Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já jsem původní hru dohrál na stroji i5-4670K grafka R9 270X 16 GB ram bez jakýchkoliv problémů.
    • 0011
      mám o trochu lepší sestavu a ani jsem to nestihnul vyzkoušet, páč to stáhli z prodeje dřív než jsem se rozmyslel, jestli kupovat, zajímavý že spousta lidí tvrdí, že se jim to hrálo v pohodě a Angry Joe z toho měl trhanici na Alienware Area 51 s 980 v SLI...
      • Dohráno. Phenom 955, 7850 2GB, 1680x1050.
    • A v tom si sa prebudil cely spoteny s rukov v serbli.
    • Tak v tom pripade si masochysta *1*
  • Vtipné je že s neoficiálním congigem (díky YT) a nějakými těmi úpravy registrů se to dalo v pohodě hrát ale nic na tom nemění fakt že takhle už prostě ne. Ukazuje to jen to že Pcčkáři nikomu za nic nestojí, pomalu že se na ně vývojáři koukají skrz prsty. Vlastně jim dávají hry proto aby e vlastně neřeklo. Ubisoft se už trochu poučil tak takhle by to měli dělat všichni, vydat hru později už funkšní než narychlo a nefunkční. Díky. Přestante prosím předobjednávat jinak zůstaneme na místě. Bude se to nejen opakovat ale stane se to pravidlem.
  • Na PC je uplne zbytocne vydavat drahe odladene porty...tych par stotisic nezaplati ani port bo polka je i tak cez pochybne keyshopy a zvysok zachrancov herneho priemyslu caka kym to padne pod 10 eur v zlavach cim sa uplne degradoval pc herny trh na hazard pri rulete a utopenie kopy penazi vo vacsine pripadov. Taky Rockstar si to vyborne spocital Red Dead Redemption jednu z urcujucich a najlepsich hier dekady ani nehodil na pc a GTA V az po 2 rokoch a ked uz na to mohol vyclenit ludi.
    • Ubohost.. Co kdyby sis ráčil uvědomit, že díky PC to GTA na tom tvém topinkovači můžeš hrát? Kde tahle série vznikla?? nemluvě o desítkách/stovkách dalších???

      Prostě krátkozrakost. Přiznej si, že prostě na PC nemáš a nemáš ani na to pochopit základní principy "uživatelství". Zahraj si radši předraženou střílečku s autoaimem při 30 snímcích za vteřinu a zmlkni *3*
    • Jojo hnisavec proste zije ve sve vymyslene realite *1*

      Hlavne toho batmana nekupujte dokud to bude stat vic jak 10 euro proboha !!
      • Draken69CZ
        Kámoš to koupí a pak nám to všem klidně půjčí.
    • MickeyMutant
      Prodeje série Dark Souls:
      PC - 40 %
      Xbox + PS - 60 %
    • Draken69CZ
      Kradení her na PC je omyl a blud, oni si je taky půjčují a kupují z bazaru jako konzolisti *3*
    • Nemyslíš že ve WB vědí líp co jim co zaplatí než nějakej maďar na diskuzi?
      • I když já jsem jenom poloněmeckej pepík, taky nic moc.
    • Nechceš si prosím jít vylejvat svoje mindráky na nějakej váš maďarskej web? Díky a čau!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit