Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ano ano, samoopravitelny tank. Ano ano, samodoplnujici zdravi, ano ano, nekonecny sprint, ano ano, vojna a strely bez cakancu krve, ano ano, po tom sem vzdy snil.... uz tam chybi jen cartoonovej styl a mame dalsi team fortress (BF2 fanousek)
    • Co já vím, tak krev nebyla ani v BF2, tank se opravuje jenom do určité hranice životů, když se poškodí víc tak se neobnovuje.
    • Ano ano sasek co nikdy nehral HC mod dava rozumy o battlefielde ano ano utekaj si hrat Ro2 /bye
      • No to už je len HardCore *1*
      • Hmm, hardcore mode v bc2 *1* a bude tady mluvit neco o battlefieldu .Battlefield skoncil s BF2.
    • No ono v tom TF tak krev je, tak nevím nevím *1*
    • Neboj, RO2 to istí *3* A kto na ňu nemá gule, ten bude hrať BF3 *2*
  • H4wk
    Vela ludi by chcelo REMAKE BF2 a neuvedomuje si ze BF3 je POKRACOVANIE BF2... nie remake.
    • Pokracovani je pokracovani,protoze se drzi urcitych koleji,nebo-li voditek,ktere nastolil jeho predchudce.Pokud tomu tak neni,tak je to pouhe zneuzivani zname znacky,aby se zvysili prodeje.
      Coz je bohuzel pripad,ktery se jak ve filmovem,tak i hernim svete deje velice casto a neni to zdaleka pripad jenom BF3,ale spousty her,ktere pouze parazituji na zname znacce.
      • H4wk
        tento komentar by mi aj daval zmysel keby podla videi z BF3 to nemalo k BF vobec blizko ... ale takto ?
  • Ještě by mohli udělat samochodící panáčky, kdy by hráč jen občas zmáčkl nějaké to QTE a jakože by tím třeba vystřelil... když už to teda maj v sinlgu.

    Při prvních novinkách jsem si říkal, že jako věrný fanoušek BF2 nebudu kyselá pr*el, ale každá další novinka je fakt rána do koulí.
  • Některé komenty moc nechápu.BF nikdy nebyl o singleplayeru přeci...a vy tu budete řešit jestli je single 6hodinový nebo 30ti hodinový demence.Já si kupuju BF hlavně kvůli MP,který mě vždy bavil a oproti CoD mi přijde prostě zajímavější (nic proti CoD to hraju hlavně jen SP).Hold každý hraje raději něco jiného.A tyhle dvě hry CoD a BF (ať už jakýkoliv) se nedají srovnávat.Každá z nich je trochu jiná.A ano nejspíš každá firma jak EA,tak Activision se snaží vydělávat co nejvíc.
    Jinak to,že se mi rozbije vozidlo a půjde ještě střílet z něj mi nepřijde až tak špatný nápad.To jako když pojedu tankem přeci a zníčí mi pásy,tak dělo,kulomet pořád fungují :-) což je podle mě dobrý nápad do hry přidat.
    • Jen takovej postreh.Kroutis hlavou nad lidmi,co tu resi SP u mp hry jako je BF a potom dodas,ze cod (coz je taky hlavne MP ) hrajes jenom SP,ktery navic stoji za starou backoru.
      Ja ti nevim,ale me to prijde jako prast nebo uhod.
      • trolo
        teraz neviem ci to bol vtip alebo nie. cod nieje o sp ani mp ale o money *6* *5* *12*
        • Tak o chechtacich je to predevsim *3* ,ale tak nejak jsem predpokladal,ze to je jasne kazdemu,kdo v te hlave aspon neco ma.
          Posledni dily jsou jen uboha recyklace ,kterou prodavaji za plnou palku.
      • prej COD je hlavne na MP :d :d :d
        • A o cem jinym by asi byl,kdyz sp je tak tragicky,ze to nestoji ani za rec?Pokud neni ani o tom mp,tak uz vazne nechapu,proc ho lide tolik houfne kupuji.
          Podle me i ten mp stoji za prd,ale rozhodne bych to oznacil za mp hru,nez sp.
      • Podívej se na předchozí Battlefieldy...byl tam snad Singleplayer?Já si ho tedy nepamatuju :-).Ale prostě neřeším SP jak je dlouhý nebo krátký.Když je to celkem zajímavé nebo se to dá hrát,tak je jedno jak je to dlouhé.Někdy lepší kratší a lepší nežli dlouhé a nudné.Ano vím spousta lidí nadává na SP u CoD,ale například u MW 1 a 2 mě bavil Singleplayer.A u CoD mi nepřijde moc nových věcí v MP (myslím tím když vyjde další a další pokračování).
  • Chtělo by to v BF koně
    • Prvni dlc bude Battlefield 3 napoleon, takze kone, muskety a dela :D
  • Uz zase autoheal?I dont wanna live on this planet anymore.
  • At uz je to venku, zacinam byt nechutne prejedeny touto medialni masazi...
    • battlelog nahodou vychazi už docela dlouho
  • Obnovování už i u techniky? No, jestli se MP hry budou ubírat tímhle směrem, tak si toho moc nového opravdu nezahraji.

    A mimochodem, to je nějaká nová taktika, tvrdit, že část čtenářstva není normální?
    • rancor1223
      On už BF2 měl regeneraci života techniky. Ale byla omezená na třídu Engineer.
      • No on ten Engineer z toho vtedy spravil akési servisné vozidlo, to aspoň malo význam pre teamplay...
    • 1. ano
      2. nezahraješ
      3. ano
  • Tak tady máte tu slibovanou hru roku. To bylo zase hypu a slibů o 15 hodinách singleplayeru a ultrarealistické válečné akci.
    • Co se dalo čekat, hypované hry většinou bohužel končí dost špatně. Tentokrát bych to EA i přál, maji nos trochu moc nahoře...
  • Už jenom chybí aby spolplatnili samotný hraní..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit