Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Akční adventura je třeba Assasins creed. TLG je možná tak simulátor peří (tam by určitě, proti důstojnému soupeři - geraltovým vlasům, vyhrál)...
  • pc* bohužel. Ta hra má dobrou hudbu, vcelku stylizovanou grafiku (i když 10 let starou, kromě toho super peří), ale aby ji někdo vyzdvihoval za její herní design a mechaniky, z toho se mi chce blejt. Navíc argumentovat vývojářským videem... No na normální argumenty se Femto stejně nezmůže.
  • Femto
    To už si píšeš sám se sebou? *7*
  • @gg
    Největší sranda je, že TLG žádný umění není, to si jen myslí pár hráčů, stejně jako si to myslí jiní o spoustě jiných her. Každý fanboy si obhajuje to svoje. To video nahoře je jen názor několika lidí, fanoušků ICO her. Podobných videí, kde si fandové v diskuzi notujou, můžu najít na tisíc jiných kvalitních her, tzn. předkládat takový videa jako důkaz Jediného Pravého Herního Designu je naprostý nesmysl.
    Až na TLG budou lidi stát frontu a platit jen za to, že se na to můžou dívat na velkým plátně a bude se dražit poškrábané cédéčko za stovky tisíc, pak to možná jako umění bude vnímáno. Jinak je to pořád jen hra, kterou si někdo staví na pedestál a cpe to ostatním.
  • Na femta nemá smysl reagovat, najednou jsou čeští recenzenti na hovno, jenom protože někdo pošpiní pseudohovnínko jeho oblíbené "indie mainstream" firmy ICO. Lituju, že někdo jako ty dokáže vůbec psát. Patříš přesně mezi ty, který ho*no rozmazaný po plátně ohodnotí jako největší umění na světě. Měl by ses radši zahrabat někam do národní galerie, tam si v klidu onanov*t a přestat mluvit o herních mechanikách a designu. Jo možná si občas zahrát Last Guardian, sblížit se s virtuální krysou, ale pak by ses zase vrátil k ona*ii, takže je to asi jedno.
  • Je to imho jedno. TLG není ani dobrá akční hra a ani dobrá adventura...
  • Vzhledem k tomu, co všechno do tý kategorie spadlo by se Last Guardian řadil spíš do nejlepší akční hry.
  • Člověk, kterej mi tu z fleku nadává do volů, nesmyslně rozebírá nicky a moje názory označuje za psí ho*no tu něco povídá o frustraci. Tak to se povedlo. Házím ti pěťák.
  • Veskoslav
    Hlavně si to zase proklikej a začni tvrdit, že ty nic, ty Jupiter.
  • Femto
    Od kdy se tu dávají bany na účet? Je to na IP, takže můžu mít x nicku a je to jedno *3* Jinak ty jsi Del0? Ta frustrace je v tobě moc, moc velká, takže by to docela i odpovídalo.
  • Hmm, pěkně ses vybarvil. Teď mi krom útoků ještě vidíš i do hlavy, že sem tu hru nehrál. Tak to potom nemůžu oponovat, to je jasný. Mimochodem, banán se blíží, ale tobě je to vlastně jedno, protože použiješ nějaký jiný nick, třeba delO. *7*
  • Femto
    Tvůj názor prezentuje člověka, který hru nehrál, takže má vypovídající hodnotu rozmázlého psího ho*na na podrážce bot.

    "Mimochodem, náhlášeno za osobní útok. Čekej brzy banán." Ty jsi drsný jako hladká mouka, úplně se mi rozklepaly kolena.

    "pc = personal character, ale ty ses chytl jak *** košile. Pěkný důkaz, jak umíš řešit hlavně nicky. Kvalitní argumenty bych ale od tebe nečekal, to přiznávám." Ach bože, až se stydím za tebe...
  • To video jen prezentuje názor člověka, kterej ho udělal, to je všechno. Tolik k elementární logice, se kterou máš problém. Mimochodem, náhlášeno za osobní útok. Čekej brzy banán.

    Btw,
    pc = personal character, ale ty ses chytl jak *** košile. Pěkný důkaz, jak umíš řešit hlavně nicky. Kvalitní argumenty bych ale od tebe nečekal, to přiznávám.
  • Femto
    nepokládej tvoje zdání za objektivní pravdu :) Nikde jsem nenapsal, že je to 100% pravda, jen sem do placu hodil svůj názor, pokud ho nesdílíš, můžeš se mi snažit oponovat, ale prosím chytřeji než takoví ti ubozí anonymové s nickem pc apod...
  • Femto
    Je to akční adventura. Co by to jako mělo být jiného?
  • Femto
    "za mě tým ICO potvrdil, že neví, o čem mají být hry a o čem je herní design, protože ten má být primárně o kreativitě, svobodě, zábavných a propracovaných herních mechanikách a ne o pseudouměleckém zážitku."

    Moc pěkně sis nakakčil do tlamičky, stačí si pustit to video nahoře, tedy pokud zvládáš elementární angličtinu a zjistil bys, co jsi za vola. Hlavně se pojmenuj pc, aby tvůj názor měl ještě větší hodnotu *15*
  • PLuto.petr
    The Last Guardian není adventura. *5*
  • To ale, milý Femto, jen tvůj názor, že design a herní mechaniky jsou o světelné roky lepší. Je to v pořádku, máš na něj právo, ale necpi to ostatním prosím.
  • Mám jiný názor. Že něco není pro mainstream z toho automaticky nedělá kvalitu a za mě tým ICO potvrdil, že neví, o čem mají být hry a o čem je herní design, protože ten má být primárně o kreativitě, svobodě, zábavných a propracovaných herních mechanikách a ne o pseudouměleckém zážitku.

    Každopádně pěkný koment. Taková úroveň konzolisty.cz. Úplně jak zaplacený. *15*
  • I když jsem si Firewatch užil, zdráhal bych se ho zařadit jak mezi adventury, tak logické hry, to už i gone home(který mě naopak tězce zklamal) má složitější "puzzle". Chtělo by to kategorii artová hra nebo walking simulator - těch her už je tolik, že to na steamu klidně může být nový žánr, aspoň by lidi věděli do čeho jdou aby nemuseli zbytečně refundovat, když očekávají něco jiného

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit