Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Preed
    Sniper ghost warrior 3 alebo sniper elite 4, prípadne ja si stále myslím že Uncharted je skôr shooter ako hočico iné (nepísal som, že to musí byť FPS) a existujú určite aj indie veci ktoré by sa dali spomenúť. Áno možno by museli plniť kategóriu hrami ktoré nie sú úplne top ale aspoň by to malo vypovedajúcu hodnotu o tom aké shootre ten rok vyšli, takto v tom proste majú podľa mňa guláš. Destiny 2 je akčná hra, Prey je akčná adventúra a také Call of Duty:WW2 nie je nikde, tak ak nie je nikde tak nemohlo byť aspoň v kategórií o strielačkách? Ja chápem, že tieto kategórie nie je lahké robiť aby to dávalo zmysel a zároveň malo výpovednú hodnotu ale ja osobne si hry delím podla žánrov a Nier, Wolf a RE skučne v mojej hlavne neptria do tej istej skupiny.
  • TheGGG
    je to odpad.... působí to jak t*pý murický redneck horor, kompletně se z toho ztratila ta bizzardní over the top japonská atmoška, která tam byla bez ohledu na změny a na kvalitu od prvního do posledního dílu (RE7 nepočítaje). Nový hrdina i padouši byly trapáčci a jediné co má cenu hrát je not a hero dlc, protože tam je chris... byla to prostě těžká nuda.
    EW2 rozhodně otevřenějším prostředím neztratil, naopak mu to dost pomohlo
  • TheGGG
    pleteš se, hrál jsem remástery buclíku--- *3*
  • TheGGG
    co řekl dobrovský mám za horizontem událostí... stejně jako názory větší části redakce... user score na steamu jasně říká, že lidi mají radši EW 2 než novýho wolfa
  • TheGGG
    nejsem anonymek a do ničeho nemlátím, protože vím, že mám pravdu... každý normální člověk to ví a rozdíl zná i games.tiscali, ale nepřekvapuje mě, že jsou tu pořád lidi, co nevidí rozdíl mezi anonymem a registrovaným uživatelem... poradím ti, registrovaní uživatelé mají u jména takový boxík na zaškrtnutí a u něho napsáno "jako anonym" tzn. když ho zaškrtnou, mohou psát jako anonymové.... vidíš tydýtku, rozdíl tu je... *14* takže dokud není boxík zaškrtnut nepíšu sem jako anonym... nějak si ten rekt prober v hlavě a nebreč
  • SalemCZ
    tak Cuphead lidi nekupovali protože je akční, ale proto že je těžký.
  • TheGGG
    nový wolfenstein byl naprostý odpad a rozhodně né dobrá hra... oproti předchozím dílům totální fail...
  • SalemCZ
    Letos toho ještě moc nevyšlo, ale chápem, Letos=loni(2017) a loni=předloni (2016)
  • V recenzi dostal (podle mě celkem zaslouženě) 7/10, to na best of žebříček není.
  • Ten mazac prispevku je fakt hroznej konstabl *15*
  • no ano point and click
  • Čéče, jmenuj pět letosšních dobrejch stříleček. On fakt vyšel jenom ten Wolf a s přimhouřenejma očima Prey a Resident Evil (ne, že by to byly špatný hry, ale nepovažoval bych je za střílečky - aspoň ne primárně). Oproti loňsku, kdy jsme dostali Dooma a Shadow Warriora, to byla letos na poli FPS dost bída.
  • Tak příběh a postavy jsou poněkud do sluníčkova a B.J. nám v cutscénách trošku vyměk, vo tom žádná. A taky je novej Wolf dost krátkej. Ale samotnej gunplay, level design a zbraně jsou zase lepší, než v předchozích dílech. A to jsou tak nějak věci, o který mi ve střílečce jde předevšim.
  • Preed
    Akože asi chápem, že ste chceli zredukovať kategórie ale pôsobí to trošku divne keď z toho celého urobili guláš, to nevyšlo cez rok dosť shooterov aby mali vlastnú kategóriu, dosť plošinoviek aby mali vlastnú kategóriu (na margo mária v akčných adventúrach) a dosť hororov aby mali vlastnú kategóriu keď je imho hororová renesancia? Akože asi chápem vašu logiku, že v Nier sa viac menej len bojuje a vo Wolfovi sa viac menej len strieľa tak sú to akčné hry a v Horizone a Preyi sa nebojuje väčšinu času tak je to akčná adventúra ale Nier a Wolf v jednej kategórií neviem, či je cesta.
  • Jack1947
    COž GGG určitě nebude když to hrál až tak po roce 2005 nejdříve.
  • Jack1947
    No chápu že Nejlepšíí horor 2017 by asi kategorie byla zbytečná, na druhou stranu ještě že nevyhrál Wolf2 -Destiny 2 je mmo ale protože nevyšlo více akčních her tak se muselo hodit i sem... Nioh jsem ještě nehrál ale asi dobré.
  • Evil within 2 se oproti jedničce nepovedl, zasazením do otevřeného světa ztratil hodně ze svý atmosféry. Počítám se mezi fanoušky RE (už od prvního dílu), sice jsem nehrál úplně všechny, ale všechny co vyšly na PS a PC. A RE7 mě neuráží. Ta série potřebovala změnu. Sice to není dokonalá hra, ale říct o ní, že je odpad může jen někdo kdo to nehrál, nebo je zaslepenej vzpomínkama na první díly.
  • Uz mlatis pestickama do stolu? Kdy ti dojde, ze jsi uplne stejny anonym jako on?? Nebo jako ja?? Jediny EPICKY trash borefest tady predvadis ty, je vazne skoda ze se tu nedaji filtrovat prispevky. Ty anonymku *7*
  • Najdi si co o tom někde řekl Pavel tak pochop že zas tak wow to v redakci neni.
  • Btw, 2 nominovaný hry ze 4 jsou 3rd person akční. Logika...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit