Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jako s první světovou to má pramálo společnýho, ale beru to.Graficky a zvukově je to úplně skvělý.
  • TheGGG
    Jinak mám pouze jednu vítku (nebo výtku, teď nevím jaký je tam i/y) k této hře. Je moc málo krvavá. Proč ve hrách nevidím víc utržených noh a rukou, tekoucí střeva, ohořelá těla či alespoň stopy po zásazích na těle zastřeleného...? To by určitě feeling z WWI vylepšilo...
    • Možná protože PG?
      • TheGGG
        stejně je to 18+
    • solomon.short
      vytka = tvrde y
  • "Hra rozhodně nepopírá svoje dědictví, ostatně třetí díl měl vynikající multiplayer..."
    A ctvrty dil snad skvely multiplayer nemel? .)
    • Jojo, ty haldy cheaterů a ignorace ze strany DICE + EA to řešit, dělalo ten multiplayer vyloženě vynikající...
  • Veskoslav
    Lidi, je to Bf. Už v 1942 se dělaly kousky, které s realitou mají asi tolik společného, že Jack je učitel češtiny. Jako pokud čekáte realitu včetně autentických zbraní atd, tohle není hra pro Vás. To je Verdun. Ne Bf1. Tohle je jenom pokračovatel série, co občas objeví realitu, ale jinak se posadila na hlaveň tanku a střílí růžové poníky. Navíc byla otevřená beta, kde jste si snad mohli ověřit, jak se to hraje. Pokud očekáváte realitu, realismus, tak Verdun. Tohle je čistá arkáda, která má pár realisticky zpracovaných věcí zabalených do nádherné grafiky, ale tím to asi končí. Jestli jste očekávali to, že se budou držet historie, pušky opakovačky, 5% vojáků se samopaly, kulomety, rychlost tanků do 10 km/h atd., tak jste byly docela naivní. Beta ukázala, co je hra zač a pokud někdo čekal Verdun, co si to rozdal s Battlefronten a vyjde z toho Battlefield, tak zákonitě musí být zklamaný.
  • owny
    Za ty historické nesmysly bych dal bodík dolů.
  • Znáte Verdun???
  • Musim se přiznat, že singl se jim hodně povedl. Hraju to už od 17. října. Jeden den jsem hrál mulťák, ale pak jsem zahrál singl a musím říct, že mě hodně chytl. Stealth postup je parádní věc. Připomíná mi to tím stealth systémem FarCry 3 a 4. Mulťák je samozřejmě bez debat, kvůli němu jsem si hru samozřejmě kupoval.
  • TheGGG
    To je zase diskuze LoL *1* *1* *1* Najednou jsou všichni v šoku, že BF není arma... hlavně až oznámí, že další CoD bude z vietnamu a bude se snažit navodit autentické pocity této války, tak všichni nezačněte hned vytíkat a uvědomte si, že to bude zase klasické CoD tzn, žádná arma... Jinak BF1 je naprosto super, grafika je na PC na ultra neuvěřitelná...
    • Ty asi nechápeš o co tady jde, že? Jde o to, že EA využila lži o autenticitě, aby měla lepší prodeje než konkurence, to se jim z části povedlo. EA také používá své fanatiky k očerňování konkurence (COD). Takže jako se EA má nechat, když udělá dva trestné činy? (nekalá soutěž a lživá reklama). Mimochodem říkat, že hra je dobrá kvůli grafice je jasná ukázka, že jsi ten typ zákazníka, co EA chce. Nikdo nebude chtít po COD autenticitu, protože se o ní COD nesnaží.
      • TheGGG
        ty nevíš co je autenticita, to je tvůj problém.... EA slibovala navození autentické atmosféry první světové a to hlavně v kampani. Tzn. pocit deprese, zmaru a ukrutnosti války... že se najde nějaký military geek, co si to vyloží tak, že ve hře bude dodržena rychlost tanků a vojáci budou mít přesný počet knoflíků na vestě není jejich problém...
        • http://www.slovnik-cizich-slov.net/autenticita/
          Nikde v téhle hře nevidím pravost, původnost nebo hodnověrnost.
          Proč není ve hře kampaň za Trojspolek? Proč jsou ve hře černí Němci, co mluví německy jako rodilý Němec? Proč vojáci R-U mluví s německý dialektem a mají německé uniformy? Proč má opakovačku jenom scout? V kampani za Arditi máš armor z tvrzeného adamantia, který váží tak málo, že v něm jde sprintovat a plavat, a také to odrazí 200 mm náboj z pevnostního děla, a vrcholem je střelba z 20 kg kulometu od boku. všechno tohle navozuje pocit superhrdiny, to nemá, co dělat v podle tebe autentické kampani.
          To ty nerozumíš slovu autenticita. Autenticita neznamená, že vše bude 100% podle reálu, Arma, Red Orchestra, Insurgency nebo Verdun jsou autentické a taky tam není vše reálné.
          • Zrzzek
            Ty ale opravdu nevíš, co je tím myšleno *1*
      • lziva reklama neni trestny cin
        • Neumíš občanský zákoník:
          http://zakony.centrum.cz/obcansky-zakonik-novy/cast-4-hlava-3-dil-2-oddil-2-paragraf-2977
    • Zrzzek
      Ještě je dobrý, že Battlefield je vždy jen reskin. Čtyřka reskin trojky, hardline čtyřky, battlefront hardlinu a teď tohleto battlefrontu. Lidi už neví, jak jinak to pohanit...
      • Veskoslav
        Reskin u Battlefrontu by znamenal, že jede na stejné verzi enginu jako Hardline, což nejede. Takže o reskin se jednat nemůže;) Battlefront byl nově vytvořený včetně modelů a pohybu postav.

        Takže bych spíše napsal:
        1. BF3 dala reskin pro Bf4, z kterého vyšel Hardline.
        2. Battlefront dal "reskin" pro Bf1.
        • Zrzzek
          Spousta lidí je to ale schopná napsat...
  • Morraw
    No 9/10 je hodně úlet. Defacto reskin Battlefrontu se vším všudy. A přesto, že je audiovizuál skvělý, tak díky té podobnosti ztrácí tu unikátnost. Ta beta začli být po chvíli docela mdlá a někdy mi přijde grafika taková nažehlená až plastická.
    Navíc mi nesedí, jak začali dělat tu střelbu už od Battlefrontu. A byť považuju první svetovou za skvělé téma, tak tady tohle zpracování mi ji pocitově moc nepřipomíná.
    Stejně jako někteří tomu ale ještě v nějaké velké slevě šanci dám. Ale těch 9/10 ještě od profesionálního recenzenta..ale tak není sám jak vidím.
    • Souhlasim, za me nevidim duvod se presouvat ze 4, spousta lidi to porad hraje a to i ty dlc mapy.
    • TheGGG
      už jen ta grafika a zvuk je tak za 7 bodů...
      • Jako že souhlas! Aby to nevyznělo že nesouhlasím *3*
      • Tak to je moc *1*
  • Trochu závislý na těch hrách ne? Spojovat realitu a hru. Cože? Nebo nechápu proč to vidíte tak strašně, a proč by si měli děcka myslet, že první světová válka vypadala takto. Když je někdo blbec, tak si to myslet může, ale jsou tu filmy, dokumenty apod. Když by někdo natočil dokument o první sv. v. co vypadá jako BF1, tak půjdu blít. *11* Ale toto je hra, nelíbí? Nech být. Můžete brečet nad tím jak je to špatný, ale s tím nikdo nic neudělá. Buď koupím, nebo počkám. Jak to propaguje EA, to je druhá věc, ale ta se dá prokouknout a už při prvním traileru, bylo jasný jak to bude vypadat.
    Celkově hra má větší potenciál a EA to zpackalo v mnoha ohledech, ale já té hře neodolal.
    Názory vám neberu, hejtujte, já taky hejtuji, hlavně novou mafii, pač to je solidní crap. Všichni obhahují černocha v mafii, ale nadávají na černocha v armádě.
    • A přesně tohle vývojáři chtějí,aby vseci stoho byli paf jaká je to grafická pecke,ale hratelnost je někde jinde.uz teď vím že mě to bude bavit tak měsíc a pak to hodim někam kde na to bude padat prach jako SWB
      • Vsak ano, jak by te to asi melo bavit boze muj. Po mesici je cas se presunout dal, otazka je zda vubec az po tom mesici. Za normalnich okolnosti stridam hry po tejdnu. Udivujou me lidi, ktery si tu hru kupujou s tim ze ji budou hrat do konce zivota, ze je to ta VYVOLENA hra, kterou budou hrat a ve ktery budou dobry a podobny srackomlejnky.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit