Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nejlepší závodní hra
    1 – Forza Motorsport 7

    *15* dáte na první místo Forzu 7 a pak tu celej rok děláte v diskuzích odborníky na hry a "radíte" ostatním *15*
  • TheGGG
    nepochopitelné.... ta hra byla strašný zklamání oproti předchozím dílům. Ostatně user recenze mluví za sebe. Profi recenzím už se nedá věřit, ty hodnotí podle počtu agitek.
  • TheGGG
    no jo, být mianstream to musí být hrozné... a co mňaustream, to nejsi?
  • TheGGG
    sebastian mě teda přišel dost průměrnej, to spíše ten padouch byl cool, talion taky takový průměr a dobrý byl hlavně ten elfí duch. Hellblade je super hra, takže vzato kolem a kolem jsi divný.
  • No za mě Evil Within 2 a co se týče postav, tak top jsou Sebastian samozrejme, dale pak Talion z Shadow of War. Hellblade byl pro mě totalni shit, litoval jsem koupě. Vím, že se mnou v tomhle asi většina neshodne, ale hej, tak to hold cejtím. ;D
  • Zajímavé výsledky.... docela mile mě překvapilo, že v TOP10 jsou 3 hry na Switch :) s čímž naprosto souhlasím... .) i když mě trošku mrzí, že to nevyhrála Zelda, tak s 1. i 2. místem se nedá než souhlasit :)

    Doufam, že rok 2018 bude stejně nabity jako ten loňský :)

    Hraní a hrám zdar *5*
  • Vysoké hodnocení Hellblade: Senua's Sacrifice bych pochopil tak maximálně v oblasti grafiky postav a ozvučení. Jako hra je to však neuvěřitelná nuda.
  • Po téhle volbách si vždy řeknu, ze jsem rad, ze nejsem totální mianstream
  • Je březen...
    To vaše několika měsíční vyhlašování je trapné jako každej rok. Vážně byste s tím měli něco udělat. Ideálně to stihnout aspoň za leden...
  • 0011
    Počet lidí v ČR co mají konzoli od Nintenda vs počet lidí co mají doma pc schopné rozjet divinity aspoň na nejnižší detaily. Já jsem příjemně překvapený že celkově skončila třetí.
  • Vidím, že Zela zaslouženě triumfuje na celé čáře...
  • Vakek
    Ježíš je jasný, že asi nikdo nedohrál všechny hry, které byly v hlasování. Tady se zase řeší fekálie. Ale co bych chtěl od zdejších diskuzí viď
  • Vakek
    Ano lidi No Man’s Sky ještě hrají. Ostatně kolem hry samotné se točí i ARG s názvem Waking Titan :-)
  • TheGGG
    tos vyčetl kde v mém komentu? Paranoidní jak na Echo24, hlavně pozor na ruské špiony pod postelí *1*
  • TheGGG
    bída, ale s pár věcmi se dá souhlasit. Hurá není tam Zelda, bohužel je tam wolfenstein a divinity. No ale některé věci zase dali dobře.
  • MickeyMutant
    Pro všechny, kteří si stěžují na nutnost hlasovat ve všech kategoriích bez znalosti nabízených her: Opravdu si myslíte, že všichni pánové v redakci hráli všechny v anketě zmiňované tituly? Chachá! Nehráli ani polovinu, co to plácám - ani čtvrtinu z vlastního výběru nehráli. V anketě je kolem 65 her a není v silách do pracovního procesu zapojeného člověka, aby je stihl. A to mluvím jen o těch vypíchnutých pěti kandidátech z každé kategorie, ne o desítkách dalších možných, co se do užšího finále nedostaly.

    V praxi to vypadá asi takhle: "Ok, máme kategorii K. Kdo hrál hru X? Dva, hmm. Tys hrál tři jiný, ne X? A co se ti líbilo? Y? Jo to je prej slušný, kolik jsme tomu dali? 8. Dobře, zařadíme. Ještě někdo něco? Tak ostatní po jednom titulu. Já bych tedy navrhnul X, to má od nás devítku a všem se to víceméně líbilo, když to posledně viděli u kolegy na monitoru. Prima, nikdo proti. Co tam máme dalšího? Kategorie L..."

    Tahle fiktivní situace by samo sebou nastala v onom ideálním případě, kdyby se redakce skutečně fyzicky sešla k nějakému "hlasování". Což je stejně jaksi zbytečné, když se víceméně ví, kdo do toho má právo kecat, neb se v dané kategorii orientuje.

    Prostě tam plácli to, co hráli a co se jim zrovna líbilo, zrovna tak jako vy, milí čtenáři.
  • Jack1947
    Nejlepší akční hra New colossus omg... co ste kdo nasávali.. *11*
  • Quake Champions už vyšel? Hmm... tak to sem prošvihl recenze.
  • ^ Typický whataboutism a strawman argument v jednom od Derpíka - odpoutávat pozornost od jednoho poukazováním na jiné, které údajně jakože schvaluješ. Argument level: Novinky.
  • Silně pochybuju, že LoU2 překoná v goty první díl.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit