Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak to môžeš kúpiť rovno, pretože aspoň dlcka k trojke stali za h... Škoda penazi!
  • Miserius
    Bílé stejnokroje mužes snad už od AC2 nabarvit ne?
  • ne ze by nebylo her s podobnou tematikou dost, a ani si nemyslim ze AC4 prisel s necim nevidanym, ale tohle bude mozna první dil tehle serie který zkusim. jen doufam ze se to vyhne traparnam ve stylu..jsme vrazi z ultratajne vrahounske zakladny a nosime bile stejnokroje aby nas nikdo nepoznal:D
  • Počkám na GOTY edici, protože k tomu beztak vyjde ještě mraky DLCček.

    + budou čekat se mnou, - to nezajímá nebo kupují hned.
  • Tak konecne nekdo, kdo dokaze ocenit dobrou hratelnost a nefnuka, kdyz je ve hre trochu krve, nebo kdyz se pribeh netoci okolo odhalovani nitra nejake mensiny. Proto skvela hra dostala skvele hodnoceni. Tak to ma byt.
  • Miserius
    Napiš mi mail na muj místni mail (Miserius@tiscali.cz) nechci to tu sem dávat abycn nedělal reklamu
  • Miserius kde kupuješ PS3 verzi za 999kč? Díky moc za info
  • N7N7
    Mám radost, že se další díl této série vydařil. Nejraději bych se do toho pustil hned ted, ale chci si zahrát všechny díly postupně. Zatím jsem hrál jen jedničku, takže mám co dělat... *2*
  • Těším se na 19.11.
  • Jack1947
    Tak to jsem tedy necekal, Otevru recenzi a rikam si he 7/10, a ono hle 9/10 *8* . Koukam celkem jak puk, na druhou stranu je tam dost zasadnich novinek a tak je to zase letos o neco/mnohem lepsi. *4*
  • Erendiel
    Dostal 9 ku? To tady někdo určitě nezkousne *15* já jsem příjemně navnazen a ono to snad i překvapí.
  • Miserius
    Osobně jsem čekal spíše fail ale už od prvních recenzí to vypadalo líp než jsem vubec doufal a po přečtení spousty recenzí jsem to musel dnes objednat *2* Ještě že jsem ignoroval těch 150 videí o každym prdu co se najde ve hře, teď to budu objevovat...
    Jen ještě k ceně her na konzolích... Dnes hra vychází a kupuju novou na PS3 za 999,-- ... to neni hrozný...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit