Přejít na výpis diskuzí

Zdeněk Škromach

OSOBNOST 16.10.2010 
22 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Když se daří, tak se daří!
  • Konečně zaslouženě neprošel!!!! Že by boží mlejny opravdu fungovaly, no super.
  • Tohle převlečený komunistický nechutný prase by potřebovalo humánně znežkodnit alespoň pětadvaceti výstřely do té jeho prázdné bolševické palice!Toho kdyby potkal slušný člověk,tak by musel pálit bez pardónu,špínu rudou zamrzlou a těžce zkurrvenou!Někde jsem četl,že souložil v mládí se svým fotrem a dokonce se mu to líbilo a když se na něj podívám,ještě mu ten fotrův čuráák kouká z mordy.Škromachu a polikal jsi také jeho sémě?Proto seš tak vypasenej a proto máš bílé oči!Protože jsi plnej!
    • Oprava:zneškodnit
  • Škromachu,kandidovat na prezidenta to si děláte srandu.Kdo by vás podpořil.Jste už dávno přečtený karierista.Už se dvacet roku nechávate živit od dańových poplatníku,běžte už konečně pracovat.Asi se vám už nechce.... *1* *1* *1*
  • LindaNorisova
    18-líbí...100 nelíbí! :DD
  • V životě už socany ( jak je nyní nazývám) já a má rodina volit nebudeme. To co předvádí Sobotka je pouze na odplivnutí.
  • Pane Škromachu ,neměl jste rezignovat.Sobotka je slabý jako čaj.Nic neříkající lídr a ktomu neschopný.Soc.dem.půjde za chvíli ke dnu.Už je nikdy nebudu volit ,to raději komouše... *11* *11* *12*
  • Pane Škromachu,neměl jste rezignovat.Ten smějíci se kůň s velkýma zubamanemá co dělat v soc.dem..Je to nevýrazná osobnost a slabý lídr.Ten tam dlouho nevydrží.A pošle soc.dem. ke dnu.Držím vám palce vydržať..... *6* *6* *1*
  • toto mluví za vše...

    od páté minuty..

    http://www.youtube.com/watch?v=Ic0vD5tVupQ
  • Pan Škromach je schopen čehokoli,jen aby mu to vyneslo body.Vždy jsem se divil jak dovede mluvit hodiny o ničem.Tedˇ když má máslo na hlavě,jsem zvědavý jak se zachová.Typický karierista a aparáčník,nemá v politice co dělat.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit