Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zdroj? Pamatuju si, že tohle byla hlavní munice pirátů, kteří chtěli Denuvo shodit, přičemž ve výsledku se to nikdy nepotvrdilo (a v současnosti to vyvracejí i samotní piráti např. na Redditu).
  • Lukass
    Rekl bych ze urcite jo.
  • Rejsek
    Vypadá to moc pěkně a singl je fajn a má to atmosféru. MP jsem nezkoušel. Ale bohužel, ta 1.WW mi vůbec nesedí. Mám rád moderní kvéry s reddotama a gripama, taktickou ústroj a historie mi moc nevoní. Ale pokud se někomu to období líbí, asi bude těžko hledat "věrnější" adaptaci. Z tohoto pohledu bych tu hru určitě doporučil.
  • Nevite nekdo jestli pujde vyzkouset prave HC ? Pro normal to pro me nema smysl ani zkouset.
  • jednoduše za hodinu denuvo vygeneruje 150.000 číselných kódů prostě čte /zapisuje/čte/zapisuje a to ZCELA ZBYTEČNĚ jen kvůli "ochraně" (navíc překonané) přetěžuje HW to je celé...
  • Děkuji oběma.
  • Jak Denuvo "lágruje" SSD disky?
  • Díky nechci, hrál jsem to single šrothouse a mult'ák ještě vetší. A v neposlední řadě Denuvem si svoje SSD vylágrovat nenechám.
  • Mě to přijde jako fakt dobrá MP fps střílečka.. Asi to má co dočinění s tím, že to taky teď nově hraji na ultra.
    Takže ti nové PC že srdce přeji..

    Ale k BF1 - paradoxně mě víc baví menší (24) mapy, než ty větší (64). Přijdou mi takové živější. Atmosféra je dost dobrá.
  • za mě..nekupuj to. bavilo mě to asi týden, teď už to nemůžu ani vidět. nikam to nevede, v podstatě 0 progrese kamkoliv. jestli si chceš zastřílet, mnohem lepší je Insurgency / Day of infamy.
    Měl jsem rád původní 1942 a Vietnam, potom mi BF přišli pořád horší a horší. jestli to máš naopak, možná se ti líbit bude. mě vadí, že tam levelování nemá skoro žádnej smysl a že to prostě herně není vůbec naplňující. asi nejlepší mi přijdou HC servery.
  • Škoda že mi nový PC dojde až příští týden. :/ No i tak to zkusím na mým starým PC a aspon zjistím, zda mi mapy vyhovují. Ta v té betě mě vůbec nenadchla, tak třeba ted ty ostatní mě přesvědčí ke koupi.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit