom "shadowban" jako na Eurogameru a je konec.

        • Houdini

          Ja si to veľmi dobre pamätám, ale pre objektivitu by to chcelo štatistiku koľko z tých príspevkov bolo balastu, flame, hate alebo príspevky typu "omg to je zas rebríček", hádky a urážky. A neviem či sa dobrý článok hodnotí podľa počtu príspevkov, skôr ide o počet kliknutí. ale kľudne je možné, že záujem o Bestofky klesá to sa nijak nevylučuje. Ja si best of prečítam zo zvedavosti ako hodnotia naj hry redaktori. Ešte bude best of čitateľov to bude väčšia vzorka.

          • SalemCZ

            Ale právě že ten balast dělá komunitu. Bez komunity nejsou příznivci.

            • Derp_1337

              Je ale velký rozdíl mezi nevýrazným balastem a totálním odpadem, kteří tu trousili různí multiaccount trollové a hateři.

      • ALHAZRED

        Ne pišu o nečem jinem nech to byt...

        • Houdini

          OK 🙂

    • PanS

      V jakém trendu? (Ptám se vážně, není mi jasné, co přesně tím myslíš.)

      • ALHAZRED

        Seš tady nova žejo. Schvalne spočitej kolik tady bude komentu...viš kolik komentu tady byvalo pred lety? Neumim sledovat navštevnost webu, ale podle komentu to tady poradne upada a proč? Po prvy nechci dostat ban, po druhy nechci vyvolavat nesmyslnou hadku s nekym kto nevi kde je sever, ať si udela každy na tohle svuj nazor, jako na to ktera hra je za rok 2018 nejlepši, podle me, je tohle hodnoceni proste mimo...

        • PanS

          Já se ptal, abych zjistil, jestli ti vadí jenom ten žebříček nebo i něco jinýho. S kritikou cenzury naprosto souhlasím, to šílený mazání i naprosto nezávadných příspěvků se vymklo kontrole. Myslím, že k odlivu reklamních sponzorů už došlo, jinak si neumím vysvětlit příčinu čím dal častějších clickbait nadpisů.

        • SalemCZ

          počkej kolik tady bude komentů až to tu promažou :)

        • MidnighT91

          Souhlasím s tebou, pamatuju 3, 4 roky zpátky tu běžně bylo 300 komentů na článek. Teď jsou to 2 až 5.

          • PanS

            Problém může být v tom, že komunita na to nemá jednotnej názor. Když jsem na tohle upozornil v září, tak se mě téměř všichni snažili přesvědčit, že ve skutečnosti se počty příspěvků příliš nezměnily a že je to vlastně takhle lepší s povinnou registrací, že je tu méně anonymních otravných příspěvků (to napsal Jack, vážení). Zvláštní jak diskuze (spíš hádky) o SJW tématech unikají podobné kritice i zdejší podivné cenzuře.

            • SalemCZ

              tak ono za to může i třeba obyčejný bany, když někomu kvůli drobnosti dáš ban, tak prostě ho to znechutí ta stránka a vedení stránky

  • o 7 z těch věcí bych ani nezavadil.

    KC:D ..?

    • Knifer

      KC:D nebyla zas tak zásadní hra sáhla jen malé procento herní populace a to ještě dost smíšeně. Tím neříkám že je to špatná hra jen je taková neslaná nemastná.

      • Cajicek

        To by mě zajímalo z jakých dat to čerpáš?? Nedávno jsem četl že KC:D byla jedna z nejvice vyhledavanych her za rok... tzn ze se to netykalo jen male herni populace...

        Za mě je to:

        1.GoW

        2.RDR2

        3. KC:D


        Rad bych tam dal jeste ATOM, ale toho nema odehrano tolik tak nemohu ;)


Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit