Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jonatan.hanzlik
    Mechanismy hry. Meh.
    Titáni. Meh.
    Příběh. Směšné...
    Co mě ale zaujalo a co vypadá opravdu nadějně, je samotné prostředí. Vypadá to, že level design se jim povedl docela zásadně...jen škoda chybící destrukce prostředí. Je to sice Source engine, ale přece jen. Mechové velcí jak baráky nejsou schopni ty baráky ani škrábnout? Zvláštní.
    • No, rozhodně by s tou případnou devastací byla slušná p*del, zvlášť když by to mohlo ovlivnit místa dopadu a stav robotů. Ostatně jak ve videu - to by čuměl nejen kolega Smutný, pokud by mu vyšlo to přivolání na střechu, jak by se s Titánem proletěl až do sklepa.
      • Jack1947
        Sakra jak mi to v tech hrach dneska chybi... prvni hra vubec bylo PS2 MERCENARIES1 to bylo paradni na svou dobu. ( taky uz uteklo fura let a mozna nebylo 1). NOSTALGIE
    • něco tak náročného jako zničitelné prostředí by si jistě vyžadálo desítky gigabajtů super rychlé paměti, procesory s více jádry a grafické karty s výkonem o jakém se nám ani nesnilo.. a to je, přiznejme si to, čistě sci-fi


      (a ty zalez do kouta Red Faction)
      • Jack1947
        No jo, tam to bylo celkem GOOD achjo vzdyt to je HAVOC par inovacnich prvku a neco navrch... a zadne extra hw neni potreba. *4* Jenze to nikdo nechce , bohuzel. *9*
        • to s tím hardwarem byla ironie, protože tu samozřejmě takový HW už dávno máme

          kdysi jsme s kamarádem právě v Red Faction zkoušeli zbořit celý level v multiplayeru, ale po čase jsme narazili na nějaký limit a víc už toho rozbourat nešlo, asi právě kvůli paměti, ale dneska už by to nebyl probĺém
          • Jack1947
            Jo... sli budovy znicit jen do urcite miry... dneska uz by sli znicit uplne. *3*
      • jonatan.hanzlik
        Red Faction. Přesně! Na úrovni téhle hry by se zničitelnost prostředí určitě dala zvládnout a přidalo by to na atmosféře.
    • Jack1947
      To vysvetlovali... tady clanek nebyl ale u "konkurence" ze nechtej jit timhle smerem... ja to dovedu pochopit vzdyt na niceni vseeho a neceho je BF. Tady at je to intenzivni "roboti sekana". *5*
      • jonatan.hanzlik
        Já o tom jejich vysvětlení vím, to neznamená, že s ním souhlasím. Nemusí to být ve stylu trapného ničení mrakodrapů či podobné...stačí že mech udělá raketou díru do zdi. Nemusí bořit domy.
        • A proč by to nešlo i obráceně? Dát nálož do kanálů a vyhodit kus silnice pod mechem, nebo na něj sesypat dům...

          V tom byl dobrej World in Conflict. Detailní a krásná mapa na počátku boje a pak jedny velký trosky plný kráterů.
  • Podle videa je to taková budgetová střílečka s tím, že se proti sobě postaví dva mechy, které do sebe střílí v podstatě bez pohybu a strategie tak dlouho, dokud jeden z nich neodpadne. Zajímavější MP mi tedy přišel například v Crysis 3. Hraje ho ještě někdo?
  • Titanfail
  • divim se že je ještě nežaloval Games Workshop za porušení copyrightu na slovo Titán ve smyslu obří člověkěm říditelný robot.. *1*
  • Prostě to chce novýho Quacka, Unreala Tournamenta a reinkranace BF2 a tečka :-P
    • To už jsme tu měli. Naopak. Chce to této hře přidat něco, co jí odliší od běžné multiřežby. Dynamika hraní je sice vysoká, ale to můžu hrát pingpong a vyjde to nastejno.
    • jinými slovy, chce to stroj času v kombinaci s vymazavačem paměti *3*
  • MrSanta
    Podle popisu v článku mě to krapet zaujalo. Podle videa v tom zábavu pro sebe nespatřuji. U mě zatím pořád v očekávanosti vede 'konkurenční' Destiny.
    • Ale Destiny je něco úplně jinýho. To je jako říct, že tě nebere Might and Magic a těšíš se na TESO.
      • MrSanta
        Však já vím, že Destiny je od tohoto hodně odlišné. Proto mám také konkureční v uvozovce. Jenom mi šlo o to, že podle článku se mi jevilo taktičtější a 'pomalejší', ale podle videa se to zdá někde jinde.
        Ještě by mě zajímalo, jestli jde spáchat sebevražda tím, že se hráč neopatrně připlete na místo dopadu jím přivolaného Titána a tento mu spadne na šišku *1*
  • Jack1947
    Ovsem, ze "jiny druh hry" vzdyt roboti z kterejch se dalo vyskakovat a naskakovat zpatky (do nich) tu nikdy nebyli.

    Prestante to srovnavat s tou breckou COD... pfuj navic mylne. *7*
    • VaZqeZ_EU
      ..akorát že jak jsi v tom mechovi a bojuješ proti druhému tak mě ten styl boje přijde úplně stejný jako COD.
      Nevidím v tom žádnou inovaci, jen se mění propriety (styl boje zůstává stejný).
      • Ode dneška budou všechny FPS s multiplayerem, který nejsou jako Arma "stejný jako COD"? Já tam vidím rychlou hru na mnohem větších mapách, než má CoD roky s úplně jinýma pravidlama.
        • VaZqeZ_EU
          To si nemyslím. Například mezi COD a Battlefield vidím o hodně větší rozdílnost než mezi COD a Titanfall. Jsou to takové detaily které nejsou na první pohled patrné ale jsou tam..
          • Jack1947
            Je to mozne, jenze fakt COD a tohle jsou (doufam) uplne odlisne hry od enginu po hratelnost.

            Ta tady bude mnohem dynamictejsi, vertikalnejsi. Nojo jenze ten kdo vidi jen COD ( nahrano spoustu hodin) ten v tom cod jedine uvidi a pouze cod, nic jineho.

            Ja tam taky vidim vice potencialu a pritom uzavrenejsi hru. ( v tom smyslu poctu hracu) ale cod opravdu ne. To nevidelo cod ani z rychliku.
            • Jack1947
              To je v poradku pristupovat k novym "vecem" ponekud skepticky. *4*
            • VaZqeZ_EU
              Tak určitě téhle hře přeji jen to nejlepší ale zatím bohužel zůstávám skeptický...
          • Miserius
            Rozdíl v multiplayeru CoD a Battlu neni na první pohled patrnej? Ten první pohled je s vypnutym monitorem nebo co?
            • Miserius
              Jasně Jacku, je to asi 30 minut co jsem k bleskovkám psal jakej fail ta hra je
            • Jack1947
              tak ne, kdyz ses opravil
            • VaZqeZ_EU
              Máš samozřejmě pravdu. Asi jsem to špatně napsal. Reagoval jsem na Ruize. Oprava: Jsou to takové věci které nejsou pro některé lidi na první pohled patrné ale jsou tam..
  • Trošku OT: Páčila by sa mi hra na spôsob Mechwarriora, ale nie arkáda pre masy, skôr hardcore simulátor na úrovni DCS, takú vec by som na Kickstarteri určite podporil *5*
    • mas mechwarrior online...i kdyz me to pride jako nekonecna aplha paril sem to zhurba mesic pak omrzelo
  • A zatím stále žádná zmínka o Insurgency, které se doopravdy povedlo.
    • woczlf
      Recenze je napsaná a v nejbližší době se objeví. A ano, hra se opravdu povedla!
      • To zase bude shitstorm, že se indie hrám dávájou vysoké známky *9*
  • Prehlednul jsem se, nebo se hraci ta tlumena pistole tak nejak sama zamerovala na headshoty?
    Pokud to tak je,tak z toho 2x nadseny nejsem.
    • tomocz
      píše se o tom v článku.
      • Vidim vidim,takze za mne palec dolu. Sranda jak to nekteri fandove ocividne nerozdychali :-D.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit