Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • :D :D :D
  • jako blbý a blbější ? *15*
  • Asi si myslel tilt shift ze? :D
  • Mahcake
    Takovej Tile Shift efekt, moc pěkný. *14*
  • Vrook
    inteligent: Rofl, ty budeš fakt inteligent. Mně třeba (počítám, že amaroun to má stejně) nedělá absolutně žádnej problém pochopit "humor" TBBT. Problém mi dělá se u toho zasmát, protože to prostě neni vtipný.
  • to inteligent: To jsi ale placnul dobrej nesmysl co?
    Big bang je main-streamova televizni serie, na takove serie se divaj normalni americke domacnosti s prumernym IQ.
    Rozhodne to neni nic co by bylo smerovany pro lidi s vysokym IQ.

    Je to komercni serial urcenej pro sirokou verejnost.
  • lol grafika jak z roku 123. z toho by se moje GTX TITAN poblila *11*
  • inteligent: Oká když myslíš... *4*
  • to protože TBBT nechápeš to neni pro hlupáky ale pro inteligentní lidi
  • V poho... Každý má jiný vkus... TBBT mne taky neba *3*
  • promitac
    To je ako ingame záber alebo zas naky ofajč ?
  • Vrook
    Já na Red Dwarfa nekoukám, nepřijde mi to vtipný.. sorry. A když už jsme u toho "bezvěrství", tak ani Big Bang Theory. *9*
  • *1* *12*
  • Heretiku *1* !
  • Kamo to je !TA! postava z Red dwarfa *1*
  • smejki
    Tarkovského, ty čuně *2*
  • Vrook
    Rimmera? To je nějaká postava z Red Dwarfa ne?
  • Dost mě to u Shoguna mrzí, že se na to vysr... ne že by to nešlo ono to jde jen jim se nechce s tím moc dělat ...a bojím se, že to bude i takhle u Roma 2.
  • Hm když jsem to četl ze začátku div jsem nebyl šťasten, ale po přečtení, že to bude období americké občanské války (pro mě opravdu totalní nuda!!) nu co se dá dělat hru od něj určitě vyzkouším a myslím si že to bude opravdu kvalitní hra. Takže už se těším na další prostředí jen je škoda že nedělá pro total war víc bych to bral tam :D, ale i to je dobře.
  • Magister_Peditum
    Ujde to. Hlavně to docela táhne jeho představitel. Amíci, co se Lincolnovy repliky na školách učí nazpaměť, tak to asi ocení víc.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit