Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No fakt ze jo :D Jezismarja ten cas ale leti...
  • funza
    easy call
  • Za mě jednoznačně Doom.
  • nightborne
    Jo, ten port se fakt moc nepoved. Teď už si ho zahraju na plnou palbu, ale taky sem se nad novým kompem zrovna neomezoval, na starý 980Ti sem musel snižovat detaily/rozlišení, a to je poněkud tristní.

    Když ale odhlédneme od technický stránky PC verze, ta hra mě jako taková solidně baví.
  • jediny, co jsem z toho hral, byla prave forza horizon 3 a uz dlouho nehraju mp, takze kritika se tyka singlu,
    vetsi dukaz packovaci dekadence asi neni

    co se tam deje? tretinu casu jezdite bezucelne po nakym venkove v australii (a ne, sbirani cypovin bez hodnoty nepocitam za smysluplne), tretinu zavodite (no spis grindite, protoze zavody maj obtiznost, jakou chcete, jde akorat o to, jak vydelat na dalsi auta/skillpointy/levely), tretinu cumite asi na 5 stejnych animaci, co se porad opakujou (to je fakt vrchol, ve vsech koutech australskyho venkova chodi stejny lidi, delaj stejny kroky a gesta, maj stejny ucesy a obleceni, vetsinou ochrannou prilbu a monterky)

    konec grindovaci kampane je vyjadren 6. animaci (ale protoze tam snad krome barvy vlasu nebylo nic jinak, tak jsem si musel vygooglit, ze ta byla konecna, grindeni pak pokracovalo bez upozorneni dal)

    neustale na me utocily nejaky mikrotransakce, abych si urychlil to zbytecny jezdeni po venkove nebo nakup novyho auta atp.

    k tomu si pripoctete sprasenej port, spustenej v maximalizovanym okne bez moznosti fullscreen virtualniho stroje uwp
  • WalkingWad
    Protože vyšlo v prosinci 2015...
  • Date do vybery Sébastien Loeb Rally EVO a ne Dirt Rally? Proc?
    Tohle jsem fakt nejak nepobral...


    Drasto ty jsi zase jednou mimo...
  • Pc verze stojí za prd. Navíc přes ms store a cenu konzolovky... Tak tohle je nejlepší konzolova konzolova hra.
  • Zrzzek
    Velice nepřekvapivě...
  • Zaslouženě, zaslouženě...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit