Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79619 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Amylee.Anderson

    Holky v bikinách po sobě cákají vodu, cvičí, líbají se... aneb jak nalákat diváky na trailer...

    Kdyby se tam k sobě přibližovali k políbení dva gayové, tak tu reklamu všude zakážou, všichni jsou pohoršeni a tady to vubec neni....
    • smejki
      tímto spotem svému zákazníkovi tvůrci říkají, že si myslí, že slintající pudy ovládaný prasák.
    • Jazz
      Protože dva gayové jsou opravdu nechutní *3*
      • Amylee.Anderson
        A já mám stejný pohled na ženy. Nevim, jaký je rozdíl mezi dvěma ženskejma a dvěma chlapama. Homo jako homo.
        • Brýle s technologií, která je inspirovaná té z Kinectu, pomůže zrakově postiženým k lepšímu...

          Gays = Gays
          Lesbian = Hot!
          Gay sex = Vomit
          Lesian Sex = Extreme Boner


          Asi takhle
          • Špatnéj napis = Fail

            Jinač co jsem tím chtěl říct: Kdyby jsi tam dala Gaye tam by všichni řekli že ta hra je Gay (no pun intended)
            Když tam dáš lesby všichni nerdi si hru koupí
        • V dnešní sexistické společnosti takový názor moc neprosadíš.
        • Vědecky ti to nepovím, ale rozdíl v tom je.
          Možná vytvořenej uměle (zažitejma společenskejma normama), ale... Je.
          Krom toho co slýchám sám bylo i spoustou studií prokázaný, že samičky jsou obecně mnohem blíž tomu "bi" středu, zatímco samečci jsou hodně ostře "hetero", nebo "homo".
          A vůbec - není to jen dnešní společností - snad sama víš, že mechanismus přitažlivosti je u dam "kapánek" složitější...
        • smejki
          třeba v sumě neotenických znaků takového páru *1*
    • Hanzales
      Co tady neni? :)
      btw ta reklama je jeden velky marketingovy fail. Poukazuje na to, ze ta hra musi byt fakt hodne spatna. Nerikam ze je, ale ta reklama to vylozene rika :)
      Ja nahotinky rad, ale v pripadech jako tento je to silne kontraproduktivni. Kvuli podobnemu pripadu jsem pred dlouhou dobou uplne prestal navstevovat bonusweb. Kdyz chci pocist o hrach, du na herni server, kdyz chci erotiku, tak jdu jinam ;o) Podle ubytku lidi v diskuzich na onom serveru je rozumnych lidi nastesti zda se stale dost....
      EDIT: jo takhle, uz jsem tu posledni vetu pochopil :D
      • Requiem1990
        Škoda, že ty rozumní lide nepřesedlali na tiscali protože tady ty diskuzi nejsou taky žádná sláva.
        • Hanzales
          no, pamatuji casy, kdy to tady byvalo i mnohem horsi ;o) Od prerodu Tiscali jde pozorovat jiste zlepseni, diskuze jsou "vice" moderovane (pred tim snad nebyly vubec) a celkove bych se dostal az k pochvale. Se soucasnou podobou i obsahem Tiscali jsem osobne velmi spokojen. Jen tak dal!
          • Requiem1990
            Však já taky, ze strany tiscali sem velmi spokojen ale s komunitou to stále dře a často si připadám jako v diskuzích novinky.cz
            • Podle mě budou diskuze na internetu vždycky takové, dokud budou anonymní a dokud tu nebude parta moderátorů pořád dohlížet a často banovat. Temp-ban je úžasná věc.
  • Co je hezčí než živá Lara Croft? Dvě živé Lary Croft - navíc když to válí u tyče...

    no chybi tomu elegance, sexepeal, ladnost a pekne baby .. takze v tomhle pripade mozna radeji jedna ziva ne-Lara Croft ..
  • Co je hezčí než živá Lara Croft? Dvě živé Lary Croft - navíc když to válí u tyče...

    No tak to je ale dost tragicky : D

    A vubec, kdyz tak vidim ty posledni tri bleskovky, tak se zacinam bat aby to tu nesmerovalo do podobne onanisticky zumpy jako Bonusweb.
    Pardon ze to rikam, ale jako BWfobik proste musim vyslovit obavy ; )
    • Buď v klidu, víkendový gulášek se ohřívá jen o víkendu a jaké přísady se do něho dají závisí na tom, co se urodilo (především) za poslední týden *3*
  • To je u novýho replaye zavřená diskuse??
    Proboha! To je poprvé, ne?
    Těžko si představit ta zvěrstva, co se tam musela drát Bohu na odiv *1*
    • No o co tam slo?
      Poda nejakej valecnej zpravodaj aspon strucny info? ; )
      • smejki
        nejde o to co, ale pokolikáté už.
        • Takže klasika, jo?
          No něco se stát muselo, ne?
          Beru to tak, že se děvkař s tím micíkářem utrhli ze řetězu *1*
  • oin.odin

    Provokativní socha Christie Monteiro z herní série Tekken.

    hmmm ... obič PVC figúrka akých sa v jp predávajú mraky
    • Provokativní socha Christie Monteiro z herní série Tekken.

      tož robka je to pěkná, ale fakt je škoda, že jen z PVC :-)
  • Holky v bikinách po sobě cákají vodu, cvičí, líbají se... aneb jak nalákat diváky na trailer...

    Raději bych si zahrál s těmi dívkami než samotnou hru, která nevypadá zrovna nějak nejlépe. Navíc si myslím, a to na 1000, že s holkama by byla daleko větší zýbava *1*
    • Holky v bikinách po sobě cákají vodu, cvičí, líbají se... aneb jak nalákat diváky na trailer...

      když už marketing zvolí tenhle zoufalý typ reklamy, tak to je ta hra bezpochyby totální sra... :-)
  • V map packu Suicide Blitz 2 do Left 4 Dead 2 se nachází Portalový easter egg.

    Tenhle týden jsem koupil L4D2 za 4 euro. Už se dost těším až to projedu i s map packy :)
  • froztik

    V map packu Suicide Blitz 2 do Left 4 Dead 2 se nachází Portalový easter egg.

    Nebyla tu tahle bleskovka par dni zpatky ? :)
  • Amylee.Anderson

    Několik dortů, které potěší srdce každého hráče.

    The cake is a lie!
  • Marquis

    Prostředí z The Legend of Zelda: The Wind Waker takřka ve fotorealistické grafice.

    Sakra, já si CHCI Wind Wakera zahrát, ale sehnat ho levně je docela nemožné...:(
    A to bych ještě musel sehnat GameCube konzoli...:/
    • oin.odin
      hmm jedna od každého mam pod telkou ale už som to dlho nehral (ani nezapol GC) hmmm dostávam naň chuť

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit