Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • škoda že je to pořád takové "příjemně srandovní", u Divinity to chápu, BG bych chtěl ponuřejší atmosféru, dialogy, všecko. jinak moc hezký, Divinity OS mě moc bavilo takže si tu pozastavenou trojku zahraju rád.

  • tak jestly todle bude hrát víc lidí jak alyx tak tomu kdo to tvrdil dám svuj vive

    • VRFREAK1

      Než BG3 vyjde tk alyx bude pojem jako gta V , bude mod verze i bez vr headsetu a bude to mit každej , bg3 se nedostane nad 2 mil  prodadanejch jako dos 2

      • Rudy

        To bude víc, jen Steamspy ukazuje DoS2 2-5 mil, pak je tu ještě GoG a konzole ;)

  • Rudy

    Je to spíše evoluce Divinity než nová hra, ale nic jinýho jsem nečekal. Je tam pár nových mechanismů - házení předmětů, lezení po římsách a zkopávání nepřátel z výšky. Celé to teď stojí a padá na tom jestli se jim podaří napsat dobrý příběh a postavy.

    Taky doufám doufám, že UI a grafika jsou jen placeholdery z D:OS2

  • patr

    Ako je to take zvlastne, lebo zmenili klucovu mechaniku pre ktoru bol Baldurs Gate typicky a podla neho vznikli aj novsie hry ako Pillars of Eternity.

    Podla mna je logika typu A ovela lepsia :

    a.  zapauzujem a hram tahovo ked je suboj velmi tazky

    b.  cakam postupne na pohyb kazdeho jedneho chrobacika, goblina, pavuka.

    Ale ok, nikdy som nedufal ze BG niekedy vyjde tak som nadseny aj z tohto.   Len dufam ze tu hru obalia viac do BG havu a cely ten Menu Interface, Rozhovory, a aj starsi BG soundtrack spravia v peknej BG grafike.   Uz len blby klik na ikonku Inventara a jej zasunutie sa a zvuk posunutia kamena by bol lepsi ako to co tam je teraz

  • Hidden

    Prezentace byla fajn, byt je hra jeste zjevne nedotazena (coz se neskryvalo). Tahove souboje mi nevadi a spise je i docela vitam, nikdy jsem pauzovaci realtime souboje nepovazoval za klicovou soucast BG, ktera by se nemohla zmenit na tahovou jako se deje tady. Co mi ale (alespon z ukazky) vadi je opet sevrenost sveta, ze je to jen opet takovy propletenec "chodeb" vydavany za krajinu, coz se mi zacalo zajidat uz v DOS2. A tez doufam, ze to neprepali a nezahlti nevsednima postavama, nevidim nic spatneho na tom mit pribeh postaveny i na uplne obycejnych lidech.

  • Zajímalo by mě, jak budou probíhat ty souboje, protože baldur nebyl akční s častými souboji jako např. Icewind dale . Neumím si představit kouzlo jako ochromení nebo zapletení, musí to být nuda pořád klikat na nepřítele v tahovem boji. kouzlit uměly tak 2 postavy a kouzel nebylo mnoho, takže fakt nevim jako to bude probíhat, aby to nebyla nuda a přitom to nebyl druhý commandos  křížený s dragon age

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit