Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • h0p3
    Tak konečně to taky hraju a teda můj největší problém, zatim jsou scény, který snad byly vytvořený jen proto, aby do nich mohli nacpat repliky z Nolanovy trilogie. Ty navíc díky tomu působěj spíš jako parodie.

    + Je vtipný jak, například, z Ra's al Ghulova boss fightu z Arkham City, tady zvládli udělat boss fighty hned 3. A toho kdo vymejšlel Mad Hatterův level, bych zaškrtil na místě. Neříkám, že mě to nebaví, ale Arkham City zatim teda nepřekonáno.

    ++ Musim pochválit Batmanův dabing. Smith se snaží jak ďábel, aby udržel tempo s Conroyem. Neskutečný co předvádí. Baker jakožto Joker, mě už tolik neoslovil. Hamilla asi nikdo, nikdy nepřekoná.

    Zbytek věcí tu byl už vesměs probranej, takže zatim mi 7 přijde jako naprosto adekvátní hodnocení.
    • Konečně někdo, kdo není zaslepen :-) Hra jako by se snažila brát si jisté střípky z filmové trilogie Nolana (je to ve hře hodně cítit) a další střípky z komiksů.

      +Na hře mě potěšil ten fakt, že si zahrajeme v oné části města, známé z předešlé hry.
      +Skvělý dabing postav a hodící se hudba.
      +Perfektně vytvořené menu hry včetně přehledné "Batpedii"
      -Velké negativum přikládám k chaotickému fungování chytů, po kterých se má hlavní hrdina pomocí vystřelovací kotvy rychleji pohybovat po městě.
      -Nutnost soustvně skenovat okolí pomocí detective modu.
      -"Godzilla" (velké tělo, mega tlusté nohy) pojetí monstrózního těla Batmana.
      • vojtaruzek
        Není to tou jeho zbrojí?
      • h0p3
        Pravda, s grapling pointama mám taky problém, nikde jinde jsem se toho s Batmanem nenachodil co tady. A s modelama zas takovej problém nemám, beru to že to je comicsová hra, ne filmová.
    • Velmi pěkně řečeno, jsem rád že se tu najdou i lidi co maj objektivní názor a nedají hře 10/10 jen za to že je to batman
  • Nevím co proti Batmanu mají mě se hra líbí navíc 20 hodin hraní co víc si přát .
    • MrSanta
      Ty čteš tu spoustu zbytečnýho textu co je kolem toho čísla? Proč, když ti to číslo řekne naprosto všecko, co potřebuješ vědět *15*
      • cislo ti rekne leda tak h@vno :)
        • MrSanta
          Soudě podle příspěvků u spousty recenzí je to číslo to jediné důležité. Bohužel. Já bych číselné hodnocení zrušil úplně.
  • 7/10 jo? Jo v dřívějších časech bych aj souhlasil...ale dnes kdy 7/10 dostane skoro každá chujovina ROZHODNĚ NE!!!Batman si zaslouží aspoň 8/10!!! Na tuhle hru jsem upřímně neviděl žádnou dobrou recenzi.Takové IGN si u BAO stěžovalo že kromě padouchů,fízlů a pochopitelně batmana je mrtvý(bez lidí)...jasně o štědrém dni ve 24:00 se lidičky budou procházet po městě ve kterém řádí gangy a padouši kteří jdou po batmanově hlavě...LOL :) Tady si stěžujou na bugy(které jsou nepatrné)...no kurňa ,já se těším na recenzi na přebugovanou bf4..ale té dáme aj 10/10 že jo!?
    • Bugy v tehto hre nie su VOBEC nepatrne. Aspon tie na ktore som ja narazil....
      Najprv ma nastval ten bug s Barnley tower, ktory sa da paradoxne pomocou dalsieho bugu vyriesit. Potom zopar dalsich /Deathshot sa mi prepadol cez schody a nedal sa zabit, zmizol mi rebrik pri vychode zo sewers atd atd/ ale vsetky po znovuodohrati danej pasaze hry zmizli, pripadne sa neopakovali...
      Pred par hodinami som Batmana naozaj nastvaty vypol....po x hodinach hrania na hard, splneni vsetkych sidequestov, najdeni vsetkych symbolov, dosiahnuti vsetkych tych rankov aj na suboje aj na predatora atd...proste rad mam hry dohrane komplet.....idem pre POSLEDNY riddlerov datapack do podzemi My alibi.....a zrazu moj namakany batman vypadol z mapy.....reload,restart, reset, reinstall nic nepomaha a WB support uz vobec nie /nie som prvy s tymto bugom, ale nastastie ja som aspon dokoncil storyline/.....jedina jedna vec a nemozem hru komplet dohrat, mozem akurat tak zacat odznova.... *9*
    • Ronox
      Nevím na co si stěžujou, když na začátku zazní, že obyvatelé Gothamu zůstaňte doma kvůli nadcházející sněhové bouři.
  • MidnighT91
    Opět parádní mlátička s geniální soubojovým systémem, chvíli jem měl problém si zvyknout že se to oproti předchozím dílům hejbe jako veverka na tripu ale je to v pohodě...

    Tak a teď Injustice...
  • langustyn
    Pro mě, po 2 hodinách, mírný zklamání... Je to stejný jak City, ale zabugovanější :( S tou 7čkou souhlasím. Jinak graficky mě to ze začátku překvapilo, interiéry jsou fakt pěkně nasvícený, ale jak jsem se dostal do exteriéru, tak je vidět spousta odfláknutejch věcí.
    No jsem zvědavej na čem dělají Rocksteady.
    • cumpi3
      Zpočátku jsem byl taky na sedmičce, ale poté hra dostane strašný koule...já to dohrál na jeden zátah *1*
  • Čau lidi, přijdu o něco pokud budu hrát Origins aniž bych hrál předchozí díly? Myslím příběhově... dík
    • Žádnou chybu neuděláš ... Já hrál třeba AC > Asylum > Origins.
      u origins to platí 2x tolik protože je to vlatně začátek všeho ... takže ti můžu vřele doporučit začít s origins ... AC je vlasně "konec > nebudu spoilovat " a v asylum se nic "zásadního " nestalo, takže se rozhodni sám.
      • TheGGG
        v asylum byl scarecrow a nejlepší momenty co jsem kdy při hraní čehokoliv zažil, takže bych to nebral na lehkou váhu.
      • Také závidím, protože jsou všechny 3 díly perfektní a pokud si ještě nic nehrál, tak máš o zábavu nejmín na 50 - 60 hodin postaráno. :)
    • TheGGG
      Ne, odehrává se to před oběma díly. Navíc pokud si pak zahraješ Arkham Asylum a arkham city, budeš mí zážitek ještě lepší. Skoro ti závidím.
      • Super, tak to jdu s čistým svědomím hrát Origins, pak kupuji AC a Asylum *14*
  • kubi-wan
    V posledních dnech jsem se na novýho Batmana začal docela těšit, i přesto, že už od oznámení, že na tom nedělaj Rocksteady, jsem tomu ne úplně věřil.
    No a teď už jsem čet několik recenzí. A nepřekvapily mě, protože jsem čekal, že to přesně takhle dopadne, jen jsem pořád doufal, že se pletu. Takže vlastně zklamanej nejsem.

    Naopak, jak čtu všechny ty komentáře hráčů, kterým se to většinou líbí, mám čim dál větší chuť si to zahrát. Navíc po tom, co jsem slyšel novýho dabéra Jokera, kterej fakt hodně dobře zvládá jeho hlas a je slyšet, že má toho Hamilla dost naposlouchanýho, a po tom, co jsem slyšel ukázku soundtracku, na kterym dělá můj oblíbenec Christopher Drake, co už dělal hudbu k několika batmaňáckým animovaným filmům, jsem na hru vážně zvědavej.
  • S recenzí souhlas / nesouhlas.
    O tom, co je psáno v prvním odstavci a geniálním systému soubojů nemůže nikdo pochybovat.
    Jinak příběh je podle mého názoru lepší než v předchozích dílech a souboje s boss jsou opravdu povedené ( takhle jsem si je představoval ). Zejména deadthstroke je fajn :).
    Co zamrzí je fakt, že je to prakticky stejné jak předchozí díly ... trošičku lešpí grafika než v AC. ale jinak žádná změna.
    Za mě 8/10 a příští díl od rocksteady očekávám opravdu přelomoví hlavně co se týče grafiky a především snahu vytvořit trochu "živoucí svět", protože ulice gothame city jsou opravdu mrtvé. Žádná doprava, žádný civilisté .. prostě nic, ale to bych chtěl od hry asi už hodně :). Tak snad někdy příště, ale hra je to opravdu fajnová ;)
  • cumpi3
    Jinak pro lidi, kteří to hráli...zde je obrázek, co mě opravdu baví!
    https://scontent-a.xx.fbcdn.net/hphotos-ash3/1377309_477389265709060_112309423_n.jpg
    • holec89
      :D asi nejtezsi boss fight
    • TheGGG
      No jo, to mě srazilo ze židle, nejkratší boss fight v historii *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit