Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jediná vada Nieru je tech. optimalizace a otřesný PC port.
  • Prostě každá kultura má něco - u Japonců to podle mě vzešlo z anime/manga časáků, který tam mají dlouhou tradici.
  • 30+ chlap hledá poklad, po cestě zabije spoustu lidí - Uncharted
    30+ chlap v alternativní minulosti nemá rád nácky a zabije spousta lidí - Wolfenstein
    30+ chlap je křivě obviněn z vraždy královny a musí zabít spoustu lidí, aby se očistil - Dishonored
    30+ chlap má brýle a páčidlo a zabije spoustu lidí - Half-Life
    30+ chlap je geneticky vyšlechtěná zabijácká mašina, která zabije spoustu lidí - Hitman
    30+ chlap je přizabitý teroristy a musí zjistit, kdo mu unesl holku (a zabije spoustu lidí) - Deus Ex: Human Revolution
    30+ chlap je člen sekty asasínů a musí... něco udělat. A zabije... meh... - Assassin's Creed
    20+ týpek je na ostrově plném pirátů a musí je všechny zabít, aby zachránil kámoše - Far Cry 3
    30+ chlap se obléká jako netopýr... A NEZABÍJÍ!!! DÍKY BOHU ZA TU DIVERZITU - Batman
    Uff, ještě že ty západní hry jsou tak různorodý :)
  • Tak tohle asi nikoho nepřekvapí, to byla naprostá tutovka. GoTY bych řekl, že tady na games bude mít jistá Zelda, ale jsem si téměř jistej, že nejlepší soundtrack má NieR taky už vyhranej...
  • Naprosto po zásluze, ostatní nechává míle za sebou...Nier bych viděl jako vítěze většího množství kategorií :)
  • jamar28
    Proč jsou vlastně japonští tvůrci tak posedlí gigantickými ručními zbraněmi v rukou puberťáků a (pokud možno spoře oděných) puberťaček?

    EDIT: Čímž neříkám, že je to nějak špatné nebo tak něco, nejde o kritiku, spíš mě zajímá, kde se tenhle jejich kulturní aspekt vzal.
  • Osobně považuji Nier: Automata za GOTY, takže víc než souhlas!!

    Jinak i ostatní nominované hry mají více než dobrý příběh.
  • Nemůžu než souhlasit, Nier Automata byla a je famózní hra !! :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit