Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hmmm, ja sa od PC nestacim divit. Onehda dostal Skyrim 10/10 a bolo okolo toho reciiiii. A tu konzolovky fasuju full hodnotenie ako na pase.
    Nuz ako sa hovorilo v 90tych rokoch: Cesi sa menia, zajtra dovidenia... *1*
  • ze ty hrajes na PC krutoprisny zapadni hry, to se hned pozna..lol
  • MickeyMutant
    Which witch bitсh is on Switch?
    First witch on Switch,
    this witch on Switch,
    next witch on Switch.
    WííííU!
  • MickeyMutant
    Je to na Switch (+1) a je to od Japonců (+1). Takže reálně taková pěkná osmička.
  • ne, staci aby se pod to podepsal nekdo jako tamagoci mijazaki a je to desitka

    staci se podivat na tu blbinku extinction, stejna slatanina jak od japoncu, ale dostalo to 5/10
  • hlavne pozor protože každých deset obrázku na tebe vybafne reklama
  • MickeyMutant
    "Epičností nabyté scény vám uzemní čelist..."
    Tvrdým dyrektem!

    "...titulky sami o sobě dokáží být dost nudné"
    Ale jako živí, takže je musíte tvrdě vykosit.
  • Jack1947
    Jsem si říkal že si tohle dám v emulátoru z WIIU ale zdá se že si možná počkám na switch verzi... jednička byla pro mne parádní jak na X360 tak ten port minulý rok na pc. Navíc 10/10 ? nebo se dohnává rest že bylo málo her za dejme tomu poslední 2/3 roky co by měli absolutní hodncení.
  • daebak! *14*
  • 0011
    Pozdě, ale přece *4* osobně mám radši jedničku i když uznávám že dvojka je objektivně lepší a Bayonetta s kratšími vlasy vypadá líp, škoda herní doby, pokud nejste "kompletáři" ale 10 hodin na dohrání základního příběhu mi stačilo. Pokud jste ještě nehráli jedničku na PC doporučuju sběratelku s oběma díly
  • Obrázky 24, 25 a 29 v galerii.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit