Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • spis uplne mimo

    najdi si definici a charakteristiku moba žánru, pak se vrať *1*
  • spis uplne
  • spíš ne, teda určitě ne
  • spis je to jen dalsi variace na moba
  • Ten hate na Overwatch je smiešny. Pochádza od zakomplexovancov, čo nedokážu prehltnúť jeho úspech. Alebo vás štve, že to nie je F2P a nedá sa to upirátiť?
  • True story.
  • Jelikož jste ignoroval několik předchozích dílů, tak vám Infinity Warfare může přijít "novátorské" nebo zajímavé, ale jinak je to pořád bída. I když je o trochu lepší bída než pár předchozích dílů ;)

    A osobně single player, který se dá dohrát za 6hodin, ani nepovažovaji za hru.
    Pokud nemáte zájem hrát multiplayer, tak vyhodit 60$ (1500kč) za 6 hodin hraní je hrůza.
  • nejlepší střílečka rozhodně dead efekt
  • hral som len pár hodín doom-a a niečo zo shadow warriora 2. a z tejto dvojky sa ťažko vyberá, ale o chĺpok by asi vyhral doom. mám k nemu voľajak bližšie.
    overwatch ma láka, ale to je multák = nič pre mňa, takže si nechám zájsť chuť. division a titanfall nápodobne. inak podľa reakcií z môjho okolia overwatch zaslúžené umiestnenie.
  • SugarCoffeeTeaRumBoom
    Ak dvaja rôzny ľudia nesúhlasia s tým, že Deus Ex nie je strieľačka, tak začínam vážne pochybovať o tom na čo sem chodím *11*
  • TheGGG
    dám přednost hře jako TF2 která se o story a postavy alespoň pokouší před t*pu macho arénovou střílečkou ala doom... radši nějaká omáčka a postavy než nic...
  • TheGGG
    a ani by se to od jejich ostatních her moc nelišilo...
  • Já nevim, že se tady někteří furt pohoršujou nad Doomem. Ano, je to debilní, ale to jsou všechny ty ostatní střílečky taky. Shadow Warrior? Krystalická stupidita. Battlefield single? Blbej až to práská dveřma. Overwatch? To snad ani žádnej příběh nemá. Titanfall? Taky jasnej kandidát na Oscara za scénář. O čestnejch uznáních ani nemluvim. Co je ovšem na Doomu a Shadow Warriorovi sympatický - ty jsou blbý aspoň přiznaně. Každýmu s půlkou mozku musí bejt jasný, že se tady asi nebude snoubit literární um Dostojevskýho s režisérskym mistrovstvim Kurosawy.
    Ne vždycky je potřeba spousta omáčky okolo. Někdy stačí krystalická hratelnost. To se v době, kdy hratelnost kolikrát ustupuje do pozadí, cení. A že je to stereotypní? Tyhle hry jsou tak stereotypní, jak si je člověk udělá. A to řikam jako člověk, jehož nejoblíbenější hra je Planescape: Torment.
  • Jo, nový Doom je vracečka k pořádný, rychlý a krásný FPS. .... Ovšem pak je tu ještě BF1, který má všechny tyhle vlatnosti Dooma(nejen přeskakování a šplhání na překážky, vyšší místa) + praktická zničitelnost celého prostředí + bitevní loď + bitevní vlak + bitevní vzducholoď :D :D za mne letos BF1.
  • Těžko vybrat v letošním roce. DOOM byl supr .... takže za mne by zvítězil singl DOOM a za multiplayer brutálně návykový a hlavně krásný BF1. ... a to jsem Titanfall 2, Overwatch a Cod ještě nehrál. :D ... docela se urodilo :)
  • Tak vzhledem k tomu, jaká je single BF1 kravina bych se ani nedivil...
  • Nedělám si srandu. Call of Duty jsem ignoroval už hodně dílů, až do tohoto.
  • Kozy
    Za mě bezkonkurenčně Titanfall 2. Původně jsem myslel, že to bude Overwatch ale ten mě poměrně rychle přestal bavit. Titanfall letos nemá konkurenci ani singleplayeru.
  • No vidíš, nědo neudělá dobrou hru s nejlepším týmem a sto miliony rozpočtu, Blizzard udělá hitovku i z toho lejna v papíru.. kdo umí, umí *1*
  • Blizzard by na Games vyhrál i kdyby nakadili do papíru a vydali to jako hru.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit