Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • *1* lolo
  • flash789
    ne, ale z nejakyho duvodu jsem stvoril double post, tak sem ten druhej upravil na smajlik, pac smazat uplne to nejde. Ale to je tak kdyz nekdo provokuje a nevi co se stalo.
  • Veskoslav
    Směješ se vlastnímu vtipu, protože nikdo jiný se nezasměje?
  • flash789
    *1*
  • flash789
    neumis se vyjadrovat ze mluvis obrazkama jak cvicena opice?
  • jamar28
    Nový Total War v čestných uznáních jo? Zajímavý výběr.
  • Mart9
    Však taky s tím článkem čekali, až to napíšeš v diskusi o FC :D
  • Tak, je to takovej klasickej trolling, místní každoroční tradice - je tam Darkest Dungeon, který tam nemá co dělat, a naopak tam není Total War: Warhammer, který by tam patřil, klasika.

    Spíš by mě zajímalo, jak se nejlepší hra vybírá a jestli například pro nejlepší strategii hlasuje i redaktor X, který žádnou z nominovaných her nehrál, protože strategie nehraje, nebo jestli nejlepší hru volí jen ti z redakce, co strategie hrají, kolik ze seznamu jich hráli atd. - prostě jak to funguje. Nikomu indie samuraje neberu, jen by mě zajímalo, jak k nim redakce došla.
  • Veskoslav
    Za mě:
    1. Darkest Dungeon
    2. Total War: Warhammer
    3. SHADOW TACTICS: BLADES OF THE SHOGUN
    4. XCOM 2
    5. Homeworld: Deserts of Kharak

    Ksakru zapomněl jsem na Battlefleet: Gothic. No prostě na prvních 5 místech je 6 her:)
  • ringmancz
  • Veskoslav
    Pravda. Kdyby to vyhrála ta japonská kravina, tak tu tečeš ještě teď:)
  • ringmancz
    taky to tam postrádám
  • flash789
    A uz to jede..jupii..indie hry na prvnich mistech...dalsi vyhlasovani nesleduju..
  • z jmenovaných her jsem nehrál ani jednu. Chuť zahrát si mám 2 - Stellaris (ještě počkám) a Shadow Tactics.
  • Lukyz
    BTW nebylo by možné napsat pod výherce názor redakce proč zrovna vyhrál on a v čem měl navrch před konkurencí? *3*
  • Lukyz
    Přesně! *1*
  • Tilwaen
    Hurá, už začínají Best of články, vytáhněte vidle a vzhůru do diskuzí *1*
  • easy for me.
    ST je hra roku imo.
  • celkem nabušená konkurence
  • Tohle bylo very hard já bych osobně XCOM/SHADOW dal společně na první místo...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit