Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Win Xp sou super, pak win 7 pro trosku lepší kompy, to ví každej. DX11 ani 10 mě nezajímá, stejně se to samý dá dát na dx 9 a muze to vypadat líp než DX11 takže... ok, vypadá to na rozumnou optimalizaci. Esi nebude demo, a budu splnovat min.specs sosnu a přesvědčím se,že to fakt pujde, kdyz me to bude bavit, koupim. Stejně jako XX her predtim za ty leta .)
    • Stačí první čtyři slova a dál jsem tvůj příspěvek radši nečetl. Windows XP nejsou super, je to odpad a mrtvý operační systém. Používají jej pouze zpátečníci nebo majitelé pleček.
      • Co to meleš? Já mám Win XP a k tomu celkem dobrej počítač (postavenej sice před třemi lety ale stále jedu vše na full v HD, jediné co jsem měnil byla grafická karta) a nemám touhu vyhazovat cca 3500 za Windows 7 a vše přeinstalovávat. Proč bych to dělal? Takže já tuhle zprávu vítám a Alana si asi koupím, ale raději počkám na reakce, jestli to stojí za to.
        • To byla reakce na Streptokoka, jen pro upřesnění.
          • A jak dlouho zmíněný winXP vlastníte? 5, 6, či více let? Myslím, že to je docela adekvátní doba na to pomýšlet na přechod.
      • Hairy_Ass
        Myslíš velkolepou show bratří Zpátečníků z Unýdnol (značka Červený trpaslík)? *14*
        • Není nahodou Jindra.veliký, či jak se ta komická postavička jmenuje tvé alterego? :D
          Tím nemyslím nic zlého a byl by to samozřejmě pěkný žert.
          • Hairy_Ass
            Tak to opravdu mé alterego není. Zato já už ve všech těch vašich variacích na diskusního trolla přestávám mít přehled. *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit