Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak čtenáři mají rozum. To je dobré vědět.
    • Ani ne tak prehled jako omezenost. Omezenost na jednu platformu, je to jako kdyby pri volbach kandidovala jedna strana:)
      • Tak co by si chtěl od webu, který si primárně zaměřuje na PC a jenom občas zrecenzují nějakou čistou konzolovku.
        Stejně tak nemůžeš očekávat úplně objektivní hodnocení od konzolových webů (např. konzolista.cz)
  • Wolf 2? Demokracie proste nekdy dokaze prekvapit :D
    • Série Wolfenstein se u nás vždycky těšil velké oblibě, takže lidi ho hrajou a chválí navzdory tomu, že to byl (pod)průměrný díl.
      Nevím, jak si to vysvětlit, nejspíš to má něco společného s tím, že zabíjení nacistů ve hře lidem přináší jakési zadostiučinění za naši okupaci (kompletně jsme abdikovali a vůbec se tehdy nebránili).
      • jindra.veliky
        nebo to mozna vyhral, protoze to byla dovra strilecka
  • Jack1947
    Nejlepší akční hra New colossus omg... co ste kdo nasávali.. *11*
    • Tak New Colossus bylo velké zklamání, které nedosahovalo kvalit ostatních dílu Wolfensteinu.

      Ale kdyby se to nejmenovalo Wolfenstein ale jinak, tak by se dalo říct, že s přivřenýma očima se to dá označit za slušnou střílečku na poměry roku 2017
      (bohužel rok 2017 byl celkem chudý na čistokrevné FPS)
    • TheGGG
      nepochopitelné.... ta hra byla strašný zklamání oproti předchozím dílům. Ostatně user recenze mluví za sebe. Profi recenzím už se nedá věřit, ty hodnotí podle počtu agitek.
  • Po téhle volbách si vždy řeknu, ze jsem rad, ze nejsem totální mianstream
    • Mart9
      Myslíš si, že Divinity je mainstream?
    • TheGGG
      no jo, být mianstream to musí být hrozné... a co mňaustream, to nejsi?
  • Muzu se zeptat redakce, proc na mobilu nejde otevrit diskuze k bleskovkám? At prepinam verzi stranek jak chci, nejde se tam dostat.
  • tak si rikam, jestli by cehuni meli mit pravo volby. Co volby to perla...
    • TheGGG
      klidně se můžeš odstěhovat do nějaké své země zaslíbené
      • Koblihu?
        • TheGGG
          tu si klidně na cestu vezmi *1* *1* nějaká progresivní západní země pro tebe určitě bude mít vyhřátou no go zonu kde můžeš bydlet
          • Jako ze tim hrabanim pro sebe Babis nejak chrani CR pred zlem ze zapadu?
            • TheGGG
              tos vyčetl kde v mém komentu? Paranoidní jak na Echo24, hlavně pozor na ruské špiony pod postelí *1*
            • ^ Typický whataboutism a strawman argument v jednom od Derpíka - odpoutávat pozornost od jednoho poukazováním na jiné, které údajně jakože schvaluješ. Argument level: Novinky.
            • Jo sorry, oni jsou tu vlastne lidi, co veri ze Babis tam sel aby "udelal poradek" a dela to pro lidi. *15*
            • Nevím, proč se obouváte zrovna do Babiše, ten to vůbec nepotřebuje.

              Zajímavé je, že vám vůbec nevadí ti takřka PROFESIONÁLNÍ korupčnící (Kalousek, Topolánek, atd.) , u kterých nakradený majetek se počítá už v MILIARDÁCH!
              Bohužel takhle to dopadá s ovečkama, která žerou to co jim zrovna média předhazují před nos. Po 250 furt nějaké údajně netransparentní dotace na Čapí Hnízdo.

              Nerad vám budu kazit iluze, ale náši novináři nejsou zrovna samostatné a už mnohokrát se novináři snažili ututlat kauzy s tím, jak vydali články na zákazku pro jisté politiky.
              Už by snad i obyčejní lidé mohli začít chápat, že po 250 probírat minoritní kauzu Čapí Hnízdo je opravdu podezřelé.
    • jindra.veliky
      cehuni by nemeli mit pravo volby v nicem, kouknu na vyhry ANO a Zemana...
    • jamar28
      Neměli. Světovým arbitrem dobrého vkusu a zábavnosti bys měl být ty.
  • Vysoké hodnocení Hellblade: Senua's Sacrifice bych pochopil tak maximálně v oblasti grafiky postav a ozvučení. Jako hra je to však neuvěřitelná nuda.
    • Ten ne všechny hry musí být kopií Call of Duty. Představte si, že některé lidi ty jiné žánry dokonce baví *3*
  • Zajímavé výsledky.... docela mile mě překvapilo, že v TOP10 jsou 3 hry na Switch :) s čímž naprosto souhlasím... .) i když mě trošku mrzí, že to nevyhrála Zelda, tak s 1. i 2. místem se nedá než souhlasit :)

    Doufam, že rok 2018 bude stejně nabity jako ten loňský :)

    Hraní a hrám zdar *5*
  • Mart9
    Jsem tu první a článek vyšel v 18:10, nikoliv 18:00 *5* *4*

    Potěšila FIFA jako nej sportovní hra před PES. Hodně mě mrzí absence NHL, ale holt chybělo ve výběru a lidi jsou líní tam hry dopisovat. Zaslouženě je také No man´s sky ve druhém dechu. Celkově nejlepší hru nechápu, ale to jen proto, že to není můj žánr - nemám na takové hry čas ani chuť.
    • Já věřím, že nejlepší sportovní hrou roku 2017 byl rozhodně MADDEN NFL 18 !! Tenhle ročník fakt přinesl mnoho novinek a zlepšení v řádů několika stupňů.

      Bohužel americký fotbal v našich končinách vůbec nefrčí a redakce se ani neobtěžovala s recenzí (natož, aby vůbec přidali Madden do výběru sportovních her roku), proto Madden nemohl vyhrát.
      Je to škoda, že u nás tolik lidí ignoruje tak dobrou sportovní sérii.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit