Přejít na výpis diskuzí

Zdeněk Zlámal

OSOBNOST 10.2.2007 
10 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • zdeňa:-)

    zdeňa:-) moc suprovej fotbalista,ale i kamarád:-) dotáhneš to daleko a přeji ti mnoho štěstí v životě... *3*
  • hadrabaa

    Zdeněk je 100% král

    Zdendasestal mim idolem už ve Zlíně. Po přestupu do Liberce se jeho oblíbenostu mějen rostla a tetje to podle mě nejlepší brankář kterého znám a vážím si ho, a strašně bych těl být tak dobrý jako je on.
  • ..kyťánek

    jses si jistá?:))))).... *14*
  • zlamic

    zlamic je muj milasek
  • Má na to :)

    Zdeňa, na to má ...a kdo říká, že ne...tak nerozumí fotbalu ...;-)) .Zdeňa..jednou bude jednička ... *3*
  • Borec

    Zdeňa to je borec se vším všudy!!Píšete že má svý mouchy apod.,ale kdo je nemá??!Ikdyž ho znám jen zběžně tak myslím že je to skvělej člověk a mooc dobrej fotbalista!!Přeju hodně úspěchů!!!
    • Re: Borec

      Nikdo neříká, že nikdo nemá své mouchy....;);) .......Já ho taky znám jenom zběžně .... a jako každy člověk má své mouchy ....ale to je má každej ..takže v poho ....tot můj nazor;) *3*
  • to nejsou mouchy, ale masarky

    zdeňa má spíš hodně much, masařek, které mu brání k vrcholovému fotbalu. je to škoda, nějakej ten talent by tam byl. škoda, třeba mu to časem dojde *7*
    • Re: to nejsou mouchy, ale masarky

      například .. ??? ;-)
  • Kýťa

    Zdeňa...tak to je kapitolka sama o sobě...je to moc v pohůdce fotbalista...má i své mouchy...a přeji mu do života jenom to nejlepší.!!:-* díky za vše:-) *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit