Přejít na výpis diskuzí

Zita Kabátová

OSOBNOST 24.5.2007 
82 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Paní Zita disponovala opravdu obrovským optimismem, četla jsem její knihu Můj recept na dlouhověkost a s jejím životním přístupem se vůbec nedivím, že se dožila takového vysokého věku. Z ničeho si nedělala těžkou hlavu.
  • Byla velkou osobností ,upřímnou soustrast ,
  • Milá pani Zitka,mám Vás rada,vždy som sa na Vás s obdivom pozerala,žasla nad Vašou úžasnou pamäťou vo Vašom naozaj úctyhodnom veku,nad vašou úprimnosťou...Hoci budete národu chýbať,bola ste skvelá herečka,netreba sa tomu poddávať,pretože ste sa dožila nádherného veku a odišla z tohto sveta veľmi dôstojne v spánku,čo sa naozaj nepošťastí každému.Hovorí sa,že takúto smrť si treba zaslúžiť.Majte sa krásne na tom druhom brehu.
  • ˇUpřimnou soustras všem jejím přínuzným,krásná milá skromná herečka.Je mi to líto.
  • Opět je náš národ ochuzen o VELKOU OSOBNOST,vyjadřuji tímto soustrast
    pozůstalým.
  • Upřímnou soustrast. Pán Bůh ji nedopřál tu 100-vku, ale dopřál ji umožnil zesnutí ve spánku. Přeji ji krásné nebíčko.
  • Škoda, veľká škoda. Jej úmrtím končí jedna veľká kapitola českého filmu...
  • Je mi to moc líto, hodně moc jsem ji držel pěsti, aby tu stovku dala, ale i tak to byla skvělá dáma, která měla báječné názory a člověk se zasmál, byla vtipná a řekla přesně to co si myslela - tohle jsem na ní obdivoval....

    Trochu více mě mrazí z toho, že se ukončila jedna velká éra, éra prvorepublikových umělců s paní Zitou toto všechno odešlo.... :(((

    Rodině a nejbližším přeji brzské překonání této velmi nelehké a bolavé doby, kterou nyní prožívají, projevuji upřímnou soustrast.....

    Paní Zito, byla jste a jste v našich srdcích jednou z těch velkých "ikon" umělců na které se nezapomíná....
  • mel jsem ji moc rad, tu velice sympatickou, nasi herecku...ted uz ji nic neboli, ale me vhani slzy do oci...
  • salzburgerland
    Zit-li, už nikdy nestisknu Vaši ruku, nepolíbím na čelo , ale nezapomenu na poslední čtyři roky našeho přáteltví . Děkuji Ivet-li

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit