Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já bych Dex nenechal vyhrát už jen proto, že vyšel rozbitý. Za takovou drzost vůči spotřebitelům si prostě vyhrát nezaslouží, ani kdyby velké updaty přidaly duhové jednorožce a hodinky s vodotryskem. Že je to teď fajn hra, tomu věřím.
    • PreidaQ
      Tak nepřekvapilo by mě, kdyby to částečně bylo bráno jako pocta zesnuvšímu Jirkovskému.

      PS: Já si to také vyloženě nemyslím, ale podobné věci přeci jen mají tendenci podvědomě přilepšovat.
      • To by znamenalo, že ostatní hry doplatily na to, že jim v týmu nikdo neumřel. Což by bylo dost blbý.

        Myslím si ale, že tohle není ten případ.
  • Myslím si, že tie hry sú veľmi dobré vybrané. Sú kvalitné a veľmi zábavné. Len mi tam chýba viac hier od slovenských vývojárov. Napríklad Hero of the Kingdom 2 - podľa Steam hodnotení kvalitná nezávislá adventúra a je preložená aj do češtiny a slovenčiny.
    • PreidaQ
      Já zase třeba nechápu, proč je v té kategorii i slovenská hra. Nic proti, ale stejně dobře tak prostě může být nejlepší česká a polská hra, česká a slovinská hra a tak dále.

      Tím spíše, že minulý rok se vyhlašovala pouze česká hra. http://games.tiscali.cz/tema/best-of-2014-nejlepsi-ceska-hra-247009 Pokročilo za ten pouhý rok naše sbližování se Slováky tak moc, nebo čím to?
      • možno to bude tým, že dobrý štvrtina - tretina čitatelov budú slováci. Zatial čo slovícnskych a polských čitatelov narátame na prstoch hadej ruky.
      • Chim
        Souhlas. Nechápu zařazení slovenských her do takovéto kategorie. Zajímalo by mě, kolik slovenských herních webů vyhlašuje kategorii "Nejlepší česká a slovenská hra".

        PS: Nic proti bratrům Slovákům.
        • PreidaQ
          No a navíc - nevím, zdali se nemýlím, ale vypadá to, že z těch her není slovenská ani jedna a jedná se pouze o české tituly. Proč přidávat oficiálně do názvu kategorie nejlepší české hry i Slováky a posléze ocenit pouze české hry, je mi zvláštní záhadou.
          • Chim
            Takhle výsledky ještě vyzní, jakože Slováci neumí dělat hry. Což není tak úplně pravda.
  • Mart9
    SCS Software jsou pro mě nejpodceňovanější čeští vývojáři. Tutově už to musí být přes 10 let, co jsem hrál 18 Wheel of steel a oni pořád vydávají obecně populární hru.
    • PreidaQ
      Nemyslím si, že by SCS kdokoliv podceňoval. Vždyť je přeci všeobecně známé, že dělají výborné hry.
      • Mart9
        Mně připadá, že když budeš chtít vyjmenovat 3 české vývojářské firmy, na SCS zapomeneš.
        • Zrzzek
          Ale jo, máš pravdu... Já bych určitě vybafl Bohemku, pak Warhorse (protože Dan *1*) a Amanitu... Na SCS bych musel vzpomínat dýl, přitom ve virtuálních kamionech pár desítek hodin mám...
  • Osobně jsem čekal, že to vyhraje Blackhole, ale Dex gratulace. Je to taky suprová hra. Jen škoda těch bugů v době vydání
  • Dex je boží, určitě český překvapení roku... jen škoda, že i tak nějaký bugy stále přežívaj... já to třeba nemůžu dohrát :( snad to ještě zazáplatí
    • Je hrozně vtipný tady číst, jak je DEX hrou roku i přes to, že je výrazně zabugovaný a v rubrice zklamání roku vyhrála hra kvůli bugům, která je jinak výborná.

      Znovu tedy došlo na má slova, že bysme neměli hru hodnotit podle toho, jestli se v době vydání povedla technicky odladit, ale podle toho, o čem je, jak se hraje, jak nás baví.

      To, že na první dobrou už moc her nevychází je fakt, se kterým by se hráč už snad měl v dnešní době smířit.. Já si radši počkám, až vývojář hru dotahne do konce a pak jí zhodnotím.

      No nic, to byl jen takový flashback, protože mi to nedalo. *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit