Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jinak receno, nekdo potrebuje betatestery, a misto aby jim za jejich praci zaplatil, chce po nich jeste prachy ... lol. Asi to zaradim do pozadavku na novy zamestnance, jestli se zucastnili nejaky podobny bety. A ty co se priznaj, rovnou vykopnu.
  • Jack1947
    Já už se v těch F2p tancích nevyznám, je to F2p není to F2p, platí se předem neplatí... hmm... *7* já už fakt nevím achjo. *13*
    • do 1-2 mesicu by to melo byt OBT. Nynejsi EA5 je prej posledni CBT.
    • zatím se jedná o uzavřené testování, do kterého se můžeš dostat, ehm, podpořením vývojářů nějakým tím bakšišem, nebo si počkat na ostrou verzi hry, která už bude hratelná zdarma.
  • Takže je to zadarmo, ale teď se za to platí :-D. No, asi to vezme nějaké hráče upadajícímu wot.
  • Hmmm.. mohu trošku porovnat- WOT hraji 3 roky a AW přes 2 měsíce. Jak tady se píše předemnou, hra velmi podobná , ale zatím rozhodně lepší WOT.
  • Moderní tanky? S předsazovaním? Wtf..kde to jsme? Dnešní tanky snad používají elektroniku pro automatické míření ne? *7* ..chci tím říci... když už si to hraje na modernu, tak ať se vším všudy..

    pravda...hloupé WoT z druhé světové už auto-předsazovaní používá... tak aby to nebylo trapné, AW si to radši nedovolí, moderna nemoderna :D

    jdu zase zpátky k WT...
    • Tak ted nevím z tohohle příspěvku jestli ti předsazovaní vadni nebo ne :D
      • Zrzzek
        Tady nejde o to, jestli vadí nebo ne. Tady jde o to, že to mají přehozené. Ve WoTku z 2. světové mají automatické předsazování (opravdu?), když ve skutečnosti museli mířit ručně. Ve AW automatické předsazování nemají - i když ve skutečnosti používají elektroniku...
  • Artilerie je mnohem zabavnejsi nez ve WoT
    Nedava sice tanky na ranu ale strili kazdy 12-15s
    Nepratelske artilerii se sice zobrazujete (taky opacne) ale da se to eliminovat pohybem hned po vystrelu. Navic kazdy hrac artilerie casem prijde na to, ze huntit nepratelskou artilerii je blbost, protoze si nastrili mnohem min jako kdyz strili po tancich, ktere jsou snadnym cilem. Splash 10m je supr.
    Tedy artilerii moc nevyresili, spis udelali hrani jeste zabavnejsim nez ve WoT.
  • Krescz
    WoT akorát s moderním arsenálem, nic víc
    • Lepší grafikou, balancí, netcodem a vůbec celým enginem a zatím ne tak zk*rvenou komunitou.
  • čili neco jako battlefield 4 akorát bez pechoty a letadel. no thanx... zrovna od obsidianu bych očekával vetší originalitu
  • děs a hrůza, zlté World of Tanks...
    • Ano zlaté world of tanks. Ve WoT neví roupama co dělat, tak implementovali i tanky ze studené války. Co je asi Leopard. :D
      A mně jsou tanky od padesátých let, do teď mylejší, než ty německý a ruský krabice, o američanech či japoncích, atd... nemluvě.
      • No ale WarGaming nikdy netvrdil, že tam budou pouze druhoválečné stroje, odjakživa říkali, že tam budou od předválečného do poválečného období (žádná elektronika, ale pouze lidský faktor - to je taky důvod, proč je ve hře posádka tak důležitá) - to spíš vyčítej WarThunderu, že tam cpou Mause apod stroje, které si nezaválčily (i když si autoři při spuštění hry stáli za tím, že právě to je pro ně klíčové kritérium, ale mě osobně bylo už tehdy jasné, že to stejně nedodrží...)

        Jinak mě osobně se líbí obrněná technika obecně celá, ale faktem je, že si víc vážím strojů právě z druhé světové, protože tam si ty stroje prošli bojem tváří v tvář a pancíř se tam šrotoval v masivním měřítku, navíc se tam tehdy objevilo spoustu nápadů a vylepšení co jsou používáné dodnes. To už bohužel dnešní technika říct nemůže, protože už takový styl boje nikdy nezažije...
        • Ehm, War Thunderu? To má být doufám vtip. Pokud bych srovnal WT a WoT, tak hádej v které hře najdu více papírových strojů.

          A mimochodem, posádky jsou ve všech třech hrách, takže nejen u WoT...
          • Možná kdyby sis přečetl ještě jednou co jsem napsal, tak by si byl schopný pochopit jak to bylo myšleno...
            • Zrzzek
              Tvůrci WoTka nikdy neřekli, že ve hře nebudou stroje, které byly jen na papíře (nelhali). Naopak (alespoň jak jsem to pochopil) tvůrci WarThunderu řekli, že ve hře budou jen stroje, které bojovaly ve skutečnosti - ovšem např. maus nikdy nebojoval (lhali). Tak já to chápu. Ovšem zda-li tyto výroky padly nebo ne ověřené nemám.
            • A možná kdyby ty jsi si přečetl to moje....a budeme v začarovaném kruhu. OK, máš možnost mi to vysvětlit, protože stále to chápu přesně tak, jak je to napsané...takže máš možnost vysvětlit, co tím, básník chtěl říci.
      • "mylejší" ... blýská se na horší časy... *13*
        • O jakém tématu se zde bavíme? Tanky... Tak to dodržuj.
          Moji čtyřku z češtiny probírat nechci.
  • Jak jsou zvýhodněni platící hráči? *11*
    • Nijak, goldy nejsou, zlatý spotřební doplňky taky ne. Jediný co tam jde udělat za goldy je koupě prémiového účtu a konverze xp. Maskování ještě neimplementovali, takže to bude asi jako 3 věc. Takže přímo ve hře tě nic neovlivní.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit