Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jamar28
    "Filmový Tomb Raider měl vždycky štěstí na zajímavé herce ve vedlejších rolích" - A nezapomeňte na Arnolda J. Rimmera BDP. SDP.
  • Blue.Shark
    Zatím těžko hodnotit, ale mám minimálně dvě věci. Alicia Vikander nevypadá moc jako Lara, což jsem ovšem ochoten překousnout.

    A problém číslo dvě: tak nějak doufám, že tvůrci nezapomenou na to, že Lara byla na začátku totálně nezkušená a snažila se prostě jen přežít v divočině. To, co jsem viděl, ve mně ale evokuje, že z toho bude ploché "ratata", jako se to stalo Hitmanem.
    • Nějak tak souhlas, když to napíšu jako nefanda tomrajdříků z pska...
      • a za tu Laru, si mě akčníma scénama nekoupí. Těch bylo minimum. *1* Poslední vtip je v tom, dělat Film na remake, kterej byl 10x horší. Čili pro fanoucha zase pen*sem do oka.
    • maros.goc
      "To, co jsem viděl, ve mně ale evokuje, že z toho bude ploché "ratata", jako se to stalo Hitmanem. "

      ...nechcel si povedato, ako sa to stalo s Tomb Raiderom? ;)
      • Blue.Shark
        Spíš jsem cílil na srovnání s novějším filmem podle hry...ale třeba první Tomb Raider mi z nějakého důvodu nepřišel až tak strašný.
  • Už trailer vyzerá hrozne. Zasa z toho budú robiť drsnú strielačku a nevidel som tam štipku emócie z novej hernej Lary. Ktorý kkt vždy režíruje tieto filmy? :(
    • readyxx
      nor Roar Uthaug , ktery nenatocil nikdy nic co by stalo za to .. a i rozpocet nove Lary je mizernej navic kde jaka cosplayerka se tam hodi vic ..sice ex machina super tojo ,ale Laru fakt delat nemusi ..nej nahrada za me kamca luddington ,ktera ji i posledni dve hry dabuje ,http://digitalspyuk.cdnds.net/16/10/768x552/gallery-1457696305-lara-laura.jpg ( trosku art https://i.ytimg.com/vi/5HCLxM4QWm0/maxresdefault.jpg)
      • Podle mne jde i s malym rozpoctem natocit dobry film. Kdyz je dobry scenar a reziser.
        • readyxx
          to jako jo , blairwitch ,moon atd .. jako nechci bejt prorok ale i ten fanfilm https://www.csfd.cz/film/360476-croft/komentare/ vypada lip .. nehlede na to ze me je tato herecka dost nesympaticka pro roli Lary .. zadnej estrogen , sexap.. a tak .. kdyz uz to bude srajda tak se dalo "koukat" na hezkou holku a ne alici co vypada jak nas soused co po vikendech vyvazi hnuj
  • Recyklace kazdych par let, aby nahodou nekdo nepromeskal vyznam TB. Dela se to ted uz se vsim trochu znamejsim - zpackana doba.
    Misto, aby se slo dopredu, jde se dozadu a dela se to jeste hur.
  • Ja neviem Karima Adebibe alebo Alison Caroll mi pridu lepsia volba. V pripade mladej Lary je Camilla Luddington urcite krajsia
  • jamar28
    Mám z toho traileru pocit, že půjde o céčkový nezajímavý film, kam narvou několik pasáží a detailů, které budou v podstatě identicky kopírovat hru. Ale já osobně takové filmy podle her teda nechci. Proč pasivně koukat na něco, co si můžu zahrát? Co nového to člověku přináší?
    • Ani C si nemyslím, možná tak realně D sorry jako, do peckovýho Bčka to bude mít daleko, pokud scénář bude typická sra*ka
  • No, horsia ako Angelina byť nemoze.
    • aby ses ještě hodně nedivil.
  • tak talentované herečky jako Alicia je na tento teenagerský škvár škoda. Žabí xicht Angelina Jolie se na to hodila víc.
    • Ty bys mladou Jolie neklátil? Já teda jo, ale Vikander se mi taky líbí víc. Jako ženská i jako herečka. Byla super v Ex Machině, jen nás teda bylo v kině asi 10, protože v tom filmu nic nevybuchuje.
  • Laru mela hrat jeji o dost podobnejsi a hezci daberka Camilla Luddington ... Prave ten hlas a celkovy herecky vykon byly jedny z nejsilnejsich stranek hry...
  • SalemCZ
    Vypadá to že jedna z mála filmů podle hry, co bude opravdu podle hry.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit