Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • walltar
    Tak jsem si to stáhnul, zahrál si jednu hru a uvědomil si, že vlastně vůbec nemám chuť hrát AOE2.... takže jsem rád, že jsem to nekoupil, protože to by byla celkem drahá jedna hra.
  • uprimne nevim kdo by se k dvojce dneska vracel když je tu prece trojka, když už. a taky je tu mnohem vic strategii ktere žanr posouvaji nekam.
    sry za offtopic ale když už je reč o strategiich, ten novy coh 2 je hrozna sra..ka. Zkoušel jste to nekdo? nejen že se nikam neposunula hratelnost ale dokonce ani grafika
    • To bude možná tím že dvojka je zábavnější než trojka a i zábavnější než spousta dnešních strategií.
      S tou druhou částí o CoH souhlasím, mě se druhý díl také vůbec nelíbí.
    • Trojka byla jednoznačně nejslabší z celé série, všichni jsme si to koupili a všichni se vrátili záhy k The Conquerors.
    • Protože je tu trojka, tak se všichni vrací ke dvoujce, jak jednoduché *7*
  • Osobně vítám jakýkoli remake, protože možnost zahrát si staré pecky na dnešních strojích je slušné lákadlo. Další plus za Steam respektive za workshop, jsem zvědavý s čím fandové přijdou. Na druhou stranu, pětikilo(!!) za tohle? Srsly? Prakticky jen za tu možnost stáhnout si to ze steamu? Tak to jdu zpátky obdivovat KaM remake, tam jde aspoň vidět, že to jde zadarmo a dokonce s mnoha úpravami a vylepšeními.
  • Já s tou hrou třeba problémy nemám. Ani technické (hraji jen multiplayer a ještě se nestalo, aby někdo stihl vytvořit 500 jedotek.) a ani s tím, že hra na dnešní dobu vypadá "zastarale" - hratelnost je totiž furt skvělá.
    Když jsme to kdysi hráli s kámošema, tak jsme si říkali, že 200 jednotek je málo, ale teď se ukázalo, že to vlastně bylo dostačující. *1*
  • Age of Empires II byla perla a jedna z nejlepších her své doby ... to že se zrovna na takových dneska snaží kdekdo přivydělat je bohužel fakt . Tedy především v provedení , které komunita svépomocí už dávno překonala . Cena je kapitolou sama pro sebe i u GOGu ale 20 USD ....
    Zatlačme tedy nostalgickou slzu a přejme to těm , kteří AgeII a datadisk nikdy nevlastnili .
    Právě pro ně totiž všechny ty upscaling HD remaky jsou .
  • Inquisitor
    A to nemluvě o tom, že jednu misi v kampani kterých je tam požehnaně, hraju 4-5 hodin. Tomu říkám hrací doba.
    • Magister_Peditum
      To bude asi to, kvůli čemu má hru "halit opar podprůměru". *3*
  • Recenze je špatná..... Ale tenhle HD remake mě také zklamal... To vám nikomu nevadí např. titěrný interface nepřizpůsobený novému vysokému rozlišení?
    • Rhulad
      Proč je recenze špatná? Autor je věcný. Nesnaží se hodnotit původní hru, ale zaměřuje na novinky v HD verzi a jak HD verze hry z roku 1999 obstojí v roce 2013. Jasně popisuje technické chyby hry. Slohově je to taky ok. Takže, kde je chyba? Nízké číslo nebo že to napsal Veskoslav a pár zdejších kývačů.
      • Veskoslav
        Serr se do někoho jiného šašku.
        • Rhulad
          Nebo co? Uděláš si další účty a přidáš mi pár mínusů do sbírky?
      • Trisska
        Asi místo recenze čekal zas nějakou esej nebo blogýsek od janchora.
  • Kdy bude recenze na Injustice: gods amog us ???
  • tvle to zas recenzoval nejakej vrátnej s brejlema, milou a novinama v pokadenejch teplakach za okynkem s dirkama. Ted vazne, kde se takovy lidi berou?
    • mohl bys mi prosím prozradit, kde se takový tupci jako ty berou?
      • takovy tupci se berou na vyssim levelu nez ty, a urcuji co s tebou bude, aniz bys o tom vedel :)
    • Trisska
      Ooo, úžasný! Poprvý v životě vidím, že někdo dokáže z textu recenze určit vzhled a zaměstnání autora, kde byl, s kým byl, co měl na sobě a co držel v ruce... Fakt neuvěřitelný, obdivuji tě... *14*
      • diky, tot muj job. Tvuj je stat u linky v kuchyni, tak sup :)
  • Jak může někdo napsat že originál je zahalen do oparu podprůměru? To tedy nechápu.
    • Rhulad
      Tak si tu recenzi prečti... je tam jasně psáno : cituji " Hra totiž pochopitelně zestárla. Co se kdysi jevilo fantastické, halí DNES opar podprůměru." Ok špatně jsi četl to beru, ale proč máš 10 plusek to opravdu nechápu... opravdu zdejší komunita? k pláči
      • Plusy dostal, protože má pravdu. *3* I ty máš nějakou svojí pravdu.
      • Já jsem to četl, a také jsem napsal. Napsat že dnes halí to co je v AoE2 opar podprůměru je prostě zcestné, AoE2 je legenda která v mnohém nemá konkurenci i dnes. Moc lepších her z tohoto žánru se zkrátka nenajde, tak jak to může být v oparu podprůměru? Prostě nesmysl.

        Kde jsem vzal 10+ nevím, teď mám +5 a rozhodně jsem si je nenaklikal tak nevím co by mělo být k pláči.
      • Nazory lidi nejsou k placi, k placi jsou pouze ti, kteri se svuj nazor snazi vsemozne vstipit ostatnim.
        • to si vymyslel sám nebo ti někdo poradil?
      • Trisska
        Rhulad - Přesně, každej si vytrhne z kontextu jen co se mu hodí a pak si tu honí ego pluskama a znehodnocuje kvalitní recenzi. Já si raději udělám svý vlastní názory, klidně vymínusovaný, ale svý. *4*
        • Já tedy nevím co máte za problém, tyhle útoky na mě jen proto že jsem napsal svůj názor a že mi někdo dal pár plusů mi přijdou dost ubohý. To už sem nemůže nikdo nic napsat?
          A jasně že vypíšu jen něco , přece tu nebudu rozebírat celou recenzi aby nějaká Trisska byla spokojená. Tohle se prostě přímo dotýká té původní hry, tak jsem to vypsal. Fakt, reakce některých pisatelů zde na games jsou nepochopitelný.
      • Magister_Peditum
        To je hezké, když to takto někdo napíše, ale by konkrétně napsal, co je podle něj dnes už podprůměrné, by bylo bývalo lepší. Grafika? V době, kdy na Kickstarteru je to jedna hra s oldschool grafikou vedle druhý, tenhle argument neobstojí. Absence "rpg" prvků? Pathfinding?
      • Problém je , co lze i dnes považovat za podprůměr , když se celý strategický žánr smrsknul do tower defense pod taktovkou zpřístupnění nehernímu podprůměru .
        Jistě patnáct let staré mechanismy přetřené naleštěným vizuálem už boudou působit známě , ale to nic nemění na tom , že i jednoduše generované mapy a stejná AI dokáže i po těch letech zabavit jako nejnovější klikačka ....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit