Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mart9
    Jediná hra, kterou z toho výběru chci hrát, je Wolfenstein. Ostatní z mé strany nezájem.
    • TheGGG
      budeš zklamán, nový dil se hrozně nepovedl a nešahá ani po kotníky WNO, WOB... a to není nějaký můj trolling, stačí si srovnat jakékoliv user score posledního dílu a těch dvou předchozích...
      • Tak příběh a postavy jsou poněkud do sluníčkova a B.J. nám v cutscénách trošku vyměk, vo tom žádná. A taky je novej Wolf dost krátkej. Ale samotnej gunplay, level design a zbraně jsou zase lepší, než v předchozích dílech. A to jsou tak nějak věci, o který mi ve střílečce jde předevšim.
      • Nesahá po kotníky... Spíš je jen ještě horší než ty dva průměrný díly před ním.
      • A hrál jsi vůbec W:Old Blood nebo W:New Colossus?
        Z těch tvých řečí to vypadá, že jsi ty hry vůbec nehrál a jenom obyčejně flamuješ, protože tě nezaujali videjka na Youtube.

        Ačkoliv New Colossus má absurdní příběh, který to hodnocení (trochu) sráží, tak pořád mi to připadá lepší než Old Blood.
        • TheGGG
          Hrál ty hejhulo, hrál jsem všechny a old blood byl mnohem lepší... Ps na Youtubers nekoukám
    • to tě lituji, lituji tvůj vkus.
      • Jakože hraní 3rd person mlátiček je známka vkusu? Hmm, zajímavá teorie...
        • "První, co každý zmíní v kontextu Nier: Automata je skvělý, dechberoucí příběh. "

          *3*
          • To, že to "každý zmíní jako první" je subjektivní ničím nepodložený výrok, navíc irelevantní, protože pořád platí, že je to 3rd person akční hra. Tzn. moje pointa stále platí. Pokud někdo nehraje žánr xy, tak ho prostě nehraje a může to mít příběh jaký chce, nijak to s tím nesouvisí. Jednoduchá logika.
            • Btw, 2 nominovaný hry ze 4 jsou 3rd person akční. Logika...
            • Spíš seš to ty, kdo by tady měl myslet. Vyjádřil se, že mu je líto jeho vkusu, protože ho z toho zajímá jen wolf. S žánrama sem začal já, ano a nevím proč to vůbec řešíš, začal sem s tím proto, protože to byl argument, ty jelito. Protože když ho zajímá jen wolf, tak asi 3rd person akce nehraje. Lol.
            • maki maki: proto cituje text k nier, protože se vyjadřuje jen k novému wolfensteinovi.. navíc z toho co P napsal nemůžeš vedět, na co naráží
            • on se vyjádřil jen k novýmu wolfensteinovi. s žánrama jsi začal ty, jednoduchá logiko. nejdřív mysli a pak piš
  • mne na niohu vadí to, ze je místy diablo než souls, navíc ty lokace jsou fakt nuda, combat bomba
    • Rozmanitost je v niohu vážně špatná dost lokaci jsou si podobné jako vejce vejci ale o to je větší údiv když tě pošlou zpět do evropy
  • Už se v tom taky začínám ztrácet; nejlepší akční adventura, akční hra, FPS. Řekl bych že tyhle kategorie se docela prolínají.
    • ringmancz
      takže ty bys mezi sebe do jednoho žánru zařadil třeba Zeldu, Dooma a třeba Mass Effect?
      • Chápeš že akční hra je skoro všechno a podskupiny jsou akční adventury, fps atd.? Tudíž všechno co zaradiš mezí akční adventury, logicky patrí i mezi akční hry.
        Proto Doom patrí mezi FPS a Zelda a ME mezi akční adventury, nebo RPG.
    • ani ne. To jenom redakce Games nedokáže správně určit, co kam patří...
  • Mám to chápat tak že nebude kategorie FPS? Protože Wolf je podle mne jasný představitel FPS.
    • Pokud nějaká taková bude, tak tam to má jistý Prey.
      • Ale ne, to je adventura přece...
        • Prey je strieľačka, aj Deus Ex je strieľačka ...ono sú to vlastne hybridné žánre, čiže Deus Ex by nikoho neurazil ani keby bolo v FPS alebo RPG kategorii
        • Tak je to viděné z vlastních očí a máš tam i zbraně ze kterých můžeš střílet, takže se na ni vztahuje i definice FPS. Jen místo k Wolfovi to má blíž k System Shocku.
  • Nier za mě, Nioh má strašně nudný level-desing...
    • TheGGG
      nier zase otřesný character design a ťápnutý story
    • Tak to fakt nemá.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit