Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Přemýšlím. zda to koupit. A nevim... *13*
  • To je průjem.... Konzolovi recenzent 30fps_fov60_pruhy_Volejnik (který si na závodní letsplay donesl vlastní volant aby poté jel jak amatér) je z toho hotov...
    • LV jsi to ty???
  • Já bych si to klidně i zahrál ale ta nepřátelsky temná atmosféra mě odrazuje *13*
  • Za mě 10/10 a hra roku. A opakuju za mě!!! Já vím všichni máte za hru roku w3 což je skvělá hra a v hodně ohledech asi i lepší hra. Ale lepší pro vás. Já jsem prostě arkhamovský fanoušek a tento poslední díl je pro mě jednou z nejlepších her vůbec. S recenzí uplně nesouhlasím a číselné hodnocení mi přijde taky mimo. Škoda že PC port podělali. Držím jim palce aby to napravili.
    • Ronox
      Jsme na tom stejně, ale pro mě je těch dobrých her za poslední dobu docela dost. Bloodborne, Witcher 3, Mortal Kombat X, Pillars of Eternity. Pomalu v každém žánru letos vyšla jedna kvalitní hra a to je teprve půlka roku pryč :)
    • Vojta_Ilavsky
      Poslední asi nebude.
    • máš hodně jednoduchý pohled na věc. Existuje více her než Witcher. Třeba pro mě jako fanouška Lovecrafta volím Bloodborne...
      • nj. zabíjení stovky nepřátel znova a znova...dobře znásilněný Lovercraft.
        • TheGGG
          PCtardí ementálek co neví o čem mluví, táhní hrát nějakou MOBA šitku
      • Ji Bloodborne je rozhodne aspirant na GOTY, ale Batman mu slape na paty. Pro me je ale vitez Invisible inc. To je proste nejvic
  • pravda je asi v tom, ze diky uzavrenymu prostredi byl v jednicce pribeh takovej ucelenejsi, ale arkham city byl opravdu do posledniho detailu vymodelovanej skvele a byl naprosto funkcni - zaporaku tam bylo habadej a ty mene vyrazny si prave potkaval v kratkejch sidequestech, ale bylo to hodne zajimavy. nesouhlasim s tim, ze to bylo slabsi jak arkham, bylo to spickovy. rusive na me pusobily pasaze s catwoman.
  • Radoby konstruktivni kritika od radoby herniho redaktora.
    Ja sem v prvni pulce hry a uzivam si to uplne maximalne, to auto je to nejlepsi co tu hru mohlo potkat, ted si konecne pripadam jako Batman, a ta grafika juch 10/10
    • Já nechápu, proč je tady v módě nadávat na J. Olejníka, běžte si přečíst, jaký recenze píše týpek na konzolistovi a budete rádi, že vůbec games.cz existuje. Kritiku beru, ale musí bejt konstruktivní, jinak člověk může dopadnout jako ten typ z jednomužný redakce na konzolistovi, kterej smolí pořád to samý a asi mu z toho věčnýho hraní už hrabe... naprosto nepochopitelnej slovosled, dost divný slovní obraty, klišoidní fráze, neustálý opakování slova "vývojáři" atd. atd. A 50 ovcí, který dávají označení "konzolista" groteskní rozměr, mu pod článek napíše jak skvělou práci odvedl, což je pro mě nepochopitelný, tady nebo i na jinejch serverech jsou recenze stokrát lepší a v diskuzích se neobjevuje téměř nic jinýho, než neustálý vulgární výpady vůči autorovi...
      • jenze konzolista.cz je takovy panoptikum, ze uz tam nikdo normalni nevydrzel...
        • a tady snad někdo normální vydržel? Jako ty jsi normální. Zloděj s nickem Master race? Kdo dál Keyz? *15* Jack *15* Veskoslav *15* Del0 *15* Schizofrení duo LV a Lukáš *15* Skaven? Dle mého je tady nejhorší komunita na celém českém webu a je sranda to tady číst. Horší že tady ti jedinci, co jsem vypsal se berou vážně a to už je vážný problém.
          • Vojta_Ilavsky
            BTW je mi 18 a nevím jak jsi to měl ty, ale od 15 brigáduju kde se dá. No jo no, podle sebe soudím tebe. Ne každej má rodiče jako sponzory na svoje rozmary.
          • jindra.veliky
            prave kvuli temhle uzivatelum chodim do diskuzi...vzdycky je aspon sranda
          • Vojta_Ilavsky
            Chodíš na Zing? Jestli ne, tak se tam podívej a zjistíš že tadyto je nejlepší český herní server(který není zkonzolizován). :) Bonusweb a Eurogamer jsou mimo, Sector je slovenský(SLOVENSKÝ!) a Zing.cz je Kasuální PS4 site.
            • Sector je sektarsky, takze i kdyby byl cesky, tak je to zurnalisticky odpad na uplnem dne :-). Games je vcelku ok, nejvyssi deviza je nezaujatost a vysoka mira svobodna diskuse. Nejvetsi problem je malo obsahu a nemoznost diskuse k jednotlivym novinkam. Ale nic lepsiho tu asi neni.
            • Vojta_Ilavsky
              Jop, konzolista vypadá podobně jako hrej. Games.cz čtu jedině na mobilu přes Negtgen Readera, tzn. RSS čtečku. Chtělo by to jenom tu gamesáckou diskuzi hodit na Disqus, a bylo by to eňo ňuňo. Vůbec by jsem sem na ty stránky potom nemusel chodit. .)
              P.S.: PC Master Race. On je rozdíl mezi onanováním nad Fury X nebo Titánem a věděním, že konzole jsou prostě prostě pro jednodušší lidi a na exkluzivky, a že markantně brzdí technologický vývoj.
            • jinak desingově je světelné roky vepředu konzolista. Jejich nový web je velice přehledný a funkční.
            • *15* tady je čistá žumpa. Nevím, jak je to na Zingu ale pochybuji, že jsou tam horší jedinci než tady... Games.cz má výhodu, že má dobré recenzenty a celý štáb jsou víceméně profíci. Škoda těch zdejších uřvaných PC Master Race---
  • Osobně jsem prubnul jen jeden díl z téhle série a s combatem kde hra hraje za vás (a trapným světem) jsem litoval peněz a doufal že tohle nebude budoucnost počítačových (no ty už to mají spočítaný, takže konzolových) her.
  • Hnisavec
    tiež mám najradšej Arkham Asylum, prišiel mi príbehovo najkompaktnejší...vďaka väzeniu a uzavretému prostrediu to malo spád a bolo to originálne. Arkham City mal extrémne debilnú mapu, kde človek pol času strávil hľadaním, kde sa vôbec misia a úkol nachádza. Plus hlavný príbeh a bočné linky bol príšerne krátky...dačo okolo pár hodín 6-7 maximum. Paradoxne bol lepší i Origins...vynikajúci bossovia, spád, riešenie vrážd skenovaním okolia...veľmi dobrý diel oproti City.

    Osobne si myslím, ale že Joker je prehypovaný ako zloduch...jasné Ledger ho zahral parádne, ale v hre je skôr otravný. Páčil sa mi posledný Nolanov Batman, ktorý je úplne antikomiks a je to mafiánska krimi s kritikou súčasnej spoločnosti a celého systému...v podstate človek musí fandiť Banevi, ktorí sa pokúša o socializmus a spravodlivosť pre ľudí. V tomto sú hry úplne pozadu i oproti komiksom a ide o čistú akciu s béčkovým príbehom. Každopádne si myslím, že open world a ovládanie auta Batmanovi len škodí, takže celkom tej 8čke verím.
    • kostejnesmrtelny
      "...v podstate človek musí fandiť Banevi, ktorí sa pokúša o socializmus a spravodlivosť pre ľudí..."

      Jestli tohle myslíš vážně, tak jsi ten film moc nepochopil...
    • Luckiller
      Jediní kazem na jedničce byl závěrečný souboj s TITAN-jocker. Dvojka byla pořád dobrým pokračováním. Vzala to, co fungovalo v prvním díle a udělala to "větším" (neříkám, že větší je synonymu pro lepší, ale všeobecně se od pokračování očekává, že překoná předchozí díl). Souhlasím, ale s nevyužitým potenciálem vedlejších misí ve City, a skutečností, že hráč musel vyzobávat každou trofej, aby ze hry vymačkal dvacet hodin (podle gusta, žádný diškutát). Origin jsem vynechal kvůli zvěstem o doposud neopravených technických problémech, ale jestli je už opravili tak se do něj s radostí pustím. *15* Ohledně Jocker? Všeobecně se za nejlepší inkarnaci považuje ta v Batman-Animated series dabována Lukem Skywalkerem (Mark Hamil), který ho daboval i v Arkham sérii. Ovšem, bez ohledu na to, kolik verzí se tu za více jak šedesát let nashromáždilo, jedna věc se nemění. Jocker je antiteze Batmana. Tim Burtan to zachytil výborně (ačkoliv jemu šlo více o poctu německému expresionismu, nežli o studiu charakteru). Sledujeme vznik a vzestup Jockera, zatím co Bruce zůstává na pozadí, s minimální vysvětlení svých činů. Barevný, spontánní, sadistický, nevypočítavý princ zločinu vs temný, chladnokrevný, ochraňující, kalkulující křižák v kápi. *4* A pak je tu slavně neslavná Nolanovská trilogii. Na rovinu. Pokud si ty filmy užíváte, v pořádku. Za svoje peníze dostane, co chcete. Jenže povyšovat ji na filmovém pedestalu na úroveň Kmotra vypovídá tak trochu o povrchním přístupu k filmu (jeden český kritik, jej nazval "Občan Kane, pro masy.") Problém této trilogie je, její zjevná snaha popřít svůj komiksoví původ, lpěním na pseudorealismu a pochmurnosti, čímž se ovšem naopak stává ještě víc neuvěřitelnější a znesnadňující inverzi. "Batman začíná" je solidní (s mizernou kamerou) akční film hraný na jistotu. Jenže převracející veškerou Batmanovskou filozofii na ruby. Temný rytíř má vážný problém. Z technického hlediska je střih diletantský a herci nevýrazní (kromě Ledger, hrajícího nějakého magora v kostýmu klauna, "kde je vtip, proč se nesměji?"). O hlavní myšlence skvěle vypovídá toto video https://www.youtube.com/watch?v=Dqe_feNbPRY. Zkráceně, Nolan se inspiroval básni "Nejvyšší inkvizitor" z díla "Bratři Karamazovi." V ní se snaží světem unavený intelektuál vysvětlit svém retard0vanému bratru, jak vidí svět. Jakkoliv je jeho myšlenka lákavá, jedná se o zveličení problému a značné zjednodušení. Chytrý režisér by tuto myšlenku vyzval. Pozér ji vystaví, jako jedinou, nepopiratelnou pravdu o lidské podstatě a přirozenosti. A film tím trpí. Ve snaze ji převéct na plátno v celé své kráse, Jocker získává plot-armor tlustší než Zeď (plot-armor, není špatný, ale musí se umět používat), události postrádají logickou návaznost, všechny postavy, "Batsy" nevyjímaje, jsou charakterově plytkými a impotentní v činu i v akci. To vše aby Jocker Stue (parodie "vilane stue"), mohl dokázat svou povrchní, pseudofilozofickou pravdu. Znovu, pokud si tento film užijete, není na tom nic špatného. Ale ten film má chyby. Stejně, jako všechny Nolanovky. Tváří se, že slupli všechnu modrost světa, ale je to obr na hliněných nohou. Trojka není nic víc než tah na prachy, který nemohl dožít neexistujícím kvalitám svému předchůdce. *6* *5*
      • Ty hrubky to zabíjejí... přeci jen, je těžké věřit něco o německém expresionismu člověku, který si ani nevygoogluje, jak se ta postava, o které píše, jmenuje.
        • houmrhoumr
          hehe neasi *1* jocker-burtan-diskutat *1* a asi tak dvacet carek navic filosof
          • Poučuješ a sám píšeš bez diakritiky? Epic Fail *5*
          • Nehledě na neupravenou formu, má pravdu.
      • to jsi zas někde vyčetl, kde se zase musí někdo s uhrama odělovat od stáda. Střih a diletanský *15*
      • Jsem rad ze nejsem sam kdo ma pocit ze Nolan je dost precenovanej. Z jeho Inception jsem malem vynesl spani a jeste si nakonec ublinknul do pusy.
        I kdyz je fakt ze Interstellar jsem si i pres vsechny ty priserny a do oci bijici chyby uzil dost.
      • Majkl
        když si to tak vezmeš, tak i ten Burtonův Batman byl v podstatě prost nadpřirozených prvků, když si odmyslíš tu přepálenou stylizaci, neběhají tam žádní přerostlí krokodýli, telepatické opice a kouzelnice co mluví pozpátku
      • Jack1947
        To je schválně bez těch odstavců... jinak souhlas Joker byl v 1čce mega otravný ten souboj no... ale to sem neveděl co bude 2jce že...
  • korydorova icovina dostala 10/10 a tohle jen 8/10 jste normalny?
  • cumpi3
    Nemohl jsem se dočkat, bohužel, jen tak si nezahraji (ano, jsem PC hráč), nicméně, protože půda internetu byla více než horká, tak jsem se podíval na takřka šestihodinový film na youtube....hru jsem si nemohl ošahat, ale příběh hodnotit můžu...Tak jdu spoilerovat...



    Můj největší problém se jmenuje paradoxně Arkham Knight...To, že jím je James Todd je trapné, každý alespoň trochu znalý komiksu to víceméně od začátku mediální kampaně, kde Knight Batmana nazval "Old man"...a protože, kdyby to nebyl AK, ale Red Hood, tka by to asi nebylo tak Wauw. Hmmm, není i tak..čekal jsem něco fakt nového a originálního, ale tohle bylo asi tak nečekaný, jako že se ve hře objeví Joker i přes mnohá utvrzení, že se ve hře nevyskytne. Joker si tedy dle mého krade velko pozornost hlavně pro sebe a zatímco po tom "neuvěřitelném odhalení, kdo je AK máte pachuť v puse, Joker to dere nahoru, jeho pasáž jsem více než žral...
    Jinak krom Jokera příběh fakt nic moc, ty příběhové twisty jsou očekávané, že to není možný (klec pro Batmana, smrt Oracle) ... nevim....
    • Hnisavec
      lol ty si čistý prototyp tzv. PC youtube playera...väčšinou ide o zarytého pc master race onanistu, čo nakuká Heavy Rain, Last of Us, Halo, Destiny, a iné na youtube alebo to aspon tvrdí a potom sa prezentuje akoby to hral a všade na tie hry pindá aké sú to casual sragoriny pre tupé konzolové publikum....
      • hahaha hnisavec práve si sa prezradil ako hrávaš hry na youtube jáj ty funboy *1* *1* *1*
      • cumpi3
        aha. Takze ja se prezentuju, ze jsem to hral, i kdyz na zacatku jasne rikam, ze jsem to nehral a proc. BTW. Prvni hra, kterou jsou takto videl. A nemam absolutne nic proti konzolim, na to si prisel jak?
        • To neres. Hnisavec ma nejaky problem z detstvi s PCkem. Bud tam videl nemecke fekalni pecko svoji mother nebo pri koukani na fekal pecko zjistil,ze se mu to libi a radeji presel jen na konzole,aby ho to nelakalo...
      • Akurat ze on sa neprezentuje akoby to hral.
    • aneb jak si rychle zkazit hru. Koukni na youtube.
      • cumpi3
        A? Měl jsem odejít z Internetu? Všude začínali na mě blafat spoilery o z půlky hry, z konce hry...na video jsem se podíval, co mi někdo něco velkýho spoilernul. Hru jsem si nezkazil, víceméně znám příběh, herné to otestované nemám, mnoho herních prvků jsem ani nemusel vidět, bude mě to bavit...a že u říběhu nedostanu WTF? Nedostal ani napoprvý
        • cíleně jsi šel za spoilerama, takže tu nelži. Já hru taky nehrál a žádny spoiler jsem nikde neviděl, to bude tím, že jsem to "nehrál" na youtbe...
          • cumpi3
            Tak uz jenom na oficialni fb strance Arkham serie tam zacali deme*ntici resit, jak je neco a neco a nekdo super a blabla...na napr akrham memes to taky zacali resit a tak...
        • Jack1947
          To seš slaboch, snad máš slabou pamět a zapomínáš... to bych neudělal. Prostě pro mne Batman neexistuje dodoby než si nezahraju ne... Pchff...
          • jestli mne omluvíš, to že red hooh tam bude hrát velkou roli bilo jasné už z PR a to co vlastně zastává bilo jasné i tomu co vyděl jen animak batman vs red hood a takže o proti tomu byl pro mne Arkham Knight docela zklamaní už z prvních traileru už v rámci očividné podobnosti a spekulace po netu už z traileru mi byli v tomto ohledu k smíchu takže pro mne "hlavní záporák" je ponížením cele herní série batmana a to se spoilerum vyhýbám dokud to nebude optimalizované na PC abych se o nic neokradl ale to jsem se neměl dívat ani na trailery. Ale cele je to o tom ze bys jako hráč nesměl o batmanovi vědět víc než je ve hrach,
            • Jack1947
              Dobré, naštěstí mne tvůj spojler netrápí sem ho nečetl.
            • jo a vyhnul jsem se spoileru tohohle chitraka

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit