Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ne, zvuk u mě naprosto v pořádku. Chyba bude někde u tebe. *3*
  • Loneck
    Mám dotaz, pro ty co hru mají. Když držíte směr šikmo doprava nahoru, taky nemáte zvuky kroků při chůzi a divnou animaci nohou Amandy?
  • cesta k ulozeni hry po 30 min plizeni je napinava to jo, ale horor no nevim...su v pulce, krom kapitoly sest velmi dobre. Sestka me nesedla, zejmena beruska (vetrelec) podvadela a moc me znechutila, ale vydrzel sem :)
  • amen
  • Tak proc si to hral dál, když tě to nebavilo?
  • taky mne vydesilo jaka to je howadina když jsem si o tom prečetl *3*
  • Chim
    A s nočníkem pod zadkem.

    Teď jsem se díval u konkurence na jejich druhý gamesplay a ta hra je pro mě prostě naprosto nutelózně-posírací *1*. Ani to nemusím hrát, stačí to vidět.
  • Vogon
    S oculus riftem.
  • Mne to taky nebavilo. Cely jsem se to ale nedonutil dohrat... skoncil jsem nekde v pulce.
  • sevastopol
    Navrhuji trest pro Petra Poláčka za nehraní Elite:Dangerous! Gamesplay Alien:Isolation o půlnoci!
  • Hnisavec
    Najlepší 30 hodinový singláč za posledné roky...lepší horor už ani nepamätám, snáď prvý AvP za mariňáka....len milión je, ale málo. Dúfam, že to aspoň ešte jeden pridá postupne a bude dvojka
  • tj dost dobře možný, vím že lore/codex je poměrně složitej ale to je tak vše... nicméně sem měl zato, že hra je inspirována filmem Alien (1. díl) a tam vetřelec na stropě dle mě byl, ale nechodil po něm asi, tj pravda. To bylo až v dalších dílech, v těch akčnějších.
  • GlaDOS
    Já to dohrál do konce a hater nejsem. Prostě mě to od jedné třetiny přestalo bavit a doufal jsem v konec, který pořád nepřicházel. Doufám v další díl, ale stejně tak doufám, že bude méně natahovaný a trochu rozmanitější.
  • * ten = ta
  • Ne, já nejsem socka jak někdo... takže hry zásadně kupuji a procházím celé, takže ten Váše typická ubohá narážka se na mě nehodí.
  • Veskoslav
    Vycházíte to ze Scottova Vetřelce, ne Cameronova:) Proto je Vetřelec takový jaký je.
  • Hru som prešiel celú. Bola výborná aj keď čím viac som sa blížil ku koncu hry, tak tým menej som sa bál. Neviem, možno by hre neuškodilo keby bola o niečo kratšia. Inak dúfam v druhý diel, snáď vychytajú tie "muchy" čo jednotka mala. Aj tak super hra.
  • walltar
    Můžu ti říct, že s OR to je něco... Akorát člověk pomalu ztrácí vůli postupovat dál, protože ten strach je nějaký silnější. *1*
  • Hru sem zatím nehrál, čekam do léta na zahájení prodeje Oculus Riftu. S nim tu bude teprve něco.
  • základní a jedinej nedostatek tyhle hry ja osobně vidim v omezenym pohybu vetřelce, 99% chodí (a dupe jak marinák v plný polní), zbytek bud skáče do/z ventilace nebo je v ní zalezlej. Mě by se líbilo, kdyby lez i po stropech a stěnách, a číhal schovanej i jinde než v šachtě. A mnohem víc animací smrti,tehle 5 bo kolik tam je, neni zadná extra sláva. Ale i tak 9/10 za mě.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit