Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • mám problém, po scénke s rash al ghulom keď ho porazím tak mi nenaskočí obraz, mám ho čierny, ale keď dám pausu tak mi ju zobrazí a aj mapu mi zobrazí, a keď sa pohnem tak mape mi ukáže že som sa pohol ale keď zhodím mapu alebo pauzu tak mám čierny obraz, nezobrazuje mi. Čo mám robiť?
  • Bomba
    http://www.stream.cz/uservideo/623557-horror-garage-story
    • Co sem cpeš takovou kok*tinu ??
  • Technická stránka hry je skutečně tragická. V dnešní době bych takhle hnusný textury čekal jen v "novým" Call Of Duty.
  • Hm devitka, tak to by se na ten kupon ke stazeni od Nvidie kupec najit mohl?!
  • Battlefield 3 bude mit 10/10 *5*
    • Ryba9
      8-7/10 stejně jako CoD takže šadap
  • Nevím kde sehnat CD-Key ke Batman-Arkham city a asylum *16*
    Prosím poraďte kde ho mám sehnat
    Díkec
    • www.steampowered.com - tento víkend sleva 50% - €14 - neodolal jsem....
  • Můžete mi jen poradit. Jsem v podstatě na začátku, v budově policie (GCPD), kdy na konci mise mě Penguin zavře v jedné místnosti a já mám použít "cryptographic sequencer" a hacknout bezpečnostní panel. Bohužel to absolutně nemůžu udělat, protože mi to v nabídce nedovolí ten c.s. použíž. Díky za radu.
  • 10 se přece schovává pro "úžasné" Battlefield 3. Proto v hodnocení to "Nejlepší hra roku 2011? Kdo ví..."
    • Ten spíš dostane cenu za nejvíc přehypovanou hru.
      • Ringwraith
        Ale co pak zbyde pro Skyrim?
        • Druhý místo taky pěkný. Na Battlefield totiž nemá.
  • Odulin
    Prostě pařba jako sviň *3* Užívám si to.
  • vas skutečne bavi takovy infantilni hrdina a prostredí? *8*
    • Mě skutečně baví infantilní příspěvky bez sebemenší špetky gramatiky, jako je tento. *1*
    • Tenhle prispevek to je na zlinčovani a poveseni za koule do pruvanu! BATMAN je nejlepsi, to vi prece kazdej a kdo ne tak by se mel nad sebou vazne zamyslet *3* Kam se hrabe SUPRMAN, SPIDEY..., na BATMANa nemaj *5* Nebyt BATMANa tak bychom vsichni skoncili hodne spatne *15* Jo jinak mam pocit ze asi predevcirem nam lital BATMAN nad nasim barakem ale nejsem si jistej *15*
      • Prase : jasne ,ze vam tam lital . Vsak jsem se proletel jestli tam mate vse v poradku. Safra ted jsem prozradil svou identitu ! Tak te budu muset a vsechny ostatni tady zastrelit *1*
      • videl jsem gameplay jak na začatku ho dali do nejakeho vezeni a on pak zmlatil par typku a vylezl po nejakem rebriku na strechu a uletel. lol za tohle 9/10? ze se z vezeni da utect po rebriku, to snad ne?
        • Za tohle jen 11 mínusů. To je taky dobrý vtip, tvá učitelka češtiny právě omdlela.
        • Troll alert *2*
          • zadnej trol je to blbost a batman je pro decka , i když deti by z neho meli spiš strach tak nevim pro koho to vlastne je
            • *1* *1* *1* radši mlč ty kokot, prý infantilní prostředí. Kdyby tě někdo vysadil v Gothamu tak si naděláš do kalhot.
            • BTW. World of Goo jsem dohral 2x :D
            • Vnímáš to až moc povrchně. *3*
            • Nejsi si jisty vlastni dospelosti ze vymejslis takovy bekoviny?
            • Tady jsou videt myslenkovy pochody v cely parade. "Je to pro deti ale deti z nej maj spis strach takze pro koho to je?" Nejdriv napises nakou svoji teorii kterou sis vycucal z prstu a tu pak pouzivas jako argument pro svoje nazory. Proc by melo mit dite strach z Batmana? Nebo jinak: proc by si deti po celym svete hraly s figurkama batmana a hltaly jeho dobrodruzstvi v kresleny nebo hrany forme kdyby se ho baly? A az si odpovis na tenhle jednoduchej dotaz tak pak tu sermuj s "filosofickejma" otazkama pro koho je vlastne Batman urcenej.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit