Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • sleepless
    Ptej se sám sebe, proč ztrácíš čas čtením něčeho, co ti nezlevní pivo...
  • Že dva blbci přehlasují jednoho moudrého?
  • Lidé si nehrají protože stárnou, ldé stárnou protože si přestávají hrát...
  • Mladej, Ty jsi demokracii neviděl ani z rychlíku, tak mlč *15*
  • Kdyz tebe nebavi jeste neznamena, ze se nemuze bavit nekdo jiny. A zkousel jsi se tim tricetiletym nekdy bavit? Pravdepodobne ne, jelikoz mas docela divne predsudky.
  • R.a.z.i.e.l
    Já zas znám jednoho, co hraje jako blázen a je mu 68 let a je to strašnej srandista a fajn člověk! Navíc, když říkáš, že je to zábava tak max. pro děcka, co to i odůvodnit(a to né, tím, že jeden člověk co hraje ve třiceti je podivín...)? *4*
  • Jo ale ty jseš zrzavej, ty se nepočítáš :D
  • Tak jinak, nechodím k psychiatrovi, neberu práška, mám pár kamarádů a ještě jsem nikdy nikoho nezabil.
  • jindra.veliky
    neni nad to upalit duchodce plamenometem *4* ja hral ty tebou zmineny hry uz ve druhy a treti tride *6*
  • Já v těchhle zákazech spíše vidím zpátečnictví, ale myslím si že hra nabízí naprosto jiný prožitek než film a kniha, a v tom je částečně potřeba oddělit ten problém. Do filmu a knihy se dokážeš vcítit, ale hra ti dává problém a ty máš mnohem větší možnost se vžít do postavy a ten problém, který se stane i tvým problémem řešit.

    Nevím. Dokážete si třeba představit že by jednou by hráčské průkazy? Třeba jako řidičák... Ono je to braný s pr*ele v Red Dwarf, ale kdo ví třeba se jednou dožijeme takových her jako je Lepší než život ( v knize Nekonečno vítá ohleduplné řidiče je to více rozebrané) *1*
  • Konkrétně?
  • Technicka, spousta lidi trpici poruchou osobnosti si o sobe mysli, ze jsou normalni. Takze to co si o sobe myslis je jedno.
  • Koukam, ze spousta lidi nechape, co to je demokracie.
  • A v ČR díky tomu bude levnější pivo, nebo jaký to pro mne má význam?
  • Spades
    Hlavne ze si vetsina lidi stezuje, jak hry hrajou jen male decka *7*
  • dočkáme se doufam strileni deti to byla vfelloutu nejvetší zabava, pak to vypustili prave kvuli austarlanum
  • vubec kdo hraje hry v 18 je divnej to je spíš zabava pro decka znam jednoho co hraje a je mu 30 a to je takovy podivin
  • Spades
    No sláva :D Takže v příštím falloutu už bude zase morphium? :D
    Na jinou notu. Doufám, že se konečně dočkáme i lepšího ratingu ze strany ESBN, protože filmy a hry, které tam jsou 18+ se u nás u PEGI prodávají jako 12+ *1* *1* *1*
  • Hlavně ty knihy bych zakázal! Vůbec se v nich neřeší něco o osobnostech postav či jejich morálních zásadách a jsou plné nepodloženého násilí!!
  • Izmæl
    Lepší titulek by imo byl "Začátek 2013 otevře Austrálii úplně nový svět". *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit