Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Takže nejdříve EA vede reklamní kampaň na BF1, že hra bude autentická a jakmile dostali dost předobjednávek, tak vypustili gameplay, kde jaksi autenticita není, není tohle náhodou falešná reklama, která je trestná? Navíc tahle hra si rozhodně nezaslouží 9/10 multiplayer je za 1.- Naprostý reskin BF4, 2.- Trasírky a Flight model jsou čistě sebrané z Battlefrontu, ani se nenamáhali to trochu graficky upravit a za 3.- Dice do hry cpou politiku svého státu, že musejí pod trestem do hry procpat jiné etnika, nevadí mi černoši u USA ani Indové u Britů, ale co sakra dělá na západních mapách černý Němec? O singlu ani psát nebudu, pocit, že hráč je superhrdina do hry z 1. světové nepatří. A pro ty ,co mi nevěří tu politiku EA, tu mám odkaz: http://news.ea.com/press-release/ea-studios/ea-announces-battlefield-1 a pro fanboye, co budou hru zoufale bránit: https://cs.wikipedia.org/wiki/Klamav%C3%A1_reklama
    • TheGGG
      autentická ve smyslu navození feelingu zmaru a strasti I. světové, ne že to bude jak arma... toto není klamavá reklama, ale pokud je někdo natolik najivní, že od her jako BF nebo CoD čeká realitu, tak by mu měla být odebrána svéprávnost...
      • Nerozumíš pojmům. Raději se nauč pořádně česky, pak to zkoušej s angličtinou.
    • Za zmineni cernoch/muslim jsem dostal mute na 3 dny :D hlavne ze chteji, abychom vypinali adblock.
    • Co si přestavuješ pod pojmem autentická, nepleteš si to se simulací ?
      • https://en.wikipedia.org/wiki/Authenticity vs https://en.wikipedia.org/wiki/Simulation_video_game. Autenticita znamená, že se hrá v rámci zábavnosti drží své předlohy, simulace se snaží napodobit reálné podmínky.
  • Llour
    Jasný, není to simulátor, spíš je to pouze na motivy 1.sv. války, ale ta hra mě překvapila. Dobře se hraje, hezky se na to na streamech kouká. Za mě spokojenost, dobrá výplachovka *3* *3* Nic víc, nic míň
    • na výplach je nejlepší klistýr.
    • na výplach je nejlepší klistýr ne tahle blbost.
  • Jako ja nevim vocode...nelibi se vam to, nekupujte to, nehrajte to. Dyť je tolik krasnejch novejch her s kterych si mužete vybrat... že neni ? Jooo no a proč asi...protože hra musi v prvnim rade vydelat a vy remcalove ste proste v menšine a nezaplatite to.
    To mate jako s ponorkovima simulatorama. Sil. Hunter 3 byl boži. SH 4 dobry, a na SH5 chteli hodne vydelat tak byl takovy pro všechny a ponorkari ted UBISOFTU nemužou prijit na jmeno, remcali a nadavali UBI se nas*al a dalši ponorkovy simulator už nebude. Bodka
  • Damarus
    Vyšel Battlefront a všichni brečeli že to není jak Battlefield :D Vyjde Battlefield a zase se troluje že to je jen reskin Battlefieldu xD
    • Trasírky, letový model a interface jsou reskin z Battlefrontu. U BF si lidé stěžovali na to, že to nemá ani polovinu obsahu starého Battlefrontu 2, ne na, že to není Battlefield.
  • Graficky to vypadá super, prostředí je konečně podle mého gusta (žádné futuristicko-postapokalyptické/kosmické šity). Hratelnost si podle všeho zakládá na pilířích z BF3, což je zase super...a lidi se stejně chytají totálních kravin a s takovou chutí to hatujou.

    PROČ SAKRA?
  • By the way, lidi, všimli jste si na STEAMU, že teď, když je vydané BF1, tak Activision na to reagovalo 50% slevou na WWII tituly Call of Duty? :DDDDD takové zoufalé pokusy přesvědčit lidi že jim naslouchají.
  • Musim se přiznat, že singl se jim hodně povedl. Hraju to už od 17. října. Jeden den jsem hrál mulťák, ale pak jsem zahrál singl a musím říct, že mě hodně chytl. Stealth postup je parádní věc. Připomíná mi to tím stealth systémem FarCry 3 a 4. Mulťák je samozřejmě bez debat, kvůli němu jsem si hru samozřejmě kupoval.
  • Tak co CooD? to bude 10/10? *15*
    • Podle děti v diskusích tipuji 12,5 z 10
  • jak tahle hra mohla dostat devítku (pokud hodnotíme jako celek včetne singleplayer kampane)? kdo to nehrál podívejte se na video od total bisquita. jestli ho nemáte rádi, tak vypnete zvuk a stačí se dívat na hru. Prominte ale tohle opravdu není kritická recenze a pak se divíte že zpochybnuje kvalita zdejších recenzentu...
    • BF3 byl osekana verze BF2 ale nabizel relativne dost moznosti. Tohle je reskin Battlefrontu, ktery je osekany reskin BF4 ktery je osekany BF3. Takze herni napln a moznosti se limitne blizi k nule. Jaky hodnoceni davat osekanym verzim reskinu at si kazdy rozhodne sam.
      • Reskin Battlefrontu? Muzu se zeptat jake herni prvky ma BF1 z Battlefrontu?
        • Podle me lidi co to tvrdi, nejspis nehrali ani jedno, jinak si to proste vysvetlit nedokazu. Uz jen samotna strelba, rychlost projektilu, celkove pojeti zbrani, plus ty karty se specialnim vybavenim v BF, vytvareji naprosto diametralne odlisny gameplay.
          • Jj, Vubec nechapu co to ma z Battlefrontu tak se ptam protoze Battlefront jsem hral jen betu a moc me to nebavilo a BF1 je proste neco uplne jinyho.
      • Moc hezká úvaha, ale je trošku mimo, hlavně pokud jde o tvrzení, že jde o reskin Battlefrontu.

        Nevybavuju si, že by Battlefront měl jakkoliv zničitelný prostředí, jízdu na koních (nebo nějakým zvířeti ze SW) apod...
        Trošku mi to s těma reskinama přijde ubohý - Battlefilda namám a ani ho od dob Bad Company 2 nehraju a vlastně mě vůbec nezajímá. Jen musím reagovat na tyhle podivný názory.

        Porovnej to s Gears of War 4 - tam by se dalo mluvit o téměř nulovým posunu kamkoliv a stejně to v recenzích taky dostává velký hodnocení a skoro nikdo se nad tím nepozastavoval...
        • Tady nejde o posun, ale treba leveldizajn, zakladní naprogramování AI, možnosti ktere ti hra nabízí, vnitrní celistvost pribehu s hratelností (v tom videu je dojemný úvod a pak hratelnost ve stylu kde jde opancerovany vojak který kosí všecko anemuže umrít), a další veci. nejsem za to že to ma byt historicky verne ale tohle je snad vtip?
          Co jsem videl tak proste vzali nejaké mapy, ktere se jim delaji asi snadno když na to mají nástroje, a nasekali tam nabíhající boty bez AI. Tohle není AAA produkt ale jen výplň k jinak multiplayerove hre. Na te hratelnosti je videt že do toho neinvestovali dost času a penez.
          • No tak Battlefield nikdy o singlu nebyl. Dřív ho tam nedávaly vůbec a fungovalo to bez problému, takže souhlasím s tím jak sám píšeš výplň k multiplayeru - za mě žádný problém, když se podíváš, tak je to vlastně přídavek zdarma (dřív tam singl za plnou cenu nedávaly)

            Ve výsledku by se teda DICE mělo pochválit za takové množství obsahu navíc, ne?
          • a to zcela logicky
        • Takže reskin Battlefrontu se zničitelnejma barákama?
      • co kdyby Alešovi někdo prozradil, źe existují i jiná čísla v hodnocení než 8, 9 a 10 *8*
  • Tak sem si rekl asi po prvne v zivote ze se kouknu na diskuzi o hre (nejsem zadny casty hrac ale bf4 me dost chytlo ) a koukam ze sou tady lidi co si hooodne pletou hru na motivy 1.ww s dokumentem o 1.ww ...a celkem cumim zas jednou kam to lidstvo speje kdyz to tu ctu :)
    • To nevim, kdo by si tohle mohl plést s dokumentem možná retardpo mozkové obrně
    • wenceslaus
      Je to v dnešní digitální době až neuvěřitelné, ale někteří lidé rozeznávají víc jak dvě polohy než; dokument - ulítlá fikce

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit