Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mě se daří hubnout už skoro rok a začalo se mi dařit díky tomu, že jsem si pořídil chytré hodinky. Chytré hodinky https://www.armodd.cz/armodd-squarz-12-ultimate-cerna/ , které dokáží měřit denní aktivitu a díky tomu jsem se chtěl pořád zlepšovat každý den. Účinek toho pak byl, že jsem začal hubnout, a z toho mám velkou radost. 

  • S tímhle jsem se hodně potýkala začátkem tohoto roku. Nakonec se ukázalo, že nějaké drastické diety v mém případě úplně nemají smysl. Hodně ale pomohlo to, že jsem se začala víc hýbat. Mimo jiné jsem třeba konečně začala využívat přelivový bazén, který máme doma a začala jsem pravidelně plavat. To hodně pomohlo. 

    • Tohle můžu z vlastní zkušenosti potvrdit. Chce to jen víc pohybu, jinak to hubnutí prostě nepůjde. Každému může vyhovovat něco jiného. Já třeba plavání až tak ráda nemám, ale zase mám ráda jízdní kolo. Na tom se člověk taky pěkně zapotí. Zvlášť pokud vyrazíte někam do terénu. Právě jízdu v terénu mám nejradši.

  • Jestli chcete pomoct zhubnout napište gabkret@seznam.cz :)))

  • Ahoj, já si na tomto webu: https://www.onlinesekac.cz/ (je to online second hand a tržiště v jednom) nedávno koupila super oblečení na sport. Koupila jsem si funkční tričko, legíny, kraťasy a běžecké boty. Nebyl to set, ale všechno se k sobě hodí! Měla jsem fakt velké štěstí, ale když člověk hledá, najde! :D Teď tam sháním nějakou pěknou šálu. 

  • Chceme si s manželem domů pořídit posilovací stroj, který by nám pomohl k rychlejšímu hubnutí. Jaké jsou prosím vaše zkušenosti? Který posilovací stroj se k tomu nejlépe hodí? Na kterém to půjde rychle? 

    • Ono je to asi ve výsledku jedno, jaký posilovací stroj si pořídíte. Hlavní je, aby vás posilování na tom posilovacím stroji bavilo, to je asi to nejdůležitější. Já jsem třeba před pandemií chodila do fitka hlavně na posilovací věž a na běhací pás. Proto jsem si tyto dva posilovací stroje pořídila domů a teď mohu kdykoliv pravidelně cvičit. 

      • Mohu se zeptat, jak jste to vybírala? Podle čeho jste to vybírala? 

        • Podívejte se na stránky https://www.fitham.cz/nakupni-radci Tady najdete kompletní rady, jak vybrat kvalitní stroje. Kupovala jsem u nich vše, protože nabízí i perfektní zákaznický servis. Stroje dodají po celé republice zdarma a ještě nabízí i servis přímo u zákazníka doma. 

  • Jak co nejrychleji hubnout zdravě a nejlépe bez velké námahy?

    • Jestli chcete hubnout bez velké námahy, tak zaručenou cestou je úprava jídelníčku, a dodržování 5 jídel za den po 3 hodinách.

      • Vy s tím máte osobní zkušenost? někdo vám ten jídelníček předělával? co jste jedl?

        • Nikdo mi nepředělával jídelníček, já si objednávám předpřipravené balíčky jídel od ketofit .cz, kde mám na každý den 5 jídel, a jím je po 3 hodinách. Na přípravu je to opravdu jednoduché, je to vše s návodem, takže to zvládne každý.

  • Problém je ovšem v tom, že Češi raději hodinu kecají proč nemůžou 30 minut cvičit než aby cvičili. Generace narozená po roce 1989 je odsouzená k tomu, že se nedožije ani 30 let věku. Sami si vybrali a proto vlastní vinou zemřou. Nelitujte je.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit