Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • pro mé kamarády z blázince to znamená že to je retro vším jako vše a můžu napsat že jdu kakat všude mě mažou
  • Mám rád moderní umění třeba obrazy leda tak pod kotlem alespon zahřejí v kruté zimě a hry které jedou stylem na retro třeba Hotline Miami nevadí super hra co si nehraje na retro ale je parádní *4*
  • MickeyMutant
    Takže pixelartová konspirace. Vida, asi to tak bude. Já si naivně myslel, že se to prostě třeba jenom někomu líbí nebo nemá na vývoj zrovna rozpočet trilogie Pána prstenů. Předpokládal jsem, že obálky Levelu jsou pixelované právě proto, že viditelné pixely na první pohled identifikují právě videohry a jejich historii. A ona je za tím invaze pixelových zpátečníků, navíc s ženou v čele.

    Jedinou šanci vidím v přijetí nějakého závazného kodexu vývojáře, který by striktně vymezil pravidla. Není hra dostatečně fotorealistická? Ok, na Steamu si neškrtne. Máš tam viditelné pixely v 2K rozlišení? Bod dolů v recenzi a upozornění na krabičce s varováním jako pro kuřáky. Jinak se těchhle grafických nedodělků nikdá nezbavíme.
  • Jack1947
    Hard to believe...
  • flash789
    Ono bylo lecos, spis je podstatne kdy to zacala rozlisovat siroka veřejnost, a ne jen par nerdu co se krcily u zelenyho monitoru:)
  • Mart9
    Mně třeba obojí baví, ještě idnes... většinou se během dne u nějaké diskuse zasměju víc než u dívky Blesku.
  • del0
    Hezký pokus, akorát má velkou díru. Diablo neblo ve svém žánru (hack and slash / rogue like) žádnou novinkou. Hry tohoto typu už byly dáááávno předtím. A jestli to někdo srovnával s BG? Tak maximálně diletant. *15*
  • Toto veledílo bylo záměrně vytvořeno primitivními nástroji a primitivní grafická stránka byla rovněž záměrem. Je to vskutku umění hodné mezinárodní výstavy a nejeden odborník přes umění by na to mohl udělat 3,5 hodinovou přednášku.
    Copak jsi jako většina umělecky zaměřená populace nečetl aktuální level? Tam se píše o Pixel (artu). Tedy pouze Pixel je to pravé umění a nic jiného... Dokonce i vývoj grafiky je na obálce v Pixel grafice. Prostě demonstrace samotného technologického vývoje se nedá srovnávat s uměním jako je Pixel. Proto to bylo zvoleno na obálku i když by nějaký tupec mohl chybně očekávat, že tam tedy bude vývoj grafiky (když tam mají hry z celé éry).
    Ale údajně to namalovala nějaké žena (v rámci rovných příležitostí), která je velice nadaná a umí udělat postavičky v malování podle předlohy starého grafického stylu!

    Zřejmě si nepochopil, že to je umění a je to o pocitu. Ten pocit sice nelze definovat ale autor to tak má a je to tedy pravda. Neřeknce sice proč to tak je, protože slovy autora "Jak definuješ báseň", ale prostě to tak je a hotovo. Tečka, vykřičník ale hlavně ne otazník.

    Navíc je nutné přihlednout k faktu, že autor musel (i přes jeho odpor), udělit čílesné hodnocení! To je podle slov autora přežitek a každý člověk si přeci přečte celou rezenci na jeden zátah, udělá si názor a poté provede polemiku s dalšími jedinci kteří udělali to samé. Tedy autor byl ve značném tlaku od jeho primitních kolegů aby svoje pocity převedl do strašného pokusu jako je nějaké to "objektivní číslo".

    PROSTĚ: PRAVÉ UMĚNÍ TY V*le! *3* *9* *13*
  • Paulcz
    a já se bojím číst podobné příspěvky
  • To raději méně hezkou, ale inteligentní, nežli nafintěnou nánu, co je blbá jak necky. (když už se to tedy přirovnává ke hrám) :)
  • flash789
    Jo to je presne on..a? kdysi taky lide srovnavali Diablo a Baldurs Gate, to byla presne ta doba kdy se utvareli nazory co je co a co není to co by mohlo byt. Takze pokud někdo tenkrat povazoval Diablo za rpg, budiz..dneska by pridal akcni rpg:)
  • del0
    Anastasov? To je ten, který kdysi prohlásil, že Diablo je RPG jako řemen? *15*
  • her, kde se strili je pomerne hodne. takze uz nehrajes strilecky? tahle hra je ve svem zanru vyjimecna napady, originalitou a hlavne obtiznosti, kdy fakt musis zapojit mozek a byt kreativni, protoze te to neustale necim prekvapuje a prichazis na nove veci. opravdu tak tezke pochopit? s andrejem je legrace, ale prave teprve kdyz nejakou z tech novych her vyzkousis, tak pochopis, ze takove tu opravdu nebyly. ale uziju, diky. a je mi lito kazdeho, kdo ne, protoze na to kouka skrze hloupe predsudky...
  • Ristoro
    Jsem názoru, že na grafice nezáleží, ale ty vole, je rok 2015 a i já udělám lepší design, než je toto. Aspoň trošku hezčí grafika by vůbec neurazila, bál bych se to zapnout na full HD monitoru.
  • flash789
    Hmm..her kde se na tahy pohybuji nepratele spolu s tebou je pomerne hodne....omacka kolem muze byt jina. Nevim, logických her na amize jsou skutecne tuny, napadu a originality mají na rozdavani.

    Shrnul bych to slovy A.Anastasova...proc bych mel hrat tyhle hry když uz tu jednou byli a byli lepsi.:)
    Kazdopadne si to uzij:)
  • Diskutujícím na games.cz už k dokonalosti chybí jenom vzkřísit Goebbelse a vytvořit virtuální muzeum "Zvrhlé videohry", kde se veřejně odsoudí všechno hipsterské, pixelartové a zpátečnické.
  • mimochodem pustte si trailer kdo jste nevideli *15*
  • hochu, jestli mi na amize najdes logicky rychlik, ktery bude jen z poloviny tak promakany jako tohle, tak jsi carodej. nehral jsi to, vubec nevis. podobnych her nejsou tuny ani na amize, ani nikde jinde... tohle je zcela vyjimecna vec, o ktere nemas paru, protoze si nazor delas z obrazku. pokud by podobnych her bylo tuny, tak to logicky tezko muze dostat takova hodnoceni tady i jinde. ze se ti nelibi pixel art to je samozrejme tvoje vec, to ti ja neberu. ale nemel nesmysly o tunach podobnych her. to je uplne mimo.
  • Vojta_Ilavsky
    *11*
  • karlman.hajsky
    Na mobilu to může být fajn, ale na PC si zahraji cokoliv jiného.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit