Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • XorxoxTalarius
    No zrovna M$ nepotrebuje, jelikoz momentalne herni divize sedi na 180 miliardech dolaru ktery potrebuji nekde investovat
  • Neuvolní lebo Microsoft a licence.
  • samuel.polak
    urcite to casom uvolnia aj na STEAM lebo prachy
  • XorxoxTalarius
    A proc by meli tvoji pratele videt kolik jsi u te hry stravil casu anebo co zrovna ted hrajes? To uz trosku zavani nejakou psychologickou poruchou.
  • Mám W10 a i tak to nechci. Jak se mi nepočítají odehrané hodiny a nevidí to přátelé, jako bych nehrál. *6*
  • Děkuji nechci *11*
  • XorxoxTalarius
    Navic se tam hodi pripomenout ze kdo ma W10 tak ma automaticky MS v pocitaci, takze to ani neni o tom ze by clovek musel do PC instalovat dalsi klient
  • Ha už jsem si říkal, že do toho půjdu, ale po přečtení MS storu only = ne děkuji raději starou jedničku
  • Chováji se typický papalassky, ale neni se čemu divit, vždyť jde o microsoft, Tak ať si celou hru i s MS Store strci za klobouk. Já platím, ja rozhodují.
  • KamilZm
    Nějak nechápu tu předem plánovanou nenávist proti MS Store. Ano, není to žádný zázrak, ale po MS Store nechci herní a sociální platformu typu Steam. MS Store je pouze obchod, kde kliknu na hru, dám zaplatit a pak ho už neuvidím. Tak nechápu, co se pořád s MS Store řeší a proč by měl někdo "přísahat věčnou nenávist"
    Jiná věc je, že tam toho moc není a také že umístění hry pouze v MS Store jejímu šíření moc nepomůže, ale to opět není důvod pro to tam tuto hru nekoupit.
  • Být to na steamu, už jsem to včera koupil. Ale ten MS Store nevím nevím, prostě je mi to proti srsti. Ještě jsem tam koukal, že to má teď asi jednu hvěždičku z pěti, hodně lidí píše, že jim to nejde ani spustit.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit