Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak přesně tohle CoD potřebuje.. Tohle a 40 DLC každé za lidových 4.99€ ;-)
  • Remasterovat ??? Kdyby radsi pridali aspon nejakou ochranu proti "skillerum" Klidne bych hral MW2 i dneska bez faceliftu, bohuzel to bylo pul roku po vydani nehratelny diky profikum a jejich "modum"
  • TheLordoftheNonsense
    Prej by se mohlo jednat o tituly zábavné... mohlo? CoD2 mohlo by být zábavné? Každopádně víme o co Activisionu jde... ždímáme, ždímáme, dokud teče!
    • Tak COD2 je zábavnější (MP) I dnes než veškeré díly po MW.
  • Nic víc si nepřeji víc. Co se týká SP Hry, tak Finest hour byl pro mě revolucí (možná proto, že to byla má první střílečka na PS2, po Medal Of Honor Finest Hour). MP část mě zaujala nejvíc v Call Of Duty World At War, MW1 a BO1.Nejvíce mi chybí nějaký editor map, který by jistě posunul zábavu o několik stupňů víš, ale bohužel tyto velké korporace by neradi přišli o výdělek, tak nás raději zásobují DLC packy a Season Passy, které mnohdy stojí víc než samotná hra. Možná jsem staromódní, ale dříve jsem raději koupil hru třeba za 2000 Kč s jistotou plného obsahu, než dnes, kdy za cenu zhruba 1 500 Kč koupím jakousi Share verzi hry, kdy musím za další epizody (DLC Packy) platit jak Alík. Ale hlavním přáním je, aby se série vrátila do staršího (reálnějšího) období, než je nyní. Ostatně Titanfal si mohu záhrát i bez Titulu COD *5* .
  • Uz takhle je v jednotlivych dilech zmatek a ted si jeste predstavte za kazdym nazvem Definitive / Ultimate Edition. *7*
    • spis almost definitive edition, protoze zadna neni dost kompletni, aby se nedala prifouknout dalsim dlc v pripade zajmu *5*
  • a ja som myslel že doteraz robily len remastery
    • TheLordoftheNonsense
      Nic trefnějšího snad nemohlo být ani řečeno.
  • A kolik budou stát když i takový MW 1 na steamu stojí kolem 24 eček :D
  • Dit každej novej díl co vychází jednou za rok je remaster toho předchozího *1*
  • Ironií je, že kdyby se do toho pustili, tak by to na konci vypadalo úplně stejně.
  • CoD 2 bych prosil.
    • ZvacA
      Remasterovat CoD je vcelku škoda, ta grafika tam vypadá pořád k světu. Leda že by z toho chtěli udělat takovýto remake - https://youtu.be/mPk2k0ZYt20?t=1m9s

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit