Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • BoB.2
    EEEEee.. zatím nemam v planu se tam stěhovat a navíc tam žije nejvíc nebezpečnejch zvířat na světě Černou vdovou začínaje a Koalou konče.
    • Whoossain
      Jo, koala je ultimátní predátor....
    • navíc kousek přes moře mají čerty ! *15*
    • BoB.2
      Všechno jsou to zákeřný kurv*.
    • A žije tam nejvíc WTF savec,ptakopysk
    • A co třeba klokan, ten kope jak koň a ještě má ty velký zuby nahoru!
      • Hlavně kopou, sviňe! *1* http://www.youtube.com/watch?v=81szj1vpEu8
  • Ach ne! To jako, že dospělí lidé si budou moct sami určit, jak budou trávit svůj volný čas? Kde udělali soudruzi z Austrálie chybu?
    • Tak ono je třeba obecně počítat s různými věcmi... Ne všichni dospělí jedinci jsou mentálně zdraví, ne všichni to berou s nadhledem. Já obecně jsem rád, že to není v ČR, ale pokud to bylo nějak rozumně a logicky vysvětleno proč tam neprodávají hry s nálepkou 18+, tak bych to dokázala tolerovat.

      "svědčí o míře demokracie" - Já si myslím, že tohle má doopravdy malý vliv na míru demokracie. Třeba do takového Indexu demokracie od Economistu je započítána i občanská svoboda,a ta je u Austrálie hodnocena nejlepším možným způsobem.
      • Pak ale taky zakažme filmy, knihy a všechny ostatní věci (a že jich je), které můžou pro někoho sloužit jako katalyzátor jeho šílenství. Vůbec nejbezpečnější by bylo, žít ve sterilním světě jako je v Equilibriumu, ale to bych pak byl asi i radši, kdyby mě nějakej magor odprásk.
        • Já v těchhle zákazech spíše vidím zpátečnictví, ale myslím si že hra nabízí naprosto jiný prožitek než film a kniha, a v tom je částečně potřeba oddělit ten problém. Do filmu a knihy se dokážeš vcítit, ale hra ti dává problém a ty máš mnohem větší možnost se vžít do postavy a ten problém, který se stane i tvým problémem řešit.

          Nevím. Dokážete si třeba představit že by jednou by hráčské průkazy? Třeba jako řidičák... Ono je to braný s pr*ele v Red Dwarf, ale kdo ví třeba se jednou dožijeme takových her jako je Lepší než život ( v knize Nekonečno vítá ohleduplné řidiče je to více rozebrané) *1*
        • Hlavně ty knihy bych zakázal! Vůbec se v nich neřeší něco o osobnostech postav či jejich morálních zásadách a jsou plné nepodloženého násilí!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit