Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947

    Well, Nakonec ta kampan byla taková nemastná-neslaná, rozhodně + za poslední část za Němecekého tankistu ta byla super!

  • patr

    2 sv nema co v rychlych arkadovych hrach hladat. Vyzera to divne, krasna realisticka grafika, beha tam rychlo jak v blackops4

    Taky blackops4. Nikomu tam nevadia zeny, cernoch, zlate, diamantove skiny zbrani, nerealny grapplegun apod. Preco ? Lebo je to rychla videohra a hrat s grapplegunom je zabava.


    Hracov bavi hrat, odomkynat nove skiny a zbrane, robit progress. Toto by malo byt sucastou kazdej rychlej fps. 2sv vyzera divne s takym obsahom, naopak v bo4 to vobec nebije tak do oci. aj grafika je stylizovana a farebna tak aby to spolu ladilo. 

    Takze do rychlych fps sa hodi najviac prostredie MW, Blackops, alebo uz fantasy, scifi ako overwatch. 2sv je fail ci uz v cod ww2 alebo bfV

  • Po letech jsem zkusil a koupil hru od EA. Po spuštění mě uzemnila (v negativním slova smyslu) ta úvodní část, kde vojáci dokonce umírali bez příčiny (respektive skript jim to řekl). Hru jsem pak hned v menu vypnul.


    Naštěstí jsem se pak do hry ještě vrátil a zkusil multiplayer. Musím říct, že jsem vcelku mile překvapen. Baví mě to, hra roku to nebude a jsem zvědav, jak moc to přeženou s kosmetickýma předmětama, ale musím říct, že multiplayer jako takový baví. Není to bez chyb, ale určitě nakonec nelituju. Alespoň zatím

    • species

      Hmm uz chapu proc tyhle spolecnosti porad vydelavaji. Kvuli lidem co si o hre nic nezjisti, nekouknou ma video pripadne nezahraji demo/warez a koupi jen kvuli jmenu spolecnosti nebo hry. 

      Doufam ze sis k tomh koupil zopar lootboxu at to mas kompletni.

      • Single jsem v BF ještě nehrál a ani se na něj nechystám, kvůli prznění určitých věcí, ale ten MP je tam fakt super. 

        Zhruba za 2 týdny má přijít dost velký update/balance patch a hratelnost v MP bude ještě lepší. Co se týká ženských, nebo černých v MP, tak těch si na bojišti ani nevšimneš, protože je to dost rychlý na to, abych rozeznával, kdo jak vypadá, tudíž je mi to i v tomhle případě jedno.

        • species

          mno ja nevim ja hral betu a moc se mi to nelibilo, prislo me to hodne jako call of duty. Celkove ty vozidla a tak. Battlefield 1942 me prisel lepsi :/


          Jsou v plne verzi nejake vetsi mapy?


          edit- uznavam ze nejakej cernoch nebo zenska sniper me nevadila fact vubec

          • Vůbec nevím jestli je tam něco víc co bylo v Betě, tu jsem bohužel nehrál.  Ale s tím velkým updatem mají přidat další těžkou techniku a novou mapu, kde půjde převážně o tankové souboje. 

            Navíc ničitelnost prostředí je tam fakt luxusní, když na nějaké mapě začínáš tak postupně vidíš, jak se z vesničky stává jeden velký kráter. A když tank projede barákem, tak to tě vždycky potěší.

            • species

              tka to jsem teda myslel ze bude spis dlc, neco jako pro BF3 ten armored warfare.


              Jo a znicitelnost je super no :D Jsem stravil velkou cast bety strilenim do budov ^^

              Mrknu na ten update az to vyjde, ale staci battlefieldy me prisly takovy vic jako bitva proste spis nez maly potycky. Ale zase, soudim jen z bety.

              • Reakce na příspěvek:

                Asi se to může brát jako DLC, ale ty naštěstí nejsou placený a všechen update pro BF V bude free (Snad jim to vydrží a nebude tam nějakej háček), což je taky příjemná změna. 🙂


  • Magister_Peditum

    Doufám v prodejní propadák, to je jediné na co EA slyší... 

  • Tushan

    Vždyť je to jednoduché. Nekoupim protože je to od ea. Jiné důvody nepotřebuji

    • Carnage666

      Mám to stejně.

  • REDDGrrr

    Ja bych se rad vyjadril k tomu hejtu co se na BFV svalil. Jedni hraci kritizuji historicke nepresnosti, druzi rikaj ze je to u hry stejne nezajima, ze se chteji jen vyblbnout.

    Cele je to ale o necem uplne jinym - jedna se o doktrinu feministek a levicovich idealu co se cpou do filmove kultury, knizek a filmu - treba v Britanii to doslo tak daleko, ze uci male deti ve skolce, ze typicka rodina v dobe rise rimske se skladala ze smisenych raas a doplnuji to obrazky cernoskeho otce a bile matky. A takovych pripadu muzu jmenovat hodne. Zaroven se male deti uci ze belosi jsou zli lide a nackove. BFV nese velmi jasne znamky indoktrinace Social justice warriros, neboli bojovniky za socialni svobodu, kteri ovladli vedeni znacky DICE a protlacili si propagovani a zastoupeni LBQT komunity ve hrach, vyvazeni zen 50/50 a dalsi veci co souvisi se socialni korektnosti. Totez se deje i v dalsich hrach a kvuli tomu se snasi kritika. Podobne jsou i "kvoty" ktere maji v Hollywoodu aby v kazdem filmu byl urcity pocet hercu cerne pleti homosexualove apod (proto vidite vsude v serialech aspon jednoho gaye apod, je to uplne vsude a lezou tim spouste lidi fakt na nervy). Proste se snazi do obyvatelstva indoktrinovat toleranci a zobrazovat to uuuuplne vsude. Proto se snesla na BFV kritika a zduvodneni, ze se jedna o zkresleni historie je jenom uzitecna pomucka jak to tvurcum omlatit o hlavu bez toho, aniz by hraci byli osoceni z nenavisti vuci jinym rasam a LBGTQ komunity. Na oplatku tvurci hracum opacili, ze kdyz se jim titul nelibi, tak si ho nemusi kupovat. Dusledkem toho kleslo mnozstvi predplatnych hry oproti predpokladum o 85%. Tvurci hrace nastvali kvuli totalnimu nerespektovani primarni hracske komunity - bilych heterosexualnich muzu.


    Takze o tohle tady jde a ne o nejake historicke nepresnosti.

    • Hlavne hlavni designer, ktery obhajuje zavedeni zenskych vojacek s umelou rukou tim, ze uz nechce svoji dceri vysvetlovat, ze ve hre ze 2. sv valky nemuze hrat za zenskou postavu a ze mu da jednou historie zapravdu nevytvari hru, ale propaguje si svoji agendu. Dice mi nijak chybet nebude, dobre hry bez lootboxu prestali delat pred peknou radkou let. EA je bohuzel neznicitelna ....

  • proc jsou na tech kverech kolimatory? boze to bude blbost....

  • jindra.veliky

    nejakou historickou (ne)presnost neresim a je mi jedno jestli tam jsou zensky, cernosi, zbrane co se ne zcela bezne pouzivali...problemje, ze tam je strasne malo techniky...

    • Jack1947

      To mě taky překvapilo třba BF1 se dalo chápat už jen z zhlediska historie bylo málo techniky nebo žádná ale tady to je trochu moc málo... ale nepřesnosti by se řešit měli " teda nepřesnosti" tohle je celej výmysl prodávanej jakože to tak fakt bylo, dost rozdíl podle mě 😉

  • Jack1947

    Nechápu jak tohle může Ea projít (taky ne na dlouho) a že to ještě někdo bude obhajovat třeba. Mohli udělat všechno možné ale podkopat hroby historie top už je dost silná káva😈

  • Vzpomínám jak EA LA svého času dostalo za uši za pokus o vzříšení značky Medal Of Honor. Ve světle singlu nového BFV byli oba díly ještě luxusní.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit