Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nightborne
    Tak já se nejvíc rozesmál, když sem měl řešít pití alkoholu na veřejnosti ve Šmeralově ulici (tam jsou studentský koleje)... autentičtější už ta hra bejt nemohla *1*
  • Lukyz
    Hra je sama o sobě hodně zajímavá a hlavně originální, obtížnost si v podstatě nastavujete podle výběru města -> čím spletitější uličky, tím delší doba než tam jednotka zvládne dojet + různě rozházené základny.

    Kluky polský jsem podpořil na KS asi za 220Kč, takže jim klidně v budoucnu přihodím nějakou kačku za DLC.

    Za mě prostě super *5*
  • janzeleny
    Oba Polský autory jsem někde potkal a mluvili i o tom, že mají některá města něco jako easter eggy - třeba kolem Albuquerque bude pár případů vaření amfetaminu a tísňové volání manželky, která podazřívá svého muže z nelegální činnosti (seriál Breaking bad) apod.. Co ale nejvíc oceňuju, že mají hovory namluvené skutečným operátorem a ty příběhy jsou (až na ty easter eggs) inspirované reálnými případy... Plus to má přesah i ten, že jak operátor po telefonu navádí volajícího ke stabilizaci nebo i řešení situace, hráč se mimoděk učí, co v takovém případě udělat. Prostě pecka.
  • DwaR
    vďaka za reakciu. takže stačí "základná" herná a filmová angličtina. to nie je problém.
    nemám problém chápať/rozumieť, v angličtine hrávam bežne. ide práve o tie hovory, aby som sa tam zbytočne nezasekával na nejakej blbosti (tu nepochytíš slovíčko, zle si vyložíš význam. hold chýba pravidelná prax).
  • Já jsem taky potíral po Olomouci, ale pak jsem zkusil si najít Šumperk a hele.. je tam..dokonce i rybník v Sudkově a na něm tři malé ostrůvky. jen labutě chybí *3*
  • *15* Ten z toho dostal určitě šok a poté jsi musel poslat navíc záchranku. Možná i hasiče, jestliže se extrémně ze*ral.

    Ze začátku má člověk málo jednotek a stačí chyba nebo špatné rozmístění a již něco nestihneš.... Ale poté si již můžeš dovolit to co jsi napsal.

    Supr je, jak ty jednotky reflektují silnice a otáčí se tam, kde to je možné. Tedy neotočí se namístě když jedeš po dálnici apod.
  • Francis
    Poslal som obrnený transportér plný policajtov s M4-kami na chlapíka, ktorý mal doma ilegálny softvér.
  • Škoda, že to nevyšlo na Tablety.A přitom k tomu přímo hra vybízí. Nenáročná grafika jednoduchý systém. Hned bych bral všema deseti. Ale i tak díky za recenzi, vypadá to zajímavě.
  • nightborne
    Pepperoni nejsou feferonky, jenom tak na okraj =)).

    Chvíli jsem potíral zločin po Olomouci, a je to docela napínavá zábava ;).
  • Ve hře není problém chápat věci i když neumíš dobře anglicky. Jsou tam taková běžná slova jako všude ve hrách.

    Jediný problém co může nastat jsou ty hovory. Ale zatím jsem nenarazil na hovor, kde by někdo hovořil tak aby to pochopil jen vyškolený policejní operátor v USA. Zřejmě si na tohle dali pozor. Když někdo volá, že ho někdo ohrožuje a má nůž, tak to lze poznat dobře a jestli tohle ovládáš, tak by jsi měl většinu pochopit.
  • DwaR
    hm... ja som hru považoval za ďalší tuctový simulátor. a ono recenzia nadšená, na steame pozitívne hodnotenie. môže to byť celkom zaujímavý zážitok. len sa bojím, že moja dosť zaprášená angličtina mi bude hádzať klacíky pod nohy
    EDIT: páni z "prekladov" sa už činia a čeština bude.

    mimo tému, dnes som čítal rozhovor s chlapíkom, ktorý robil v call centre švajčiarskeho poskytovateľa TV/internetu. právu tam popisoval podobne, ako autor recenzie pocit z hry. stres, tlak, rozhodovanie sa pod tlakom... z toho by tiež mohla byť podarená textovka.
  • kostejnesmrtelny
    Jackova Vložka (tm)
  • Navíc to je celkem logické a dobře si hráč odvodí co kam asi poslat a jak jednat. Tedy moc se u toho člověk nevytočí.

    Nedávno jsem začal hrát znova Panzer Corps. Dnes již v Gold verzi a oznámili Panzer corps 2 na Unreal Engine 4 enginu a to je pravý opak. Nechápu, jak jsem to v minulosti hrál celkem dobře. Dnes, žasnu na tím, jak mi borec na koni na otevřené plání poškodí tank a já mu uberu o něco málo více. Nebo jaký je problém dobýt město kde je běžná pěchota.... To je na dlouho.

    Jinak ta hra, This is police je opravdu dost komplexní a je obtížné se v tom udržet a dostat uspokojivý konec. Je skvělé, jak to celkem realisticky udělali a je tam korupce, tlaky z radnice atd...
  • Jack1947
    Ale kdeže, spíš taková vsuvka.
    ( považuji to za uzavřené)
  • Je to dobrá hra, zejména ta práce pod tlakem.
    Doporučím ještě více příběhovou a komplexní hru: This is police.

    Jinak ty velice drahá vozidla nejsou vyloženě nutná pro dobré hraní.
  • Tohle vypadá hodně zajímavě, budu to z povzdálí sledovat a v pravou chvíli se rozhodnu, jestli do toho jít.
  • ve Scoe 33% tady 8...no cumim tedy
  • Sarkasmus? Takhle se operátoři 911 skutečně "představují".
  • Pro evropské města mohli alespoň místo 911 použít 112. Sice to je maličkost, ale potěšilo by to.
  • Jack1947
    911, what is your emergency? ale jo je to takové originální.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit