Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Milý Drdo, nebo spíš Trdlo? Je prima, jak krásně umíš kritizovat, přeji Ti, aby jsi se nikdy nedožil věku přes 40 a nebyl jsi starý rezavý hřebík a pořád stejně ťuklý na hlavičku. Já ten film neviděla a vidět nemusím, ale děsí mě, když někdo kváká veřejně pouho -pouze svůj názor jako znalec a TOPIQák. Jsi trapný ubožák, když někoho nazýváš starými rašplemi, ono se to dá říci i jinak. Uvědom si, že také někdy budeš starší - pokud se toho se svou netolerantností vůbec dožiješ a také budeš chtít být zaměstnaný i po 40tce. Myslíš mají herečky odcházet do důchodu po dosažení 30.roku? Nebo herci? Kdo vedle tebe chodí na ulici? Jen mladí a krásní? Ne, také děti, starší,staří, nejstarší a ti všichni se chtějí vidět ve filmech. Jo a těch nejstarších je fakt hodně, když se my mladší zase nechceme až tak rozmnožovat, chápeš?A bude to horší.Tak si uvědom blbe, že i oni se chtějí dívat na nějaké filmy a všichni filmaři celého světa nedělají filmy jen pro tebe!!! Tolerance je to, co chybí. Já mám také ráda Crowa a s pupkem mnohem víc, než byl samý /pro mě hnusný/sval - ale tak si vybírám chlapíky já, která umí ocenit měkkost bříška - jiné dávají přednost svalům - a kritizuji je proto - NE!!Je to jejich volba, tak stačí říci - no ten film není zrovna můj šálek kávy, dle mého názoru jde o ohrané téma a věkově si myslím to hercům také úplně nesedí.
    Jo, chybí ti vojna, to je asi to, pak bys ve svých názorech nebyl tak militantní. Muži, co jí prošli a mají zároveň vzdělání, jsou většinou zajímavější, tajemnější a a rozumnější mám pocit, to je to, proč prostě nemohu mladší kousky, jsou trapní, nafoukaní a zoufalí jako tenhle exemplář Drda. No a co nám pak zbývá než se koukat po starších ženáčích, když je výběr u mladších ročníků tak ubohý....a mají tak děsné názory. *8* *11*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit