Přejít na výpis diskuzí

Zdeněk Troška

OSOBNOST 31.12.2006 
289 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Luky1987

    Režisér teda fakt nič moc slabý Troška. Babovřesky 1 až 3 odpad

  • Vážený pane Troško, přemýšlím co Vám napsat k Vašemu vystupování v právě probíhající volební kampani na prezidenta naší republiky a došlo mi, že vůbec nic. Ve svých filmech cílíte na nejnižší lidské půdy, takže lež, dehonestace a urážlivé bonmoty jsou jak vystřižené z Vašich filmů. Jsem pyšný, že se našel člověk, který nezapadá do Vašich scénářů a chce vrátit důstojnost úřadu prezidenta republiky a s kterým se snad kromě Putina a Číňanů snad konečně též bude někdo bavit. Pokud se Vám vývoj v naší zemi nelíbí a její směřování, odstěhuje se natáčet své filmy do obou zmíněných zemí. Nechci své děti a vnoučata, které Vy nemáte, nechat vyrůstat v absurdistánu, toho snad bylo již dost.
  • veru
    *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • casanova
    *14* *14* *14*
  • 1)snad by pomohlo natocit novelu o Teplicich nejakou neurazlivou formou,zrejme s minimlnim kometarem.
    2)Zakonik prace by mel platit i pro nase obcany, pozivajici bruselskou poslaneckou ochranu.Pokud se rano s batohem jen zapisi a jsou doletadla, je to podvod a mel by se trestat pokutou.
  • Moc vám fandím a držíme vám palce aby se vám dařilo i další roky jako dosud.Krásné svátky vánoční prožité ve zdraví, klidu a mezi přáteli. Ze srdíčka přejí příznivci Maja s přítelem Antonínem z Podboran, okres Louny.
  • Dobrý den, je možné se přihlásit do nějakého konkurzu u Vás, či do filmu, nebo nějaká výpomoc? Ráda bych našla uplatnění v této oblasti zvláště komediálních filmů, již jsem natáčela s Tomášem Matonohou- CO NA TO ČEŠI a soudkyni Barbaru a byla jsem na castingu Policie Modrava, moc mě to začalo zajímat a hlavně bavit. Vendula- vachtova@centrum.cz
    • Takových by bylo .....
      • Neberte lidem jejich sny a přání. Většině lidí se filmy pana Trošky líbí a tak to respektujte. Vždyť je kouzelné že za úspěšné filmy dostal od pánů kritiků plyšové medvědy. *4*
  • Zdravím, nemáte někdo kontakt kde by se dalo přihlásit na konkurz do filmu Zdenka Trošky? Děkuji za info- nikoleta43@seznam.cz
  • Ahojte, dnes som čítala v novinách že p.Troška točí nový film !! Neviem aký pretože to tam nepísalo ,veď sami uvidíme , v telke ...:)
  • Dobrý den pane Troška,mám ráda všechny Vaše pohádky a filmy. Byla bych moc ráda, kdybych si mohla zahrát ve Vaší pohádce, nebo filmu. Určitě takových nabídek máte hodně, ale přes to zkouším co kdyby náhodou.
    Moc Vám fandím a přeji mnoho úspěchů.
    Zdraví Vás Šárka z Prahy.
    Pro případ štěstí uvádím můj email - kopecsarka@seznam.cz *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit