Přejít na výpis diskuzí

Zdeněk Bakala

OSOBNOST 14.11.2010 
165 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • připravil horníky o byty v kauze OKD.

  • připravil horníky o byty v kauze OKD.

  • trestně stíhaný podnikatel který k miliardám přišel podvodem a vytunelováním určitých firem.měl by být odsouzen!

  • Ano je to osobnost ale v negativním slova smyslu, je to největší polistopadový gauner a kdyby existovala spravedlnost a fungovalo právo, hnil by nyní tento darebák a zloděj ve vězení..
  • Nad některými příspěvky zde smutním. Pana Bakalu s jeho ženou jsem osobně poznal a na jedné tůře po Šumavě s ním poseděl na pivu. Již dříve mě upoutal tím, že má přečteného celého Klostermanna. To nemůže být špatný člověk a má rád Šumavu. To, že za komančů zdrhl z republiky a za vlastní peníze vystudoval dvě prestižní školy v USA a dnes na těchto školách podporuje naše nadané studenty je velká hodnota člověka. Nikdy by nebyl schopen takových sprostot a urážek co zde čtu. Ta současná politická kultura ho nutí přemýšlet jinak.
    • Smutní jsou i honící které Bakala připravil o byty. :-(
    • Je to gauner, zloděj, největší polistopadový darebák a vám se divím, že jste tak neinformován. Vy asi nevíte, že ti největší podvodníci na světě působí velmi seriozně a důvěryhodně? prostě umí lidi oblbnout stejně jako vás Bakala.
      • Mě nemusí nikdo oblbovat. Zdeněk Bakala za komunistů emigroval do USA, kde vystudoval dvě prestižní školy a založil rodinu a firmu. Peníze na studia si předem vydělal. Když se vrátil do ČR vydělal ve své firmě,kterou řádně koupil za tolik, kolik bylo na stole, a to v době kdy docházelo k útlumu těžby ve světě. K tomu byly i byty. Do jejich modernizace a oprav investoval 15,3 miliardy a tyto stouply na ceně o stovky tisíc. Tedy dobrý hospodář. Nebýt změny politické kultury u nás, tak by pokračoval. Bohužel situace se otáčí k socializmu, dnes funkcionář má strach něco rozhodnout, investice váznou a v takové zemi podnikatel se nemůže cítit dobře, tak i odejde. O jeho filantropických projektech nemluvě.
    • Nikde není psáno,že člověk sečtělý není hajzl.
  • Stáse to býti z hlediska budoucnosti nevyhnutelné!!! *5*
    • Oprava:Zdá se..
  • tom.jaros.37
    že jsem jen kreeejčíí,
  • *1* Je to k vzteku co ??? Někdo umí a jiný čumí a pomlouvá. Tak už to v životě chodí. Je to boss *5*
  • Neumětel jako dámský krejčí,neumětel jako uhlobaron.Tito parazité se na tuto zem slétají jako supy.
  • "Osobnost " - to je nový název pro zloděje ?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit