Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Podle zdejší recenze mám tomu rozumět tak, že tato hra je totální výkal a mám si to teda radši upirátit?
    • jo
    • ucho
      myslím, že ta recenze vcelku jasně říká, že je to kvalitní hra, ale pro lepší herní zážitek bude rozumnější nějaký čas počkat, než to opatchujou, což by nemělo trvat dlouho.
  • eStar
    https://www.youtube.com/watch?v=SgpzT5V5Mgs&list=UUy1Ms_5qBTawC-k7PVjHXKQ
  • Je pravda, že se hra hodně často "seká" i na silném hardware, ale podle mě je Unity velmi dobrou hrou. Baví mě vyšetřování případů, a hlavní a vedlejší mise jsou taky pěkné. Dal bych 8/10. Hodnocení redakce nesdílím.
  • No pozitvní je, že podle matematiky bude Assassin's Creed 6 dobrá, protože 1 byla špatná, 2 byla skvělá (počítám i brotherhood a revelation), 3 byla špatná, 4 byla skvělá, 5 byla špatná, takže 6 bude dobrá
    • 1 mě bavila jako normální hra, Eziova serie byla úžasná (Revelations sice nebylo nic extra ale celkově ty 3 díly byly dobrý), AC3 nejlepší díl, bylo tam přidáno hodně nových věcí + dobrá grafika a výborný téma celýho dílu, Black Flag o něco horší ale jinak super hratelnost, hlavní postavy taky super a nakonec Unity, hroznej propadák. Na to jak jsem se těšil na tu hru až si jí koupim tak mě to fakt moc zklamalo. Sice dobrá grafika, nový pohyby a hlavný postava taky pěkná ale na oplátku hrozný ovládání při skákání a nudnej příběh *10* *10*
    • Black Flag byl absolutní výkal co se týká příběhu *9*
      • Absolutní výkal co se týče všeho. Nevím proč tam nacpali piráty. To radši měli udělat novou značku o pirátech a AC navázat na nejlepší druhý díl.
    • 1 byla dobrá, 2 byla nejskvělejší, 3 dojeb, 4 ještě větší dojeb a k Unity řeknu jen. SEED PLS *3*
    • Krescz
      6 myslis rogue? protoze ten je taky debilní
  • AC sérii mám velice rád, dokonce jsem skousl i toho indiána a přešel jsem to se vším všudy. Pirátskou hru jsem přešel dvakrát. O dvojce nemluvě... U tohohle jsem měl pochybnosti(recenze a pod.), jestli to za to stojí, tak jsem to neriskoval a stáhl si piráta. Po pár hodinách jsem to odinstaloval a momentálně stahuji přes uplay origo. Za dvě hodiny jsem se nikam nepřepadl, žádné problémy s chodem jsem neměl. Čekal jsem, že mi to bude sekat jak pes, ale nedočkal jsem se. Zoptimalizováno je to skvěle a opravné patche zřejmě fungují.

    Přemýšlím o té kameře, nepřehledném skákaní a podobně... Je to to samý jako v předchozích hrách, jsem na to zvyklý, nevadí mi to, souboje jsou fajn, pro mně. Subjektivně jsem spokojený.
    • Ucho by bylo skvělé přesvědčovací médium, tedy hra je špqatná ale on by vám řekl že není... že jde o výsledné "skre" a hlavně vysoké prodeje.

      Tomu se říká "trot"lling na urovní smekám +1000kx1000 hlasů
    • Jazz
      "Zoptimalizováno je to skvěle"

      Tak jsem se dlouho nezasmál. *1* Nečekal jsem hůř optimalizovanou hru jak Watch_Dogs, no a máme tady tohle....
      • Dobře, možná jsem se špatně vyjádřil. Psal jsem, jak to funguje mně, svůj subjektivní názor, takže jsem měl asi napsal "na mém PC to fachá skvěle - takže pro mou sestavu to bude skvěle zoptimalizováno".
        Jen aby to pochopil každý od 10 let starých dítěte až po starého dědulu...
        • Jazz
          Ano, to je tak, když má někdo 3x GTX 980 ve SLI spolu s i7-4790K na kdoví, kolika Ghz a strašně se diví, jaktože s tím mají ostatní problémy. Na svým 3-4 roky starým PC rozjedu Black Flag na max na 50+ FPS, Watch Dogs cca. na 40 a SoW jede skvěle, ale tahle sr@čka.... Divám se do středu města a mám 11 FPS. *16*
          • To je divny. Na mem starem i7 lynfeeld 3.2 a gtx680, coz ma bejt minimum, na ultra a TXAA malokdy klesnu pod 30fps. Opravdu jen vyjmecne a tak o 2-3 snimky. Vetsinou jsem na 35
          • Mám jednu GTX 770 + i5 a jde mi to v pohodě na vysokých detailech, benchmark jsem nezkoušel, nebylo třeba. Nu, zkrátka, brácha se pochlubil a poskládal veledílo... Do PC a programování se nevyznám, nevím proč mně to jde, jiným ne. Já jsem spokojený a s tím souvisí i můj příspěvek do diskuze. Hádat se nemá cenu... zřejmě.
    • ucho
      To víš, to se jen pár lidí potřebovalo vykřičet v den vydání, přičemž většina z nich tu hru ani nehrála, popřípadě jen nepatchovanou pirátskou verzi. Ale ono je dnes v módě na Ubisoft nadávat. Lidé by jim strašně přáli nějaký ten neúspěch. Uvedení hry není zrovna ideální a některé herní mechanizmy jsou diskutabilní, ale ta hra propadák není a málokdo to překousne. No tenhle příspěvek zde taky nebude na vrcholu hitparády :D
      • CrocoRay
        Já proti Ubisoftu nikdy nic neměl a dalo by se říct, že mi byl tehdy i sympatický, ale první moment přišel s příchodem AC 3. Nejenže ta hra nevypadala ani na vysoké detaily lépe než Revelation nebo Brotherhood a nepřišla s ničím jiným tak revolučním, abych pochopil ty zvýšené nároky, ale díky mé slabší sestavě to na nejnižší nastavení vypadalo i dost hůře, než předchozí díly.

        U čtyřky už mi to bylo víceméně fuk, tam jsem kašlal na grafiku a hra mě bavila díky svým principům. Loď jsem vylepšoval, hledal poklady, občas něco ulovil nebo to ze srandy zkoušel. Prostě vydělával prachy, utrácel a plnil nepovinné věci. Ale i tak to nic nemění na tom, že byl docela dost náročný na to, že graficky to nebylo něco tak extra.

        A sorry, ale u Unity, kde jsem po prvním dni od vydání viděl 10ti minutové video, kde bylo snad 200 chyb a propadající se frame, tak věřím, že hru vydali v katastrofální formě. Já doufám, že až si to koupím o dva roky později, tak to bude dobře hratelné, ale nic to nemění na faktu, že takhle by se hry vydávat neměly.
        • ucho
          No vidíš, tys viděl 10minutové video, kde bylo "snad 200 chyb", což je už z pricnipu hloupost, a já znám zase někoho, kdo si tu hru koupil, a nemá s ní prakticky žádné problémy a jede mu v pohodě. Ty na základě hejtů na internetu tvrdíš, že je hra brak plná chyb, jenže ty chyby se neprojevují každému, a zároveň vyšel v den vydání patch. Ale samozřejmě že nespokojení piráti budou na internetu vždy nejhlasitější. No a lidé, kteří nenávidí velké firmy jako Ubisoft pak už jen papouškujou stejné věci dokola. A je jedno, že ty patche už vyšly vlastně dva a třetí je na cestě... Pro všechny ty křiklouny to bude stále ta špatná hra od Ubisoftu plná chyb...
          • CrocoRay
            Trošku si asi nerozumíme, tak se to pokusím vysvětlit, jak nejlépe to dovedu a zkusím to tedy v bodech.
            1.) Dobře optimalizovaná hra je taková, která běží téměř všem a hráč, který má problémy je výjimka, která má prostě smůlu. Ale pokud by si stěžoval i každý pátý člověk, tak je to pořád špatně optimalizovaná hra.
            2.) Co se týče chyb jako je propadávání, tak to je hrozně otravné. Já dohrál více než 400 her na PC (nepřeháním, měl jsem období, že jsem dva roky nedělal snad nic jiného než hrál a občas zasportoval, ale vysokou školu jsem kašlal a nechodil do ní, což ušetřilo dost času :-)) a u většiny jsem neměl problém ani v základní nepatchované verzi. Při jednom jediném propadnutí se u hry vztekám a mlátím pěstí do stolu. U většiny her jsem nepropadl ani jednou.
            3.) Je fajn, že budou vycházet patche, ale pokud si hru koupím hned první den anebo předobjednám, tak i ten první den ji chci hrát dobře. Já to budu hrát později a možná bez chyb, ale tady mi jde o ostatní nedočkavé hráče. Nemyslím teď jen na sebe.
            4.) Já nejsem hater a nechci být cool ani v módě. Nepotřebuju, aby si mě lidé všímali a ve spoustě věcí mám menšinový názor. Ale tady se shoduji se spoustou lidí a za svým názorem si budu stát.
            5.) Já Unity neodsuzuji a neříkám, že je to brak. Chci si to zahrát a proto mě taky štve, že to je prozatím ve špatném stavu. A upřímně někdy i patche přinesou řadu nových chyb. A pokud to nedokázali v základni verzi udělat perfektně, jakou mám jistotu, že i po letech nebudu mít problémy?
            • CrocoRay
              No už se mi moc na to téma nechce dohadovat. Ale i tak nechápu, proč vydali hru, aby den či dva na to mohli začít vydávat patche. To je sice fajn, že nestíhali, ale vydání mohli odložit. A navíc jsem tak nějak zvyklý, že když si koupím krabicovku, tak hraji hned a už se nechci zdržovat nějakým dodatečným stahováním. Fajn, možná jsem pohodlný, ale taky jsem to já, kdo si za to platí!!!! Do Unity jsem teď sice nešel, ale u jiných her, které jsem rozjel jako žhavé novinky, to tak platilo.

              Doufám, že taky udělají něco s plynulostí a ty hardwarové nároky jsou docela drzost. Já teď upgraduji procesor a RAMku, ale za grafiku se mi už fakt dávat nechce teď. Kdyby to šlo aspoň parádně na nějaké GTX 760, ale na té tu snad mají problémy všichni. A to je dost slušná karta na hraní.
            • ucho
              První patch vyšel v den vydání, druhý snad dva dny po vydání. To bych řekl, že je solidní snaha dát věci do kupy. Pirátská verze pokud vím opatchovaná není (rozhodně ne tím druhým patchem). A druhý patch by měl mimochodem opravit propadávání, o kterém mluvíš. Přijde mi pak zbytečné teď hře chyby jako propadávání vyčítat. I když dokud ho budou zažívat piráti, asi to bude stále aktuální téma diskuze...
              Vydání hry s takovými chybami je určitě ostuda a svědčí to o tom, že nestíhali. Ty nejproblematičtější věci ale počítám odstraní velmi rychle. Pokud to zvládnou ty největší problémy ukopat do nějakých 14 dnů, tak bych řekl, že si takovou kritiku, jakou někteří lidé předvádí, nezaslouží.
      • Ty jsi prostě idiot, co naděláme. Nikdo tu nemluví o herním propadáku, alespoň ne ti rozmnější. Celou dobu se tu řeší to, že Ubisoft absolutně nezvládl optimalizace a každému druhému hra nefunguje tak, jak má bez ohledu na hardware. No ono označovat všechny kolem sebe za piráty, už to naznačuje výši tvé inteligence. *6*
      • Nechapu jak tohle muze nekdo obhajovat. Masaz byla neuveritelna, kecy o tom ja se snazi udelat nejlepsi hru, atd. A pak vypusti tohle, to muze obhajovat fakt jenom totalni guma. Nehlede na to ze i p strance hratelnosti je to prumer a sed. AC Unity, je nejhorsi vypustena singleplayer AAA hra, Ubisoft prekonal sam sebe a WD.
        • ucho
          Watch Dogs: metascore kolem 80, v červnu nejprodávanější hra, to určitě svědčí o hrozné hře... a rozhodně neobhajuji PR řeči, ty zcela ignoruji ;) důležitý je jen výsledek.
          • Tak ja WD hral, takze vim co to bylo za brak, daleko horsi hra nez AC Unity, Metascore pro mne neni zadne faktor, a prodeje to stejny, nazor si delam ja sam nenecham se ovlivnit nejakym Metascore nebo prodejema.
            • ucho
              předtím jsi psal, že Ubisoft překonal sám sebe a WD a teď píšeš, že WD je daleko horší jak AC Unity. nejdřív si v tom tedy udělej jasno a pak o tom diskutuj...
              • Reakce na příspěvek:

                Jo sem to napsal blbe, myslel sem ze hratelnost je u AC Unity lepsi nez u WD.Ale co se tyka technicke stranky hry je horsi jako u WD.
          • Draken69CZ
            Ano ale ten výsledek je založen na PR řeči/lžích a balamucení hráčů, si fakt malý ucho.
      • Mato1987
        Zase si múdry ako hajzelpapier.
        Hra má podobné a miestami aj úplne rovnaké problémy ako watch dogs, nech sa páči navštív silne modernované oficiálne ubisoft fóra a pekne sa pozri koľko sťažností je na PC verziu unity a pomerne veľký počet nových príspevkov, kde sa ľudia na výkon hry sťažujú pribúda aj u ostatných verzíi teda u xone a ps4.
        Unity je po naleštenom lajne menom black flag totálny prepadák po všetkých stránkach a ja pochybujem, že pravidelné patche od ubisoftu niečo zmenia, pozri sa na watch dogs, je takmer pol roka od vydania a ubisoft vydali pre watch dogs niekoľko patchov ale hru nejako zásadne neopravili a väčšina bugov tam stále je a presne takto dopadne aj ich dojná kravička assassins creed.
  • Ale jo, hra dobrá. Rozhodně mnohem lepší než předchozí díl, kterej byl nesmyslně rozkouskovanej na X ostrovech. Revoluční Paříž je udělaná opravdu pěkně a obecně to vypadá, že ten svět žije. Škoda že neměl víc prostoru Napoleon, to byla sympatická postava. Nejsem fanoušek série, tohle byl druhej díl co jsem hrál a první co jsem dohrál do konce. Nicméně pokud bude příští díl opět v tomhle duchu, velmi rád do něho opět investuju.
    Za jediný mínus té hry považuju naprosto nepřesný, neintuitivní a nepředvídatelný ovládání, kdy člověk absolutně netuší, kam postava skočí, jakou kombinaci stisknout pro vlez do okna a to, že souboje jsou v podstatě hloupé klikání na útok a občasné vykrytí, takže i když jde na člověka přesila bambilionu nepřátel, nedá se prohrát.
  • Taková škoda :(
  • Odpojte svou konzoli od internetu, radí UbiSoft pro plynulejšího Assassina, článek na EG, *1* *1* *1* tak to mě hoši z Ubisoftu rozesmáli. A nám budou radit co? Vytáhnout u PC šňůru ze zásuvky?
    • už se nemůžu dočkat až někdo z herního prumyslu zase bude plkat jak online služby vylepšují herní zážitek a dedikovano servery jsou fuj stará věc dnes už nepotřebná...
  • Ubisoft už delší dobu není záruka kvality. Největší inovace na tomhle díle je možnost skrčení. *15*
  • Morraw
    S některýma věcma v recenzi souhlasím."Někdy tuze uspokojivý, jindy zase frustrující pohyb" + stealth + souboje. Ony sice "těžší" jsou, ale animace zase naprd a ten pocit ze zásahu je ještě slabší než v předchozích dílech. Jakoby je jen tím mečem pohladil.
    Ještě pár měsíců zpět se Ubisoft kasal, že půjde PC hráčům naproti. Poté přesunul datum vydání o dva týdny, potřebné k vyladění hry a slíbil nám, že to bude stát za to.

    Fakt mi vadí, že si nepohlídali nejdůležitější díl série. Pro mě osobně to měl být vrchol. Návrat do čistě městské zástavby. Nový hrdina hodný Eziova formátu. Lepší mechaniky. Zbytečný MP nahrazen zábavnějšíma co-op misema. A v neposlední řadě bohaté téma Velké francouzské revoluce.

    Najednou jsem fakt rád, že jsem o díl pozadu a na Black Flag se moc těším. Ono dřív jak po roce se ti assassíni hrát nedají. Zklamal jsi mě Ubi, tohle mělo sbírat všude devítky a ještě by se na to mnoho let vzpomínalo. Věřím tomu, že se časem u hry pobavím až bude vyladěná, ale už to bude mít hořkou pachuť nevyužitého potenciálu, pro mě nejočekávanějšího dílu.

    EA tu má jednoznačně plus. Hru do 24h můžete vrátit. Dovedete si to představit v případě Unity ? Ubisoft by krachl.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit