Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pokud bude SP na úrovni BF4 budu spokojen a kupuji. Určitě se nebudu nudit jako u přehodnocené nudy jménem half life. Multiplayer mě nezajímá.
    • Dogkiller
      Koupit si Battlefield kvůli singleplayeru a ještě ho hrát na gauči s gamepadem, no to je teda síla... *1* Tím úplně vytrollíš sám sebe. *1* I když u tebe mě to vlastně vůbec nepřekvapuje... *6*
      • BF hraji na PC dogf*ckere a peněz mám dost, to se neboj
        • *tatínek má dost peněz, tak vidíš, opravil jsem to za tebe, nemáš vůbec zač. To jen když z nejistoty vytahuješ peníze, o kterých nebyla vůbec řeč...
  • eStar
    S hodnocením naprosto souhlasím. V recenzi je přesně vysvětleno proč.
  • jedná se o velmy kvalityní hru s hodnocenim nesouhlasím 6/10 je od vas redacke velmy slabe určitě bi to mělo bejt alespon 9/10. hardlin je skvěli zážitek singlplaer i multiplayer je to good zmněna oproti kalsyckim vojakum. autor článku o hrah nic nevý
    • Chim
      UL detected
    • eStar
      No jestli ty si cílovka pro tuhle hru tak je i těch 6/10 možná moc.
      • Ty si fakt tak simplexný alebo sa len tak tváriš?
  • Neřekl bych že BFH je horší než COD co tady měl 8 bodů, i single i multi má BF lepší než COD, ale metacritic je peklo :)))
  • tak něco na tom bude, BF Hardline se skoro neprodava na zadnou platformu, co se aspoň krabicovek tyce. V pripade BF 3 nebo 4 to byl jinaci fofr.
  • To se jen pojišťujou pro případ, že s hrej.cz v souboji prohrajou aby to mněli na co hodit.
  • Tak momentik, bf4 ste dali obligatórnu osmičku aj napriek tomu, že hra nebola takmer pol roka hrateľná a sp stál za lajno a u Hardline dáte o dva body menej a tvrdíte, že kampaň je už ako tradične nepodarená, no ja si myslím pravý opak, kampaň je totižto po totálnom paškvile menom BF4 perfektné spestrenie série, teda niečo podobné čo pred piatimi rokmi spravilo Bad Company 2. A multiplayer je od začiatku úplne hrateľný, bez väčších problémov či už s hrateľnosťou alebo stabilitou vśeobecne. A napriek tomu všetkému hre udelíte o dva body menej, rád by som teda vedel, prečo hru recenzoval kremser a nie smutný tak ako po ostatné roky.
    • Miláček BC2 stále v multiplayeru žije a jelikož to většinou hrajou už fakt staří harovníci, kteří mapy a taktiku znaj, tak jsou zápasy o to víc zábavnější.
      • multiplayer u BC2 tak ako u BF3 je takmer nehrateľný, kedže hry sú v pravideľných zľavách a bf3 bolo istého času zadara a množstvo serverov bez adminov je teda plné cheaterov a inej hávedi...Viem to, lebo som pri čakaní na výdenie hardline znova zahral obe hry, teda multiplayer a v 9 z 10 prípadov som narazil aspoň na jedného cheatera....
    • Já bych se na ty recenze tady moc nedíval. Poslední dobou se mi to hodnocení moc nezdá. :D
      • Tu nejde len o číslené hodnotenie, ktoré je už tradične úplne mimo ale aj textové hodnotenie je úplne zcestné.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit