Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • trolo
    ved aoe online bolo free to play nie?(myslim pay to win)
    • XXDarthVaderXX
      bylo pay to win...teď to můžeš mít, ale pro začátečníka je lepší si zaplatit...pro nás ostatní no nevím...de to až moc snadno(Péťo, nebo kdo to psal...potřebuješ cca 5 minut na dohraní mapy, kdy získáš pár Aliančních bodů ze skrimishe a můžeš jít zase spát *3* )
    • Šlo o to, že lepší věci/quest itemy, rádce a tak jsi nemohl používat bez zakoupení Prémiového balíčku.. Teďkom bude přístupné úplně všechno a to buď normálním hraním nebo přímo rovnou zakoupením daných věcí.
      • Aha, chyba lávky.. Na lepší věci je stále potřeba mít Prémiovou civilizaci akorát s tím rozdílem, že tentokrát se na ni dá už vydělat pomocí pouhého hraní bez nutnosti za ni platit realnýma penězma.
  • nahodou jsem to hrál a bylo to super, pak jsem to ale z nejakeho duvodu hrat prestal. Predtim by byla sranda rozdrtit nejakeho začatečnika s epicky vybaveným vojskem. Ted budou ty epicke predmety pristupne všem co je škoda, protože stratim strategickou vyhodu:((
    • Proto mám rád FPS, kde se může i za nízkým rankem skrývat zkušený skiller a rank v podstatě nic neznamená. Nej pocit, když vás high-rank noob má za lamu a pak ho vyklepnete. *8*
      • Presne. To je ako keď som prvý krát spustil Battlefield 3. Najprv mi vypisovali go away noob a o chvíľu som bol pre nich cheater keď som ich nenechal ani vystreliť. Síce som si nedoniesol z BF2 tie 4 hviezdy ale skill ano
        *1*
    • Co je na tom vtipného, když rozdrtíš začátečníka se svým nabušeným vojskem? *7* Asi jako když v MMO hráči na capu gangujou hráče o 50 levelů níže, takové jako ty fakt miluju *11*
      • to ve wowku delám taky :) rika se tomu world pvp a noobove s malym levelem s tim musi počítat
        • Právě naopak, za nooba bych označil tebe, jelikož si asi netroufneš na rovnocenného soupeře, tak mastíš začátečníky *3*
        • Spades
          Maly lvl nerovna se Noob... Maly lvl rovna se maly lvl...
          Zaple PvP na malem lvl = noob
          Gankovani noobu na malem lvl, kdyz maji omylem zaple PvP = zk9rvena p9ca
          • A díky tomu všemu jde WoW do kytek, protože se vývojáři snaží udělat změny k vůli tomu, aby omezili tyhle zákeřnosti, které se dávno vymkly rozumné mezi. Aneb jak víc hráčů (mladých, starších tj jedno) dostává touhu být taky na chvíli "silný", sic jen zabíjeném low lvl postav *9*, a postižení pak jdou spamovat forum. Alespoň takhle si to myslím, že to je...
            • to je kravina, prece v pvp zone na pvp serveru nemužes vypnout pvp vubec. ale mužu potvrdit ze zabijeni low levelu neni az takova sranda po par killech me to stejne omrzi. nejvetsi zabava je zabijeni rovnocennych souperu když delaji daily questy
            • Spades
              Jenže blizzard to bere špatně... Neměl zlehčovat PvP a celkově i hru, ale umožnit nízkým lvl vypnout PvP okamžitě, a hlavně v tutoriálu ZMÍNIT, že PvP se zapíná a vypíná... Bo pak by si hráči neměli co stěžovat, bo by je vysoké lvl nemohli gankovat nedobrovolně...
      • Protoze je v realu sikanuji takze si to vybijou na zacatecnicich
        • Mám na to úplně stejný názor, protože prostě nechápu, k čemu jim tohle zabíjení low levelů je. Copak to je nějaké radost dát někoho na jednu, dvě rány? *7* Jak říkáš, v reálném životě přehlížení a opomenutí, tak si alespoň ve hře musí hrát na krále.............volů.
      • je to spíše ubohý, to mi připomíná, že může jít do wow, tam si udělá gear a má vyhráno
  • No nic, radši si zahraju klasický skirmish v AoE 3 a budu spokojenej.
  • Myslim že ůplně nejpřesnější pojmenování tohoto modelu je free-to-PAY, velice mě ťeší že se im s tímto modelem nedaří. Je to jenom způsob rýžování peněz, u většiny těchto her kdo nezaplatí tak nemá proti ostatním lidem sebemenší šanci. Zatímco nadruhé straně League of legends má velice poctivý model F2P kdy si můžete koupit za peníze pouze to co je k dispozici i neplatícím hráčům za herní měnu, a jak se jim daří... .) ALL HAIL LOL!
    • Kr.Pa
      jaký model ? žádný není definovaný tak co meleš ? z F2P si dělá kdo chce co chce
      • Spades
        Ten co pouzili v AoE:O... Nekteri lide jsou vazne nechapavi...
        • ano přesně tak, tento model a navíc i model např battlefield heroes od EA. Děkuji za zastání :D
  • montatatana
    Free-to-play strategie jsou naprosty peklo! Jak rad bych tohle nebo hlavne Settlers Online zaplatil jednou a pak si proste NORMALNE hral.
    Ale ne, budu sto let cekat nez se mi tamhle postavi domecek a typek vyfara uhli nebo kazdou chvili budu calovat za kde jakou blbost.
    • XXDarthVaderXX
      Takhle to vypadá, když se píše o voze a příspěvek je o koze.
    • XXDarthVaderXX
      Cálovat všeho všudy teď musíš cca jednou(při dobrém dni to vyjde tak na 200 Kaček)...Empire pointy se pak dají získat docela snadno.
    • XorxoxTalarius
      No ja v Setllerech neplatil vubec a obsadil jsem skoro cely ten ostrov (zbylo tam jenom jedno uzemi ktere nebylo moje) a problem s tim ze to trvalo jsem nemel ... jsem si proste zahral 30 minut denne a byl jsem spokojeny ... zatim se mi vse postavilo a ja mel klid :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit