Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jak tu píšou že hra roku je pro ně battlefield xD. Dvě hodiny jsem sledoval bratra jak to hraje, takovou sra*** jsem dlouho neviděl. Jediné co je na té hře dobré jsou zvuky.
  • W3: O víně a krvi *14* nej datac i hra, kdo trvdí opak je škarohlíd
  • CRYPT
    Za mne BATTLEFIELD 1 jako hra roku
  • dej Tomáš Marný, redakce to používá též.
  • flash789
    Hmm, tak jsme to nejak vyplnil, vetsinou nedal nic, protoze sem to nehral nebo to je zanr ktery nehraju.
    Far Harbor se musi vypsat rucne, protoze ho redakce ignoruje. A k cemu potrebuje nekdo vedet jak se jmenuju pri hlasovani o hru roku moc nechapu, nastesti tam bylo uz predvyplneno flash flash tak sem to nechal (cookies jsou mrchy:)
  • KrPa
    Tak hlavne ze vsechny sportovni hry vychazeji kazdy rok s nazvem toho roku :D
  • Já to vždycky odklikám a potom se dole dozvím, že musím dát jméno a příjmení. Nedám. Nedovedu si představit, k čemu je to potřeba, a nechci fixlovat a dát tam nějaké falešné jen proto, abych se zapojil do hlasování. Tak nic. Ale zase v DLC nebyl Far Harbor mezi výslovně jmenovanými a pořád si myslím, že je chyba na něj dlabat, protože je výborné.
  • Vidíš, já zase koukám, že tam není skoro nic, co bych si chtěl zahrát. Hrál jsem z toho všeho jen pár her. Zato z předchozích let mám pořád hromadu restů. Podle mě hodně slabej rok.
  • DwaR
    takto pokope je v niektorých kategóriách nemožné si vybrať. ako voliť medzi hudbou z dooma a chuckom raganom pre flame in the woods? shadow tactict vs. xcom 2? DLC pillars, zaklínač a sunless sea, prekvapenie roka krom FF (to som nehral) môže byť čokoľvek. tá šestnástka bol vlastne skvelý rok, keď to dáte na hromádku.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit