Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Muzu se zeptat redakce, proc na mobilu nejde otevrit diskuze k bleskovkám? At prepinam verzi stranek jak chci, nejde se tam dostat.
  • Překvapivě výsledky, se kterými se dá souhlasit.
    U mě by vyhrála Zelda, ale Divinity soudit nemůžu, když jsem nehrál.
    Horizon soudit můžu a Zelda je fakt jinej level, ale dalo se čekat že tu bude víc majitelů PS4.
  • jamar28
    Ach ta Andromeda...Takové hezké slovo a navždy ho budu mít spojené s takovým zklamáním. Btw jsem si na Andromedu zase vzpomněl, protože mi na FB přistál nějaký příspěvek od Bioware, kde machrují, jak bojují za větší zastoupení žen v herním průmyslu a jak je to cool. Tak ok no...Bojujte. Kdybyste mezitím stihli třeba udělat i nějakou fajn hru, bylo by to bezva. *7*
    • elwiscomeback
      Tolik promrhané potenciálu se jen tak nevidí....Absolutně prázdné plátno co se týče zasazení a příběhu, plně čerpající ze zavedeného univerza. bohužel, vyústí to spíše v další mrtvou sérii.
  • Wolf 2? Demokracie proste nekdy dokaze prekvapit :D
    • Série Wolfenstein se u nás vždycky těšil velké oblibě, takže lidi ho hrajou a chválí navzdory tomu, že to byl (pod)průměrný díl.
      Nevím, jak si to vysvětlit, nejspíš to má něco společného s tím, že zabíjení nacistů ve hře lidem přináší jakési zadostiučinění za naši okupaci (kompletně jsme abdikovali a vůbec se tehdy nebránili).
      • jindra.veliky
        nebo to mozna vyhral, protoze to byla dovra strilecka
  • ještě dodám, že jsou to krasné ovečkoidní výsledky, v podstatě co předhodila redakce to vyhrálo až samozřejmě na Zeldu, kterou nikdo na PC webu nehrál.
    • Hádám, že jsi jeden z těch lidí co slintá nad každou věcí z Japonska. Bohužel ti nevyhrála žádná hra typu Nior nebo Noah a tak jsi salty. Běž si raději shlédnout nějaký anime a namaluj si svoji vysněnou přítelkyni.
      • Hádáš správně.
    • jj logicke nie?
  • to by mě zajímalo, kolik vlastně lidí dohrálo ty hry, pro které hlasovali...
    • Taketo statistiky by ma naozaj zaujimali. Pametam si ked raz ubisoft zverejnil kolko ludi dohralo AC III alebo IV (uz si presne nepametam) a vysledok bol 37% cca...

      Na PS sa daju pekne pozriet kolko percent hracov ziskalo posledny achievment v hre za dohratie a bezne je vidiet 60-70% ...

      Ked si pozriem moju kniznicu hier, ktore som este ani nezapol, tak tu statistiku znacne znizujem :-/
    • ja
      • lžeš
        Není nikdo, kdo by hrál hry z každého žánru a všechny je dohrál AŽ DO KONCE. Na to prostě nikdo nemá dostatek času...
        I v redakci, kde jsou za to placeni, se nenajde moc lidí, co by hrálo všechno.

        Jestli nám chceš tvrdit, že jsi připoutaný na lůžko celý rok a kromě hraní her nemůžeš nic jiného dělat, tak prosím...
        • nie, si sa pytal, na ludi, ktori dohrali hry, za ktore hlasovali. hlasoval som za divinity 2, prey, totalwar2 , wolf2,torment
          • Hlasování tě nepustilo dále, dokud jsi nehlasoval ve VŠECH kategoriích, takže jsi i ty žánry, které jsi vůbec nehrál musel něčím zaplnit.

            Takže jsme tu opět u toho, že reálně skoro nikdo nehrál všechny pro které hlasoval.
            • Jo, je to jasný, že to nikdo nehrál všechno. Proto je k smíchu, jak tady Skaven měl potřebu prohlašovat, že on všechno hrál.
            • Vakek
              Ježíš je jasný, že asi nikdo nedohrál všechny hry, které byly v hlasování. Tady se zase řeší fekálie. Ale co bych chtěl od zdejších diskuzí viď
  • Mart9
    Jsem tu první a článek vyšel v 18:10, nikoliv 18:00 *5* *4*

    Potěšila FIFA jako nej sportovní hra před PES. Hodně mě mrzí absence NHL, ale holt chybělo ve výběru a lidi jsou líní tam hry dopisovat. Zaslouženě je také No man´s sky ve druhém dechu. Celkově nejlepší hru nechápu, ale to jen proto, že to není můj žánr - nemám na takové hry čas ani chuť.
    • Já věřím, že nejlepší sportovní hrou roku 2017 byl rozhodně MADDEN NFL 18 !! Tenhle ročník fakt přinesl mnoho novinek a zlepšení v řádů několika stupňů.

      Bohužel americký fotbal v našich končinách vůbec nefrčí a redakce se ani neobtěžovala s recenzí (natož, aby vůbec přidali Madden do výběru sportovních her roku), proto Madden nemohl vyhrát.
      Je to škoda, že u nás tolik lidí ignoruje tak dobrou sportovní sérii.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit