Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • neni star trek armada mod z roku 2014?
  • máš příhodnou přezdívku, protože ten vyhrál loni...
  • ...narozdil od OPTRE na nej zapomeli uplne.
  • Narozdil od OPTRE ale buguje, a me osobne se EI nepodarilo zprovoznit.
  • A kde je Long War pro X-com?
  • stáhni, ale v roce 2016 asi už ne - předpokládám totiž, že si měl spoustu času vyzkoušet x různejch modifikací, který se u Deus Exe proslavili. Revision je nafouklá bublina
  • možná tu původně měla být proto, že všichni čekali na Lost Alpha Directors Cut ;) no, ale LA DC zatím pořád nevyšla, tak mezi nominovanými nemá co dělat.

    A je to škoda, protože jsem patřil k té části hráčů, kterým se vyskytovaly fatální bugy, kvůli kterým nešlo hru po dějové linii dohrát - a to jsem zkoušel 1.3001, 1. 3002 i 1. 3003 i spoustu modddb fórum
    ochcávek a rad....nepomohlo nic.

    Deus Ex Revision je ve finále docela ostuda. Patlali se s tím 9-10 let, během posledních 3 let to mělo asi 5x "release soon!" a hype jako prase a ve finále je to skoro stejný, jako slepení třech nejoblíbenějších grafickejch modifikací Deuse Exe s přidánim pár kravinek, který nestojí za řeč (upravenej level design v některejch misích je sice fajn, ale to bylo hotové už snad před 5 lety, kromě Area 51)
  • TheGGG
    pořát je ke stažení...
  • Mart9
    Rocket League
  • Nejaky typ s kterym modem si Deuse uzit znovu?
  • Chybi mi tam Star trek armada 3, a PR 1.3.9 protoze svou velikosti prekrocil svuj stin z verze 1.0
  • Já to mám zrovna rozehrané a je to super. Teda až na fyziku aut, ta je katastrofální. Hlavně u Lady Nivy, která se bohužel musí v jedné misi použít. Ale zatím mi to ani jednou nespadlo.

    Jinak, pokud se nepletu, tak Lost Alpha vyšla v roce 2014, takže nevidím důvod, proč by tu teď měla být.
  • Tilwaen
    Kategorie "Nejlepší vodní hra" se musí stát. Nominuji Fallout 4, Just Cause 3 a Zaklínače 3. Máte někdo lepší nominace? Sem s nimi!
  • Vyzkoušej Portal Stories: Mel. Je to špičkové rozšíření Portal univerza a stejně jako původní hry neskutečně promakaná a vtipná.
  • Eridanus Insurrection uz neexistuje, co slo to preslo pod OPTRE/Operation Trebuchet. Mel sem to poteseni hrat s komunitou z US, a opravdu to byl senzacni zazitek.
  • jeanczarny
    Už to vyšlo? Jsem to kdysi zkoušel ale pořád mi to padalo. Tak jsem si říkal, že počkám na hotovou verzi a tak nějak zapomněl sledovat, v jakém je to stavu.
  • TheGGG
    Arma 3 The Eridanus Insurrection, totálně boží...
  • Si priste dojdi ulevit na zachod, ten je na exkrementy urceny.
  • Nevím co na Revision vidíte, mě to absolutně vůbec neoslovilo. "Příběhový (alt. questy) stimpack" bych uvítal, ale toto ne.
  • MickeyMutant
    Podívej se, já si sem přišel plivnout svou dnešní jedovou slinu. Že se ti to nelíbí, mě sice mrzí, ale bohatě to vyvažuje, jak se mi hned ulevilo.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit